Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Moški in starejše ženske

Moški in starejše ženske

Mi lahko poveste zakaj na primer enega moškega starega 28 let zanimajo najbolj spolni odnosi s starejšimi ženskami?

Hvala

mogoce misli, da so bolj izkusene?:)

Mogoče ga pa ne privlači sveže, napeto, mlado, lepo meso. Odgovor boš mogoče našla v njegovem odnosu z materjo. Materinski kompleks. Koliko starejše?
Če se pali na premožne babice, je motiv denar.

Pravijo da zato ker naj bi bile bolj izkušene. Lahko pa jih privlačijo zgolj vizualno.
Več pa ne vem.

Mislim da smo že 1000x rekli da se vse dogaja v glavi, tako kot tud to. Sama misel da si s tarejšo te še dodatno vzburja, to je vsa umetnost, tu ni kaj za razumet. Gre pač za adrenalin, nek ekstrem. To pa še ne pomeni da je to stvar na podlagi katere se bi odloco za partnerja, gre predvsem za samo seks varjante.

LP, miki

Ja, Miki to je to. Samo kar se seksa tiče, ampak zakaj se potem noče zapletati v seks z mlajšimi od sebe?

Ker majo starejše drugačna pričakovanja oz. jih večinoma nimajo :)))

LP, miki

Mene niti slucajno.

spovn se kak si razmislu ko si meu 19 let:)

V otroštvu je prejemal premalo ljubezni od mame in to mamo bo večno iskal, to pomeni varnost, njeno mehko naročje, velike prsi in seks, ljubezen sigurno ne, povej če se s takimi mamami kaže tudi v javnoasti, sigurno ne, ga je sram, k njej gre le v temi – takrat so vse krave črne !

Ja to je res ja. To so ženske….včasih iz službe, ali iz delovnega poslopja, ali pa kar iz kakšnega kluba….take starejše….ohranjene. O.k. Tam nekje od 32-37. Amapk a ni ponavadi tako, da pri teh letih , pri 28 ali 29 kot moški, prerasteš tiste abnormalne seksualne fantazije in želiš biti z mlajšimi?

Katja

Dandanes so ”starejse ohranjene” tam okrog 50… 32-37 je vse se mlado.. razen mogoce za najstnike.

Ja itak. Kaj si pa jaz mislim, kajne? Kje pa sploh živim?

pa brez zamere. star pregovor pravi STARA KOKA DOBRA JUHA. vse se je potrebno naučiti pa tudi to. zato so starejše bolj izkušene. in to je to. lp

Cist enako! Vedno so me privlacile mlajse, kaj ces. 🙂

Tudi jaz sem imel tako željo in nekoč se je spontano tudi zgodilo- ona tam okrog
30 let in lahko povem, da je bila izkušnja zelo pozitivna-s stališča kvalitete seksa oz.njenega dojemanja telesnega stika.Ni sicer nujno, da so vse mlajše manj
˝žive˝vendar vsi vemo, da seks mlade deklice, ki je komaj začela ne more biti pretirano dober.Vaja dela mojstra, pa zakompleksanost tudi.

Mene pa zanima zakaj starejše ženske privlačijo mlajši moški (28 -30)

zaradi trdega!

Ne verjamem, da samo zarad trdga.
Mogoče pa

Katja ti povem zakaj,prvič ker so v osnovi niso dovolj še poučen in izkušeni v sexu,in drugič ker v starejši ženski vidijo zavetje in zoplino veliko bolje ,tako nekako kot pri mami sem pravilno povedal-ker niso še dovolj samostojni kot moški!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close