Najdi forum

Vaginalni orgazem

Pozdravljeni,
imam eno težavo,no ,če je to težava.Stara sem 22 in sem in imela že neka partnerjev:sedaj imam pa že pol leta resnega in bi rada doživela orgazem med sexom.Orgazem doživim samo,če mi fant draži ščegota,z jezikom ali roko.Med sexom pa nikoli.Ali mislite,da ga še bom?Ali ga ne bom nikoli?
Povejte vaše izkušnje.Hvala vnaprej!

Mislim, da ga boš doživela. Pri mladih dekletih je to dokaj pogost pojav. Psihična razlaga tega je zapletena. Bolj po domače in na kratko: orgazmiranja se je potrebno naučiti. Dokler imate punce v glavi idejo, da je možno orgazem doživeti samo na ščegiju, je pač tako. Z leti pa pride samo od sebe, da se ne osredotočite samo na eno točko svojega telesa, ampak na celotno bitje, ki se pravemu moškemu predaja brez zavor in z maksimalno strastjo. Takrat orgazem ne pride iz ščegota, ampak in celega bitja… Duše, srca in telesa…

Pri tridesetih boš še veselo vriskala od orgazmov :-)))))))))

verjetno nikoli

Včasih imam občutek, da ženske orgazem prevečkrat hlinijo(-mo) in potem moški res mislijo, da nam je dovolj samo rukanje.

Ti men se je tut to ze zgodl parkrat pa sem tipa zamenjala pal je pa blo.

Draga Minka,

jaz sem imela že prej nekaj tipov in tko,kot me sedanji “zrajca” me še nobeden ni.Pa še full uživam v sexu z njim,tko,da mislim,da tud,če zamenjam tipa ne bo drugače.
Drugače mi pa niste veliko pomagal z vašimi odgovori.

Milc,ne bodi tolk prijazen, pa tolk gostobeseden.Verjetno imaš full bejbik,k si tako dooober.

Prvo, minka se dela norca!
Drugo: orgazem bo prišel, ko boš na seks začela gledati bolj s čustvenega vidika in ne toliko s tehničnega. Uh, mater, ne vem, če boš tole razumela…

Nehaj misliti na to! Enostavno se prepusti užitkom, takim kot so! Ko se boš prijaznila s tem, da med nabijanjem orgazma ni, bo nekega dne prišel…

Kaj več lahko zveš tudi v starih postih, mal pejd arhiv gledat…

Veš kaj, lahko si srečna, da sploh doživiš orgazem!

Vodnat, zanimivo, da poudarjaš čustva pri seksu. Pa si ravno pred nekaj dnevi svojo napisal prav nič “čustveno” pustolovščino….. Kako je to?

Ja mater no… A nisi ti tudi vodnarka? Aja, edino vodnarke baje lahko seksate, kot da telo ni vaše… Vsaj tako piše v bukvah… Pustolovščina je že bila, ampak čustva tudi. Saj ni vse samo zaljubljenost. Kaj pa strast, žalost, krivda… To so tudi čustva!

ta je pa dobra !!!

lp ajs

Miška ki je slika ko si jo obljubljala???

Seveda, da boš, koncentracija je pomembna in stiskanje vag. mišic. In istočasen pritisk na klitoris.

Good luck

To je lahko problem, ce se prevec navadis da dosezes orgazem s neposrednim drazenjem scegija. Moras se sama naucit kako ga lahko dosezes se kako drugace. V nasprotnem primeru ti noben “Don Juan” ne more pomagat.

(ce je kdo to ze napisal se opravicujem, ampak res se mi ne lub vsega brat).

NYC,kako pa naj bo med sexom drugač,kot z roko istočasen pritisk na klitoris?

Jaz sem stara 35 let in v svojem zivljenju še nikoli nisem doživela orgazma ne da bi si dražila ščegetavček. A se s tem ne obremenjujem. S možem uživava v spolnosti, enkrat me draži on, največkrat sama, najina spolnost ima veliko domišljije in zato resnično nikoli ne obžalujem, ker še nisem doživela orgazma brez draženja š. Mislim pa, da je pogoj, da imaš super partnerja.
Primeri so različni. Nekdo ga ne doživi nikoli, nekdo kasneje, mogoče takrat, ko pride pravi partner. Želim ti, da bi ga kmalu doživela brez draženja, če pa ga ne boš, sama poskrbi za svoje užitke, oziroma nauči svojega partnerja, da ti pomaga!
Naj ti povem še to, da sem čisto normalna in zdrava ženska, pa čeprav nisem še doživela orgazma brez draženja ščegetavčka, in še to, takšnih žensk je zelo zelo veliko!!!

Nekatere ženske bolj razburja če s ščeg. nekaj počnejo, ga nekam rinejo, igrajo bolj aktivno vlogo, neka 14 letna je v reviji Cool napisala, da vsak večer pred spanjem naskoči deko do orgazma, ena je pa napisala, da jo zelo razburja, če se s tistim delom pi… znese nad kakim primirnim predmetom.

Prišlo ti bo, ko te bo en z valjarjem povozu, drgač se pa morš sprostit, in se mu totalno prepustit…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close