Najdi forum

Ali sem lezbijka?

Zadnji vikend me je prijateljica prosila, če bi ji hotela pomagat pri depilaciji, bili sva sami doma in sva se začeli zadovoljevati. Bilo je super, prstki, jeziček in na kocu orgazem pri obeh. Sploh si tega nisem želela, niti si nisem predstavljala, da je z žensko tako lepo? Fanta še nisem imela vendar si ga močno želim, ne vem ali je tudi z moškim tako lepo ali še bolje. A se je komu že pripetila taka situacija? A sedaj, ko sva imeli s prijateljico ta odnos pomeni, da sem bisexualka ali celo lezbijka?

Po moje to še ne pomeni, da si lezbijka, probaj moškega pa boš videla ali te oni bolj privlačijo ali ženske ali pa oboje.

Zelo bo odvisno od prvega odnosa z moškim. Če boš imela slabe izkušnje,se lahko zgodi,da te začne privlačit odnos samo z žensko.

nova
Uredništvo priporoča

Lezbijka nisi, ampak biseksualka. Če bi bila lezbijka, si fanta ne bi želela. Verjamem, da si zbegana, samo na vse skupaj glej z optimistične plati. Doživela si čudovito seksualno izkušnjo, o sebi si spoznala nekaj pomembnega in novega. Uživaj! Če se pa bojiš, da te bo okolica obsojala, pa se najprej nauči, komu smeš in komu ne smeš pokazati, kakšna v resnici si. Vsi te ne bodo odobravali, samo saj ne rabiš pozitivno mnenje nevem koga. Dovolj je, da te sprejme tisti človek, ki ga imaš rada!

Bedarija! Če bo nabasala na enega zanič dedca, to še ne pomeni, da so vsi taki!

Joj, zdaj me je pa strah!

Hvala Vodnarček, sej imam prijateljice, ki se menijo, da bi šle sexat z žensko, nobena pa ne pove ali je to že storila ali bi to res storila.

Smrkec tut ima tako prijateljico (ni itimna prijateljica, da ne bo pomote), ki ji je všeč sex z žensko (in to tudi sem pa tja, stori) ampak pravi čez dobr sex z moškim ga pa ni…

Nisi, nisi………take igrice so pogoste na začetku, še preden imaš spolni odnos. Po prvem fantu se pa kar neha…….:))

Tko!
Rina

Saj ti pravim, da ne meči vseh moških v en koš! Lahko da boš razočarana, ne boš pa se jim odpovedala! Ni ti treba izbirati: ali moški ali ženske! Oboje!

Pol pa ti zberi korajžo in jih povabi na en seks!

Mimogrede, koliko si stara?

Kolk si pa stara? V puberteti in zgodnji mladosti se veliko ljudi “še išče”…preiskušaj,sprobavaj le tako boš najbolje vedela ali te privlačijo oboji,mogoče le žensk, mogoče le moški. Pa tudi če bi odkrila da si lezbijka ali biseksualka se ne sramuj, kajti veliko je takih in to ni več tak tabu kot nekoč. Glavno je da ti uživaš in se počutiš srečno, tisti ki išče pravega prijatelja ga iščepo tem kar ima on v duši…ne pa kakšen je!!! Btw, tut mene vedno bolj zanima kako je z žensko…verjetno more bit super. Glede na moje in tvoje frendice…moje so vse bolj tradicionalne in niso za kakšne vragolije in eksperimente…tko da me ob mojih mišljenjih včasih kr mal čudno gledajo :)))))

khm….lastne izkušnje :)?

lp ajs

Potem imaš podobne težave kot jaz;enkrat sem nekaj omenila mojim frendicam ko smo sedele ob kavi,da se občasno dobivam z eno punco in da pač realizirava svoje fantazije…
Kaki komentarji so leteli :(((
fuj feh oh in sploh…na bruhanje jim je kar šlo;meni pa je postalo tako nerodno kot še nikoli v življenju :(((

ok;od takrat raje nič ne govorim;s prijateljico pa uživava še bolj pogosto kot takrat

Mah ljudje ponavadi rečejo, kar je splošno sprejemljivo da se reče v takem primeru, mislijo si pa svoje… gotovo si kakšna med njimi želi, da bi tudi probala :))

lp ajs

Mislim, da nisi lejzbika, si se pac prepustila strasti in videla kako je z zensko.Nam moskim se to ne zdi kaj taksnega ce se dve zenski ljubita, drugace je ce se dva moska(groza). Sicer pa mislim da je zelja vsakega moskega imeti dve zenski v postelji. Kako je z moskim bos se ze spoznala in ce bos naletela na pravega(izkusenega) in ga bos imela rada, bos videla da je to prava stvar.

In zakaj je tako grozno, če dva tipa kavsata?

A pol pa sigurno obuzujes sestre.
Pa se nekaj :Grozno se zdi le pravim dedcem, taksnim ki nimajo jajc pa ne, ali pa tistim ki lahko samo nastavijo in njihov kurac ni uporaben.

kaj pa vem;ponavadi smo odkrite ena z drugo.Potem pa so kar vse proti meni navalile 🙁
Samo sem naslednjič ko sem uživala s svojo intimno prijateljico;že pozabila na njihovo zgražanje.

Jst izkušenj z žensko nimam, samo sem pa vedno polna raznih idej…pa me velikrat čudno gledajo. Nevem ko rečeš “jst bi pa probala z žensko” se kar vse mal umaknejo, kot da jih nameravaš posilt :))) No pri meni so zdej že navajene raznih čudnih želja, tko da so se kar nakulerale. tamara, ti pa le uživaj!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close