Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kaj najbolj vzburja žensko

Kaj najbolj vzburja žensko

Kaj vas najbolj vzburja punce? Ali lizanje ščegetavčka ali lizanje anusa?

Zakaj te to sploh zanima, a ni bolš da greš v akcijo, pa boš zvedel ??? Bo bol spontano vse skupaj………

Scegi pri meni!
Sicer pa vse pase ce se to dela z obcutkom in veliko ljubezni!

Po moje pa vožnja v novem ferrariju, s katerim greš na banko dvignit milijon dolarjev da lahko plačaš zadnji obrok za vilo na obali Monetgo Baya kjer imaš parkirano jahto. Ma kakšni ščegetavčki, pa anusi pa erogene cone.

Miškolin še kako imaš prav. Zadnjič sva šla z ženo na en večdnevni žur z eno tko bolj slučajno družbo. Avto sem imel pokvarjen,pa mi je mehanik k je slučajno tudi sosed posodil svojega – BMW M3. Sploh ni blo važno,če je bla žena zraven,ponudb od mladih deklet za vožnjo kolikor hočeš, ob katerikoli uri,čez dan, ponoči, sam kaj k me je žena ful merkala. Zadnji dan, se je ena kar nasilno vsedla v avto in hotela vožnjo, žena jo je skor zbrcala ven :).

Pa dej ti ženi kup eno staro katro, pol pa gas do konca…

Mene seksanje, ko sedim na njem, on pa mi zraven liže prsi in s prsti draži anus.. To je super.

Mojo kadr jo oduzadi, to vem. Čist poludi.

Preklete pleh pra..ice! Sam špohl v roke stari :))

Tocno to Marija.
Ceprav meni se bol pase, ce izkusen jezik potuje po mojem scgetavcku in ga sesa : ) mmmhhm!!!!!

Kupi si sesalec Mega Vacuum Cleaner 2001! Globinsko čiščenje, zato je potrebno opozorit ženske, da si cevi ne potisnejo pregloboko, saj se s tem procesom lahko izvede mumifikacija (in organe boste lahko našli v vrečki na spodnji strani). Če pa vam še to ni dovolj, pa si kupite “Boogie ribo”, ki jo lahko vidite na steklih akvrija, kako je pričvrščena z gobcem na steklo. Ta riba lahko izvede desetkrano moč globinskega sesalca (in ostanete brez (ne)sramnih ustnic)!

Naj uganem ali si homo, ki ne mara žensk, devičnik ali pa samo zafrustriran moški, ki ga nobena ne pogleda. Tipko vpraša resno vprašanje ti pa se mu rugaš v glavo, da ne omenjam kaj govoriš o ženskah. Če sam ne znaš zadovoljiti žensko ne zafrkavaj druzga

Ha, ha.Če imate opravka s samimi keš pi… (By Klemen Klemen) ne obsojajte vseh. Ne padamo vse ženske na dobre avte, ampak večinoma na dobre tipe (take ki dobr zgledajo in najpomembnejše da se znajo pogovarjat). Sicer pa tud večina moških niso ravno cvetke. Če ženska ni dovolj urejena, zrihtana, suha,… jo niti ne pogledate!!! Če so moški ful zbirčni, zakaj pa ne bi bile tudi ženske.
Za Petra pa-definitivno je boljš ščegetavček!

Mene najbolj vzburi poljubljanje scegija

Ak su ji cjeli život govorili da nesmije bit sa bosancem ili romom to če prvo učinit kad bude trmasta.A univerzalo sve paliju na novce.

To ti je kaj ono pitanje, sve bi bišle za denar samo koliko bi bilo dosta je razlika.

Ženske najbolj vzburi ko si ga po sexu obrišeš v zaveso.

polna denarnica

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close