Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Rdeče pikice na penisu

Rdeče pikice na penisu

Pozdravljeni!
Na korenu glavice penisa se mi pojavljajo drobne rdeče pikice, ki se pojavijo ob nezaščitenem spolnem odnosu(isto z vsako partnerko, ni jih bilo zelo veliko). Zdravnica je na prvi pogled diagnosticirala glivično vnetje, predpisala Canesten. Ob uporabi vnetje izgine, a se kasneje spet pojavi. Gre res za glivično vnetje? Kako je z oralnim seksom – je nevaren v času, ko so pikice na penisu?

Hvala za odgovor.

kaj se je pa s tvojo dohtarco zgodilo – je nehala delat, da jo ne vprašaš?

Ja, oba se morata namazat …

pustite take nasvete za zdravnike. niste vidli njegovega…..

Enak problem sem imel jaz, ko sem uporabljal Canesten je bilo nekoliko bolje ampak pikice so bile še vedno. Nato sem odšel do dermatologa (dejal je da to ni nič resnega), ki mi je predpisal neko zdravilo nevem več katero samo eno tableto in predsem naj uporabljam intimno milo Eucerin kajti naj bi se Ph spremenil. Stvar se je izboljšala in izginila v nekaj tednih.

Svetujem ti, da obiščeč os. zdravnika kateri naj ti izda napotnico za dermatologa.

dober dan…jaz pa nisem imel spolnih odnosov pa imam vseeno rdece male pikice po penisu po celi konici penisa..mene zanima ce veste kako odpravit to.

hvala

in zakaj obstajajo zdravniki? za ukras? pejt hitr doktoru dokler maš še čas, čez 3 dni ti bo pimpek odpadu

in zakaj obstajajo zdravniki? za ukras? pejt hitr doktoru dokler maš še čas, čez 3 dni ti bo pimpek odpadu.

S kremami se maže še teden do dva po tem, ko simptomi že izginejo. In pa seveda, če se partnerka ne bo mazala, je, kot da nisi naredil nič.

Sicer pa, če se vam take zadeve nonstop pojavlajo po NEZAŠČITENEM odnosu, zakaj vraga naslednič ne uzamete kondoma?

Do teh pikic prihaja zaradi sprememb ph nožnice. Kolikor mi je težava znana, ne pri vsakem odnosu. Canasten dejansko najbolj pomaga.

a kremo canasten se lahko kupi brez recpeta od zdrauvnika? hvala za odgovor.

Da, Canesten se kupi brez recepta. Pomaga, če so glivice, sicer ne.

Matjaž

hvala za odgovor matjaž.kaj pa pomaga ce niso glivice?po glavici od penisa sem imeu tekocino iz zensek noznice in potem so se mi pojavile pikice zakaj?hvala za odgovor.

Odvisno, kaj je. Ne morem v naprej povedati, kaj bi pomagalo, če nimaš diagnoze. Morda so pikice kot posledica alergične reakcije na kondom (če si ga uporabljal) lahko na kaj druga. Saj telo se zna večinoma samo dobro pozdraviti in pikice bodo najbrž izginile same po sebi. Če ne bodo, boš pa pač pokazal zdravniku. Z mazanjem s Canestenom ne boš naredil nobene škode.

Matjaž

Jas sem vceraj imel spolni odnos in imam na glavici rdece pikice s cem jih lahko odpravim in koliko stane krema ?lp hvala za odgovor

zdravo! mene pa nekaj zanima. Na penisu se mi je pred kakšnima 2 dnevoma naredila rdeča pika ki je na vrhu rahlo črna. Zanima me kaj bi to lahko bilo in kako se to pozdravi. hvala in lp

Zanima me, ce se z canesten kremo trajno odstranijo rdece pikice na penisu ali ne?

Ja mene tud zanima mam tud te pikice pa sn star 15 pac prjatli so mi povedli daje to normalno v teh letih je to res?

Ker ne vem o kakih pikicah govoriš, tudi ni mogoče povedati karkoli uporabnega.

Matjaž

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close