Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zaostajanje menstruacije

zaostajanje menstruacije

Oj, zanima me koliko dni ti lahko zaostaja menstruacija, da se ti se ni potrebno sekirat glede nosecnosti, ter ali povzrocajo kake tablete (npr.proti v.glivicam) zaostanek menstruacije!
LP

Če obstaja razlog za izostanek (nosečnost), potem je smiselno napraviti test (clearblue). Pri moji ženi je menstruacija kasnila tudi po 10 dni zaradi psihične obremenjenosti (ker jo je skrbelo ali je zanosila ali ne), in ko je naredila test, je bil (seveda) negativen, naslednji dan pa je dobila menstruacijo.
Toliko iz izkušenj

LP Jack

Se strinjam z njim , tud pr men zamuja sam zaradi panike a a bo a bo, al pa če maš krizn obdobje življenja se ti pa tud čist ritm zmeša…………brez panike

nova
Uredništvo priporoča

Vzemi v obzir da ima februar le 28 dni, pač telo ne pozna koledarja.

Ja če nisi mela kakšnih splonih odnosov brez zaščite, potem je lahko zamujanje samo stres, sprememba bioritma, razne psihične spremembe… Nekaj časa še počakaj da vidiš kaj bo, če pa se ne bo uredilo pa obišči ginekologa. Če pa si imela nezaščiten sploni odnos, ali pa ti je počil kondom oz. kakšna druga “napaka”, pa opravi test za nosečnost in se prepričaš.

Veliko je stvari ki vplivajo na to,zato brez panike-če pa že pa hitro po clearblue!Jest menstruacije nism imela tud po tri,štiri mesece.Zaradi tega sem bila še bolj na trnih kar je tudi še bolj vplivalo na ciklus.Ničkolikokrat sem obiskala ginekologinjo,katera mi je dajala vse vrste tablet da bi izzvale menstruacijo.Ko sem dobila resnega partnerja in sva redno seksala,se je menstruacija uredila.Nakar mi je ginekologinja napisala recept za kontracepcijske tablete-in sedaj imam redno menstruacijo-na 28 dni.Vsak mesec na sredo-po 4 tednih,tudi boleča ni več,lahko si jo prestavim…Skratka-priporočam anti-baby tabletke-tvoja menstruacija se bo uredila,pa tudi zaščitena boš da ti ne bo več treba skrbeti ali jo boš dobila ali ne…

Upam da ti bo moj nasvet pomagal!!!

Hvala lepa na odgovorih,veliko ste mi pomagali in danes sem tudi dobila koncno menstruacijo! Hvala bogu!
LP

Zivjo tudi js sm malo v dilemi 😞
Jem KT redno nikoli mi ni zamujala menstruacija tudi ko sm jo prestavljala mi je vedno tocno prisla mogoc celo dan prej.Namrec jem KT yazz vse tabletke so roza edino zadnje 4 so bele.Imela sem spolni odnos z fantom in prislo mu je vame.Naslednji dan sem vzela belo tabletko kokr je po tablici za KT.Danes je 16.dan odkar mi zamuja M.Delala sem 3 teste vsak je drugace pokazal.Sledi o M se vedno ni.Sla sm na odvzem urina kjer je pokazal NEGATIVNO vendar zelo nizek hcg🙂(ni bil prvi urin in seveda spila 1l vode da sm sploh lahk sla lulat ) Imela sm 1 dan blago krvavitev pa se to za majhen plunek in rjavkosto roza barve potem nic vec.Mam mocne krce se hujse kod pred M napeto oprsje,en tedn ze vsako jutro nenormalno bruham,vrtoglavice,okus hrane in pjace po zelezu,vsake 5 min na wcju in ogromn apetit po hrani 😞Dilema ker nevem a sm prehitro sla teste delat,testi napacno kazejo al je nekaj v zraku da M toliko zamuja ker nikoli tok casa ni s tem da jem tabletke ze 4 leta in se mi to ni nikoli se nardilo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close