Najdi forum

NO, DA ODPREM TO KOČLJIVO TEMO:
zakaj ste vsi moški prepričani, da se z žensko ne da igrat taroka??

kok vas tu na forumu igra tarok?

ko sem bom nehu smejat bom pa neki napisu:))))

Saj niso vsi moski prepricani v to. Pa z enimi zenskami se res ne da igrat taroka (pa z enimi moskimi tudi ne).

Z mano se že ne da, ker se mi nikoli ni zdelo, da bi to morala znat. Mož me je hotel to naučiti, pa ni imel živcev.
Poker pa znam, ker tam se lahko slečem.

Jaz ga že dolgo špilam. Berač me je vedno iz minusov potegnil. :)))

Heheeee… jst sem se pa najbolj specializiral za klopa… 😉

Jaz pac nisem preprican, da se z zensko ne da igrati taroka – nasprotno, ze 100x igral tarok z maceho pa spila dobro kot sam vrag! Ceprav se nimava prevec “rada” me je kar fajn naucila :))) Najboljsi so bile partije cez vso noc – ko smo imeli tarok partye s kolegi :)))))) Pa zraven snopc pa cips 😉

Se kdo zna kaj drugega kot tarok? Jaz se znam remi, snopc, poker, black-jack :))) (ok, uno, laznivca, avtokarte pa crnega perota ne stejemo 😉

:)))) Klopetsky :))). Drugac meni najbolj lezi Valat :)))))))))

Ma ja… ponavad sem igral s kakimi kolegi, ki še niso najbolj obvladal taroka, pa smo večinoma kr klopa špilal….;)) Drugač pa igram to igro že od 4. razreda OŠ…

Rabi kdo inštrukcije? ;))

LP

jaz sem se rodil s tarok kartami v rokah in s prve položil barvnega valata… bodimo resni, poznam kr nekaj babnic ki igrajo tarok ko sam vrag… tolk o tem…

bi pa dal za flašo špirita, če bi sestavil dobro ekipo za en nočni špil na mesec (malo mi fali, ko leta minevajo manj igramo)

Prvič čujem…mi smo vedno igrali tarok cele noči ne glede na spol. Čisto konkurenčno – bi rekla.

jaz bi tud dala vse za kako noč taroka, kje so tisti časi, ko smo preigrali celo noč, da so se moji tastari že v službo odpravljali, mi pa škisrundo…:))

ti si pa dans kar malo nesramen ratal…glede na poste izpod tuša…a te daje bolezen, al že dolgo nisi s…, pa se zdaj na mene revico spravljaš…

🙂

he he, dobri stari cajti… mogoče pa na forumu sestavimo spodobno ekipo štirih (še boljše treh) pa tresnemo en tarok kot se spodobi

:)) se strinjam 🙂

dva sva torej že… :))

kak pa bomo kvalifikacije za ekipo sfurali?

jah, saj rabiva se samo enega oz. dva, hribuc ne pride v postev, ker on Z MANO ne bo igral, ker sem woman…:)), pa fajn bi bilo, da smo vsi iz istega konca a ne?

bi pa bilo res zanimivo, taka enomesečna srečanja ob taroku in kozarčku, čist neobvezujoče…

pa mava še eno skupno točko (jaz se pa z očimom ne štekam) 🙂

torej: iščemo enega do dva tarok majstra iz MB (vsaj kar se me ne tiče) ali bližnje okolice za mesečni špil (seveda za zabavo ne za dnar)

ja MB definitivno ustreza tudi meni:))
na koncu pa bova sama al pa bo treba počakat, da pride berlino iz berlina:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close