Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ful sm potrebna, pa nevem…

Ful sm potrebna, pa nevem…

Sem zelo potrebna in se cutim dovolj zrela za spolne odnose. Stara sem 18 let in si močno želim spolnosti. Veliko sošolcev me vabi naj grem z njimi ven vendar nočem ker so še preveč otročji. Zanima me kako naj dobim fanta ki me bo imel rad in mi stal ob strani, kot tudi spolno zadovoljil. Pohitite telo kriči po ljubezni tako telesni kot duhovni.

Ja punca, če ne boš šla ven verjetno ne bo kr en “mr perfect” potrku na tvoja vrata itd. Pejdi mal žurat s sošolci ali prijatelji – tolk otročji pa spet ne morjo bit, če ste iste starosti in morda boš tam spoznala koga, ki ti bo všeč na oba načina.

Ven pejt žurat in se ne obremenjuj s tem… slej ko prej te bo zadelo k strela iz jasnega… Kok so pa tvoji sošolci zreli pa ne vem… leta itak pomenjo bol malo…
Je pa pomoje razlika v zrelosti med 18 letnikom k hodi na gimnazijo in 18 letnikom k je že na faxu….
Nevem kater letnik si, samo na faxu spoznaš velik lažje folk ko na GIM…

Vsekakor pa ne zgubit upanja pa bodi potrebna še naprej… pa vso srečo!

Ne vem kaj boš naredila, lahko pa ti prerokujem.

In sicer je moja prerokba, da obstaja zelo velika verjetnost, da boš začela hoditi ven in nekoč spala že prvo noč s prvim mačotom, ki te bo znal zašarmirati in bo cca 10. let starejši in mu bo samo za sex. Potem boš še utrdila svoje znanje z nekaj njegovimi vrstniki, potem pa se ti bojo odprle oči in boš res začela iskati pravo ljubezen na pravi način…
Marsikdo ti bo rekel, da je to narobe, da raje potrpi itd…, jaz pa, kaj vem, nimam te pravice sodit, ti pa imaš pravico uživat.

Mogoče se moja prerokba ravno tebi ne bo zgodila, bi pa rekel, da je to kar pogost vzorec obnašanja mladih deklic, ki jih hormončki razganjajo, bližnji fantje so nezreli, pa še preveč govorijo naokoli, šarmantni izkušeni neznanci, ki vedo kako se temu streže in “prevzamejo” odgovornost, pa so neustavljivo privlačni…

heh,žuranje zuni ma svoje downside-recmo cigaretni dim…jz ne prenesem tega sranja(sploh v kakih barih),čeprav se uspem premagat in malce žurat okol;ko pa pridem domov bi pa najraj zažgov obleke-velik bolj je če maš greš v kino al pa na kak fuzbal(čeprov tut to ni najboljša ideja k sm se to nedeljo prehladil nad vsemi mejami).Če maš cajt v nedeljo napiš pa prid z nami fuzbal nažigat v domžale;)

Caki, caki al si zelis le spolnosti al si zelis pravega fanta??
Ce hocs oboje potem, dvomm da bo slo kot marmelada na kruh (razn ce si srecnica)…

kaj si ne zelimo vsi spolnosti? Jaz npr. si zelim ali samo spolnosti ali pa oboje(mislm deklino+spolnost)…pa tudi nimam nic od tega…pa sm 2 leti starejsi….zelja je eno,…ves samo majo prov vec bo treba vn hodt (govorim tut zame) pa pravjo da bo vse se prislo…eh, pocasi se dalec pride,…ko se pac pride 🙂

blood kaj se nisi ti tam prehladu? ;)))

edi ma 99% res

nina – mr. prfecta ne bos najdla cez…noc. ali pac

Tkole ti povem punca,nikar ne isci moskega za zadovoljitev med sosolci ker kot si sama rekla se niso dovolj zreli. Sigurno pa ce si tako potrebna kot sem uspel razbrati ni toliko pomembna starost ampak potesenost(seveda ob primerni zasciti in vsem kar spada zraven)vendar vseeno stran s sosolci!!

Za resno zvezo bos imela pa se veeeeliiiiiko casa in ce jo bos iskala bos se dalj casa brez sexa……..byeNina je pisal/pisala:
>
> Sem zelo potrebna in se cutim dovolj zrela za spolne odnose.
> Stara sem 18 let in si močno želim spolnosti. Veliko sošolcev
> me vabi naj grem z njimi ven vendar nočem ker so še preveč
> otročji. Zanima me kako naj dobim fanta ki me bo imel rad in
> mi stal ob strani, kot tudi spolno zadovoljil. Pohitite telo
> kriči po ljubezni tako telesni kot duhovni.

Zadeva je taka, da moraš nekje začet.Pojdi ven z družbo, vendar pazi, da ne boš
zaradi svoje potrebnosti podlegla kar tako “na lepe oči”.
Lepo je da se ljubezen in spolnost združita kot eno.Odvisno kaj si želiš.Seks
lahko dobiš kadarkoli.

Nisem popoln, Nina, ampak če želiš lahko kako rečeva.

Evo, se ježe eden najdu

Ja, najprej čestitam, da si pri 18ih še vedno nedolžna. Dandanes je to redkost pri mladini, pa ne bi smela biti taka redkost. Predvidevam, da si še v srednji šoli. Ne skrbi, bo že sprišel ta pravi. Samo ne na ven izžarevat, da si ful potrebna, ker te bo zavohal ravno tak, ki te bo izkoristil samo zaradi seksa in ne bo videl tvoje notranjosti. Bo že, enkrat ko boš najmanj pričakovala. Do takrat pa se lahko zadovoljiš sama s sabo ali pa s kakšnim “zelenim” sošolcem, ki te ima rad. Good luck in ne pozabit: Safe sex je zakon!

In prepričan sem, da ni edini!

same here…povabilo za futbalj al pa kino still stands;)

same here…povabilo za futbalj al pa kino still stands;)

darn! double post…sorry!

double click rox 🙂

Misi, to me je pa res presenetilo.Cestitas ji, da je nedolzna? Meni se pa to ne zdi ravno nekaj tako redkega in posebnega ..OK, res da sttistika pravi drugace, ampak ves kak je s statistiko..

Za Nino : upam,da si res zelis seksa, ne pa samo zato, ker so vse sosolke ze…Verjemi, imam slabe izkusnje s tem.
Ceprav, priznam ja, pri 18 te ze kar fajn prime da bi, ampak nic, ampak res nic ni narobe in niti cudnega, ce se pocakas, glede na to, da si sama napisala, da ne zelis samo golega seksa za potesitev (kar lahko dobis povsod verjemi mi).
Cao, cao..

Tja, iz lastnih izkušenj ti povem da je takega fanta težko najti…Zato ne sedi doma, ker on res ne bo sam od sebe prišel k tebi. Ampak za začetek mislim, da se morš najprej nehat obremenjevat s tem da moreš dobit fanta, ta pa more bit resen, in bla, bla, bla…Že od nekdaj je tko, da kadar iščeš ne najdeš…večinoma vse pride samo od sebe ko najmanj pričakuješ. Nevem, mislm da se mal preveč obremenjuješ s tem…Sprosti se in hodi ven, ampak ne da iščeš fanta ampak zato da se zabavaš…Hkrati pa te bojo tudi fantje videli kot neobremenjeno, simpatično punco in imela boš velik več možnosti da najdeš nekoga….kot pa če ti bo že na deleč na čelu pisalo: “Iščem fanta” Strinjam pa se s tabo da so sošolci ponavadi ful otročji – vsaj moji so bli, pa še zdj na faksu so isti…Ampak niso vsi, zato boi blo mogoče pametno da se mal bolj ozreš okoli sebe. Sošolci se u razredu ponavadi delajo frajerje, ampak ko enkrat ostaneš sam z njim ugotoviš da so čisto normalni fantje s katerimi se da prou dobr pogovarjat..Aja – Pazi pa le, da te pri prvem, ki ti bo lepo govoril in bo dobro zgledal ne bo zaneslo in bojo šla vsa tvoja prizadevanja pri iskanju mr perfecta v nič…Veliko sreče!

Blondy ima kar prav,sam nekaj pa bi te posvaril,ne vem zakaj ravno hočeš imeti spolne odnose tako nujno.
Pa saj je vseeno,torej rad bi te opozoril,da se izogibaj fantov,ki se ponavadi pičijo frajere,tem se tako ali tako gre samo za eno SEKS.Po tistem pa te ponavadi zapustijo,ali pa te imajo samo za to,v resnici pa do tebe ne čutijo nič.

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close