Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost G-točka izkušnje deklet

G-točka izkušnje deklet

zanima me , če veste kje se pri vas nahaja g točka, kake izkušnje imate s tem in če se vam zdi da literatura pretirava ali ne. kakšno je osebno doživetje vaginalnega in t.i. navadnega orgazma. kdaj vam najprej pride?vse o tem
l.p.

Z orgazmom nasplošno nimam problemov, kar se pa točke G tiče mi ne paše tako zelo. Najhitreje mi pride, če mi jo liže. Najmočneje pa pri strastnem seksu, če je tip na meni, od strani ali če sem jaz na njemu. Če me od zadaj, mi ne paše preveč.

Odkar sem izvedela za G točko, so moji orgazmi veliko daljši, nepozabni, vesoljski…

nova
Uredništvo priporoča

Prejšnji torek je bila na Discovery oddaja o ljubezni in sexu in podobnih temah. Veliko je bilo govora o fiziološki plati vzburjenja med sexsom. O točki G so povedali tole: Točka G dejansko obstaja. Namenjena naj bi bila predvsem zato, da ženski omilila bolečine med porodom. Nahaja se namreč na trebušni strani vagine, bolj proti glavi in je velika za oreh v vzburjenem stanju (meni se zdi precej veliko). Otrok med prehodom skozi porodni kanal pritisne na to točko. Baje naj bi bila na poseben način povezana z možgani. Lahko pa jo otipate moški, sploh taki z daljšimi prsti. Ravno tako je pri ženskah, otipajo si jo lahko, če imajo dolge prste, a kratko vagino. Posebnost orgazma, če dražiš točko G pa je, da se zdi bolj notranji. Tu je bilo razloženo, da se ga drugače čuti, ker vzburjenje poteka mimo hrbtenjače (?????) (podobno kot pri ljudeh, ki imajo poškodovano hrbtenjačo, pa vseeno doživijo orgazem). Če vzburjaš točko g, se maternica ne postavi pokonci, kot pri “normalnem” vzburjenju, temveč se še bolj povesi proti ščegetavčku.
Jaz sem našla svojo G točko in moram rečt, da dobr dela. Ti pa jo lahko pri punci najdeš tako, da daš prst v nožnico, obrneš dlan navzgor, RAHLO pokrčiš prst in jo poskusiš otipati na trebušni strani nožnice. Baje je nabreklina iz mehkega tkiva.
Drugače pa to ni nek gumb, na katerega pritisneš in ženska dol pade od navdušenja, kaj si ji naredil. Za nas delajo bolj nežnost, pozornost, izvirnost. Poskusi enkrat z ustnicami najti najbolj vroč del telesa na svoji punci. To pomeni, da boš moral delati počasi, se res zanesti na to, kar čutiš z ustnicami in pri tem najti svoj lasten užitek. Verjamem, da ti bo jedla z roke. Pokaži ji, kar verjetno še sama ne ve.

Ja jaz sem našo to točko samo ni glih tak izrazna na otip..ful se moreš mantrat da najdeš.

LP, miki

Tocka G? Aja, to je una stvar med F in H? :)))))

res lepa hvala za tako izčrpen, pozitivno naravnan “izdelek” pohvala ti moraš biti pa ful izkušena in zanimiva ženska -menim tudi da si malo starejša-tam okol32-
veš v bistvu jaz to že vse vem kar si napisla in so me zanimale zgolj izkušnje. veš veliko deklet sploh en ve kaj je g točka!
tudi verjemi mi znam pokazati dekletu kaj je to ljubezen pa užitek v sexu!
a tudi tebe nekaj trenutkov po tistem ko tvoj najde oz. začuti tvojo točko g začutiš kot da se boš polulala za nekaj trenutkov? to je enmareč eden dokazov da jo je našel
veliko užitkov in bay

kaj ej to f in g?

Abeceda… a, b, c, č, d, e, f, g, h, i, j, k, l, m, n, o, p, r, s, š, t, u, v, z, ž, x, y, q, w…. Zdaj kaj bolj jasno?:)

svašta:)))

Ne, to je una stvar med Fis in As

Kaj je mogoce megla zunaj? 🙂

lp, muteman

Jaz svoje g-točke še nisem najdla. Mogoče pa sem jo, samo da tega ne vem.
Kar pa se tiče vaginalnega in navadnega orgazma, pa je zame razlika očitna.
Je pa kokr kdaj. Odvisno od dneva in razpoloženja.
mala.

Vem da je tema že stara, ampak imam eno vprašanje. Sem moški, že proti 30tim in prvič sem odkriv literaturo o G točki pred nekaj časa.
Stvar sem poiskusil na punci. Dejansko “točka” oz. njena okolica potrebuje malo močnejšo silo za boljše občutke. Seveda je potrebno do tega delati počasi in nežno. Postopoma pa se dela na hitrosti in sili.

Punca občutka ni poznala oz. ga ne pozna in pravi da je za njo novo. Pravi, da če pritiskam in ji jo stimuliram, paše, ampak da ima občutek kot da mora urinirat. Da če bi še nadaljeval, da me bo polulala, kar pa seveda noče in se sramuje.
Mene samo zanima če bo tole kar pravi, kaj držalo. Ponavadi vedno nehava, zaradi nelagoden občuteka, ki jo sili na stranišče. Bi moral nadaljevati in jo “prisiliti” sama pa bi se morala sprostiti?

Zanimivo nama je to; da gre pred spolnim odnosom na stranišče, prav tako gre vedno po njem, ampak v primeru ko intenzivnejše stimuliram G točko, takrat pravi da kar ne neha in neha urinirati? Kljub temu da vmes ni nič pila in je prej “spraznala” mehur?

Kakršen koli nasvet ali pripomba dobrodošla, tako iz moške, še bolj pa iz ženske strani.
LP

Pri masaži g točke je normalno, da ima punca občutek, da se bo polulala. To je razlog, da punca zadržuje (kot si sam rekel sram, nelagodje) in posledično ne doživi tovrstnega orgazma…(za mnogo punc je ta občutek neznan…). Deluje, da pravilno masiraš g točko ampak za orgazem g točke bo potrebno tud njeno sodelovanje, sproščenost. Če sta s tem komaj pričela, dajta času čas. Njena “naloga” je seveda, da se sprosti in da ne zadržuje ampak ravno nasprotno, sprosti ven… Na ta način bo močno zvišala možnost, da doživi orgazem g točke in sem prepričan, da ga sčasoma tudi bo. Moje mnenje je (na podlagi izkušenj), da lahko vsaka zdrava ženska doživi tak orgazem, blokada je vedno v glavi. Ko se bo sprostila in ne bo več zadrževala urina bo tudi doživela orgazem. Ob tem pa se pogosto zgodi, da bo urin iztekel, kar pač lahko zasledimo pod besedo “squirt”. Ponekod lahko zasledimo, če kaj bereš, da “squirt” kao ni urin (morda je res iz določenih žlez še primes kakšne druge tekočine) ampak po mojih izkušnjah je vedno zraven še urin in tudi takšen vonj. Ponavadi pa punca še vedno lahko gre lulat po tem, kljub temu, da je šlo dosti urina že ven med samim orgazmom (odvisno tudi od punce, enim več, drugim manj). Meni se osebno urin ne gabi, ker če je punca zdrava je sterilen in s tem nimam težav.
Kar počasi nadaljujta to pot, razloži ji, da je občutek normalen in da mora sprostiti to ven.

Lep pozdrav

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close