Najdi forum

Lizanje :-P

Najprej en lep pozdrav vsem !

Mene pa zanima, kakšen okus imate fantje ko puncam ližete t’malo oz. kakšen okus imate dekleta ko ga fantom fanj posesate!!??!! Me zelo zanima in rada bi vedela tudi to, ali na okus vplivajo tudi mila s katerimi se umivate. Upam, da boste na ta vprašanja odkrito odgovorili (predvsem fantje)!!!

Hvala in lp,

Lumpačka

Vonj po cokoladi..okus po marmeladi!!

Odvisno od umivanja. Biti mora umita malo bolj kot je potrebno za osebno higieno. Če to ni, potem je nekaj kiselkastega okusa po normalnih izločkih iz nožnice. Ne omenjam pa zanemarjene vagine, ki pa se je ne moreš lotiti, ker bi te že vonj vrgel na rit.

Lisko

nova
Uredništvo priporoča

hmm vsa stvar tici seveda v negi, UMIVANJE, kako okus ima, je velik oodvisno od mila, ce je sveze umita, je prijetno, ce ni, je neprijetno….
Okus, kaj pa jaz vem,… rahlo slano, iskreno receno – tega je ze tako dolgo da sm pozabil,…

Umivat, … sem mel eno, ne bom pozabil,… ki je to malo zanemarjala oz. sam po po vrhu jo mal umila…. pol pa najdes take hecne stvarce not… jesus… to ti je muka… sam rect pa ji me mores ” daj umivaj si jo ” .. a ne …

Se pridružujem mnenju ostalih.Predvsem mora biti stvarca dobro umita, če ne je groza.Uporaba mila pa seveda vpliva na začetne vonjave in okus, okus kasneje pa je kot pravi Lisko kiselkast, vendar o tem tudi ne razmišljaš ker je že samo dejanje super.Najboljša dejavnost,še posebej če je nagrajena z orgazmom.

Jaz samo ploščice na WC-ju, pa je bljek ………hahahaha

Predpogoj je higiena, dobro milo, a ne preveč dišeče, sicer se pravi vonj prekrije. Ob pomanjkljivi higieni pa to ni užitek , ampak muka. Težko pa to rečeš. Okus je malo slan, a je prijeten. In še nekaj: brez lizanja ni diobrega seksa!

Zdej pa morem vsem nekaj povedat!

Vsi moški govorijo “milo … milo … milo ..”. Milo je najslabša stvar za umivati spodaj. Vprašajte vsakega ginekologa in povedal vam bo da je milo strup za vagino. Higiena vsekakor mora biti, vendar izključno z vodo. Še celo mila za intimna področja so premočna. Po tolkem času se začnejo razni problemi … največji je močen bel tok.

Jaz se sicer tudi umivam spodaj z milom, vendar se poskušam odvadit, ker je zelo nezdravo. Sedaj pa je vprašanje, kaj imate rajši … miški (pa tudi ženske) … da je vaša predraga zdrava in brez problemov ali da vam diši, ko jo ližete.

Lumpa … t’mala ima pač tak okus, kot ga ima. Moj dragi pravi, da ima moja slan (pa kljub temu, da si jo prej zdrgnem in da na higieno izredno pazim). Tudi od samega fanta je odvisno, kakšen okus mu je všeč. Nekomu bo okus, ki ga ima tvoja, pašal, drugemu ne! Kar pa moreš pazit je pa, da si jo res vsakodnevno najmanj enkrat umiješ (z vodo!!!!). In ne samo zaradi okusa, ampak tudi zaradi zdravja.

Tako … to je vse kar sem hotela povedati!

Bugnavilea

Ma ti si tud ena taka, k se sam mal z vodo in zna razlozit, zakaj je tako dobro. Jaaaak.
Ce ze hocete vedeti zenske, v lekarni se kupi Higijensko milo, ki je namenjeno prav tem predelom in pol si jo lahko peres vsako uro in je nic ne izsusuje. Pa tud ce si mucko pobrijes, se s tem milom namilis in je vse fino fajn potem.

Ti, fantiček!

Lahko je še takšno in drugačno milo … ni zdravo. Jaz si moram, zaradi lastnega mišljenja, da nisem čista, če se ne namilim, vsak drugi dan umiti z milom tudi ta malo … vendar se zavedam, da ni prav. Nožnica se čisti sama, potrebno jo je samo oplakniti od zunaj in voda je čisto zadosti. Pač, vaginalni izcedek ima svoj vonj … tega se je treba privaditi. Ma ne bom jaz ogrožala svojega zdravja, samo zato, da mi bo dišala. Mojemu fantu ne paše vonj ne okus moje ta male (no … ne samo moje, ampak od nobene punce, ki jo je imel), zato mi je ne liže tako pogostoma (samo v posebnih trenutkih). Imamo pa zato prste in seveda razne druge pripomočke, za draženje. Meni tudi ni všeč vonj in okus njegovega, zato mu ga obdelam z usti le vsake toliko, pač ko mu res zapaše … takrat poskušam pozabiti na vonj, ki ga oddaja. In to ni zaradi nehigijene … so pač vonjave, ki jih oddaja naše telo!

Lp, Bgv

Se strinjam, bugnavilea. Smrt milu. Baje, da se dobijo sedaj dišeče palčke z raznimi vonji. Vtakneš jo notri, tako da jo 3/4 štrli ven , prižgeš, počakaš pet minut in že ti diši po cimetu, kiwiju, jagodah ali vaniliji. To je za nos. Za okus pa predlagam kar navadno čokoladno kremo, puding al pa, seveda po dogovoru z izvoljenko, kar sladoled. Mljask, mljask.

ja res ne vem od kod ti tale ideja o splakovanju pi*ke…..že zelo dolgo let si ga umivam vsaki dan z milom in moja žena si jo tudi, pa ni bilo še nikoli nič narobe….dejstvo je, da se nožnice ne sme izpirati…..

Verjetno imaš prav glede mila. Jaz sem pač mislil, da naj ima muca zdrav vonj po čistem, po originalnih sokovih, in ta vonj ne sme biti “zastaran”, ker v tem primeru pač smrdi. In to ni prav nič mamljivo. Verjetno bo s toplo vodo vsaj enkrat na dan najboljše. Da ima rahel okus po slanem, pa drži.

Sorry ampak vseeno nimas prav!!!
Ne bom komentiral vsega ampak povem ti le to, da se po mojem fantu tudi malo gabis!!!
Sicer pa kaksen je to seks, ki ga vidva imata? Res je, da ne rabijo bit te reci pogoj za dober seks ampak je pa na zalost vecinoma tako!!!

LP kar en

Ah folk,mal ste zafrustriran. Pička naj diši po pički,kurac po kurcu !! Če vam to ni všeč,pa ni treba vam vohat in lizat 🙂 Najslabše je,če se odišavite,potem tud ni prave strasti,sem že probal,bolj kar naravno !!!

Jaz sedaj po novem uprabljam še sončna očala …………………dostikrat se mi namreč kar na enkrat oči zapacajo ……..

Res je, to so mila z nizkim PH – jem (5,5 ali manj), ki ne izsušijo kože ali sluznice kot druga običajna mila s PH – jem nad 7.
Vsakodnevno umivanje s takim milom ni problem, ginekologi pa res ne priporočajo umivanja vsako uro, pa tudi najbrž ni potrebe.

Oh, ti “kar en”!

Sex med mano in mojim dragim je takšen, da si niti predstavljet ne moreš. Kaj misliš, da je lizanje v sexu vse? Lizanje je za tiste z premalo domišljije …

Kar se pa tiče izjave, da se mojemu dragemu gabim … zakaj? Kaj ti sploh bereš, kar sem napisala, ali si nepismen????? Ne bom ti še enkrat pisala, kar je že napisano, zato … poglej malo nazaj in boš videl kakšen bedak si!!!!!

Ah …. brezveze! Nima smisla se živcirat zaradi takih debilov ….

Mila za intimno nego imajo vsa PH 5,5 … in jih dobiš v vsaki trgovini. Res je, da ta mila manj škodujejo … toda škodijo ravno tako … še posebej za ljudi, ki so občutljivi na to. Nekatere ženske se lahko umivajo spodaj z navadnim milom vse življenje in jim ne bo nič, druge pa spet se lahko umivajo z raznimi intimnimi mili, pa bodo imele težave. Ne govorim (pišem) kar tako v tri dni! To je res! Seveda je odvisno vse od osebe do osebe … škoduje vsem, toda nekatere tega ne občutijo tako močno.

Sicer pa … kaj me briga … mislite kar hočete! Vaša stvar!

Al pa ananasov jogurt, al pa Monte iz Zotta :)))))))) Za ubit dobr’!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close