Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prezgodnja ejakulacija

Prezgodnja ejakulacija

Spoštovani!
Star sem 27 let in sem pred dvema mesecema začel novo razmerje z 19 let staro punco. V spolnosti imam izkušnje, a nekaj me v novem razmerju spravlja v nelagoden položaj: pri spolnem odnosu imam občutek, da ne morem zadrževati prezgodnjega izliva. To se pojavlja zgolj pri spolnem odnosu. Pri drugih oblikah vzburjanja (npr. oralno) se ejakulacija lahko zavleče v “nedogled”. Kaj bi bil vzrok temu?

mogoč ma tko stisnjeno , to se je tud men dogajal , de sem ga komi notr zrino …. pol se pa hitro konča …

Pa si ga prej na skrivaj urihtej, pa potem povej, če je kaj bolje. Z leti bo minilo, proti 50-im boš pa prosil, da bi ti bolje delal.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem že čez 50, pa mi še preveč dobro dela!

ej, Jure1, saj nisem tako mislila, sorry, ampak, glede na moja leta(27), se mi zdi 50 še dovolj daleč. Pa čeprav je to še mladost. Najbrž bi pa vi rekli za 75-letnika, da najbrž ne zmore, on pa bi vas nakuril: “Kaj pa ti veš, smrkuc, vsak dan se pomečkam s svojo drago.”

Imaš prav. Meni se zdi 75 še precej daleč, a upam, da bom tudi takrat še
“fu(n)kcioniral”.

tukaj se med sabo pogovarjajo Robert, slatki, jure, bejba.
Ker jaz ne vem, kdo je kdo prepuščam to delo računalniku, da ugotovi.

drug drugega programiramo

Prezgodnja ejakulacija je sicer daleč, daleč najbolj pogosta oblika ED (erektilne disfunkcije). Dobra novica je, da je vaš primer “klasičen”, če se lahko tako izrazimo. Težave s prezgodnjo ejakulacijo so namreč najbolj pogosto 1) psihološkega izvora in 2) najbolj pogoste v novih ljubezenskih / spolnih razmerjih. To pomeni, da bo težava sčasoma tudi sama od sebe izginila – ko se boste sprostili v razmerju z novo partnerico. Če bi bil problem fizičnega izvora (npr. starost) ali posledica stresa, lahko zdravniki predpišejo kakšno zdravilo. V vašem primeru, ko ste še mladi, je sicer bolj verjetno, da se bo potrebno samo malo sprostiti in ta težava bo samo še spomin.

Prvo naj ga fafne pol pa zajaha.

Ak ne pomaga naji drugo pa boš videl ak pomaga.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close