Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Sex v službi, s sodelavcem, varanje

Sex v službi, s sodelavcem, varanje

Živjo!

Zanima me ali ste že seksali s sodelavcem v službi?
Je bil ta akt storjen v službi ali na zabavi?
Zakaj ste šli v to, še posebej, če imate (vi ali on/-a, vseeno) doma partnerja, družino?
Ste obžalovali, naprej nadaljevali to početje?
S koliko sodelavci ste seksali, povprečna razlika v starosti med vama?
So bili odnosi po tem hladni, normalni ali še bolj prijateljski?

Jaz osebno tega ne bi mogla storiti sodelavcu, če ima družino ali jaz partnerja. Če bi že, potem bi takrat, ko bi bila oba samska in še to v bolj romantičnih pogojih, iz ljubezni, ne pa sex na hitr, po možnosti v opitem stanju in potem delati s to osebo še naprej v isti ustanovi, prostoru ipd.

Pa vi?

Jaz osebno tega ne bi mogla storiti sodelavcu, če ima družino ali jaz partnerja. Če bi že, potem bi takrat, ko bi bila oba samska in še to v bolj romantičnih pogojih, iz ljubezni, ne pa sex na hitr, po možnosti v opitem stanju in potem delati s to osebo še naprej v isti ustanovi, prostoru ipd.

enkrat, pa še enkrat ponovil s sodelavko.

je blo tako, da sva bila ob na bolniški, pa sva se srečala v ambulanti, pa se malo zaklepetala, pa šla k njej domov (seveda sva oba takoj vedela, po kaj), se dala dol, potem to ponovila še enkrat, in zadevo pri tem končala.

zakaj sem šel v to? kaj pa vem, verjetno iz čiste radovednosti. moško razmišljane pač.
takrat sem prvič prevaral svojo drago, imel sem slabo vest in zadevo raje prekinil, prej ko bi iz nje ratalo kaj več. sodelavka je bla takrat samska in imel sem občutek, da bi hotela še. k sreči ni rinila vame.

odnosi v službi se zaradi tega niso nič spremenili, saj čustev nisva vpletala.

Večino našega časa preživimo v službi. Čudno bi bilo, da ne bi navezali stikov, ki so lahko tudi globje narave.
Seveda so te stvari za ljudi, ki vedo kaj hočejo in to tudi glasno povejo. Če gre za seks potem mora to tudi biti samo seks. Dobro pa je za za to ve tudi partner. Za nameček lahko s kakšno zgodbo tudi popestrite večer doma 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ne, ker sem heteroseksualka, v kolektivu smo pa same ženske. :)))))))

ja, se zmeraj to pocnem, iz dneva v dan. Je pa porocen, ima otroke, vendar to ni ovira – niti za njega, niti zame. Jaz sem samska, od njega kaj vec ne pricakujem, se bol bojim, da on od mene. Ce nebi z mano, bi pa s kaksno drugo. Tako da, zakaj pa ne?

mamca čista prau si zaj to povedala odkrito čestitam ti vse zenske se nekaj bek vlečejo ot tega kopa so negi pa pokažejo drugo luč to je blo pa to bo ostalo tako

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close