Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Iskanje osebe s pomočjo registrskih tablic

Iskanje osebe s pomočjo registrskih tablic

Živjo

Mogoče se vam bo moje početje zdelo nesmiselno, a vseeno. Poskusiti ni greh.
Zanima me ali je mogoče kako preko registrskih tablic ugotoviti kdo je oseba, ki vozi avtomobil?
Kdo bi mi lahko pri tem pomagal?
Rada bi namreč našla osebo, ki mi meša glavo že več let, a vse kar vem o njej je to kako izgleda in kakšno registracijo na avtu ima.
Hvala za vsak predlog in pomoč.

LP

Več let ti že meša glavo in o njem veš samo kakšno reg. avta ima in kako zgleda? Punca, če boš s tem tempom nadaljevala, se bosta spoznala čez približno 6734 let.

greš na policijo in ti povedo

nova
Uredništvo priporoča

Policija, ti ne bo povedala, kdo je če nimaš tehtnega razloga. In to, da ti je nekdo všeč, pač ni tehten razlog. Če vidiš avto parkiran, mu pusti listek : ” želim si te spoznati. Me lahko pokličeš. Moja tel. št…. “. Izgubiti tako in tako nimaš kaj.

ja, izgubiti tako nimaš kaj, hihihih

Zaupaj mi svoj mail, pa ti lahko jest mogoče pomagam. 🙂

vpraš svojga zavarovalniškega agenta…

Oglasi se na tehničnih pregledih, in če poznaš tam kakšno/-ega zaposlenega/-o, verjamem, da ti lahko pomaga, če bo seveda želel……drugače pa ja, najboljša taktika je zihr, da mu pustiš sporočilo s tvojim mailom in telefonsko za brisalci na vetrobranskem steklu…

ejjjj….
jst mam isti… točn isti problemmm….
reg…
a mi lahka še men pomagaš???!!!
pliiiisssss

s tem bi kršil 12. člen splošne deklaracije o človekovih pravicah

Ni problema za zasebnega detektiva.

Strošek je 250 Eurov.

na internetu obstaja aplikacija https://raz.zav-zdruzenje.si/infocenter/ kjer vtipkaš registrsko in ti pokaže št. zavarovalne police in zavarovalnico. S to številko zavarovalne police stopiš do dotične zavarovalnice oz. do dotičnega agenta in ti bo povedal lastnika. reci mu da ti je na parkirišču popraskal avto.

Pozdravček. Tudi jaz bi rada našle eno osebo,ampak kar vem o njem je to kje dela ( ne vem sicer če še dela tam.) Pribljižno vem kako mu je ime,koliko je star in kakšno ima registrsko. Poskušala sem že kar nekaj možnosti a nič sreče.. Nazadnje sma se menla pribljižno 3
do 4 mesece nazaj,nato pa sem ga vidla še 2x,ampak samo ko se je peljal mimo mojega bloka. Če kdo ve kako bi ga lahko našla na kakršnkoli način mi PROSIM naj pomaga.
Hvala že vnaprej.

Pozdravljeni,

zanima me če kdo pozna kakega zavarovalniškega agenta Triglav, ki bi mi lahko pomagal najti s pomočjo zav. police osebo, ki mi je popraskala avto? Gospod je priznal nesrečo, rekel da mi bo povrnil škodo, mi dal telefonsko da se dobiva naslednji dan, jaz pa sem listek s telefonsko izgubil. 🙁

LJ- KS-408

lp ali kdo ve kaj na naredim z registersko tablico ki sem jo nadel skoraj na dvorišču zgleda da je bila ukradena in vežena pred mojim domom
na policijo negrem ker te smatrajo kot kriminalca kot so mojega znanca
zasliševanje in vse druge možnje stvari kot da bi jih on okradel prav tako je bilo
najdeno registersko tablico bi rad vrnil ali vsaj poslal lastniku

Zdravo mi lahko poves lastnico tega vozila clio. Hf -883 obcina velenje ?
Moj gmail [email protected]

Rabim lastnika enega vozila. Ce mi lahko kdo najde to osebo prek tablice ? Mi pisi na [email protected]

To lahko počne samo policija in še oni morajo imeti zelo dober razlog npr. ta oseba je naredila prekršek v prometu ali pa je napadla koga in pobegnila s tem avtom… Vse mora biti po pravilih ker EU vse bolj poostruje zakone o varstvu osebnih podatkov.
Te metode ne smeš izkoristiti za takšne stvari.

že tresejo hlače

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close