Najdi forum

Bolečine v modih

No pa še en problem:
Ko se močno vzburim med predigro s punco in se zadeva namesto v sex sprevrže v neko sprenevedanje (se nama je že zgodilo da naju je kdo zmotil in sva morala prenehati) in morava zaradi tega odmisliti sex za nekaj časa, dobim močne bolečine v modih in višje proti trebuhu.
Se je to komu že pripetilo? Imam občutek kot da bi 2 miliarde spermijev ki so že bili pripravljeni na izhod iz mojega telesa, zavrnil in da je potem nekako premalo prostora za vse v modih.
Občutek je tak kot da bi imel dve svinčene kugle, ki vlečejo proti tlom….
Ali kdo ve če je to normalno??

to je normalno, več ali manj smo to doživeli vsi.
lp

Hvala ti!

nova
Uredništvo priporoča

Se dogaja, meni se je to mal bolj pogosto-in včasih kar bolelo. Sem bi na ultrazvoku, pa niso nič porajtal!
Pozdrav!

Ce pride do “sprenevedanja” gres v kopalnico in vzames stvari v svoje roke :)) potem ne bo nic bolelo! Drugace je to normalno, ene boli bolj ene manj, ene nic…

lp ajs

Jaz imam iste tezave a ne zaradi tega isto imam bolecine v modih ampak hodim v fitnes in mislim da je to mogoce vzrok?ali je to mogoce…ampak ko sem spunco in sva zunaj ampak najdeva bolj samoten kraj kjer imava dogodke neke vrste predigra in ko se dvigne ampak nimava sexa kasneje ko se razideva in nestoji me zacne boleti in me po 3h ali 4-ih urah zacne popuscati.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close