Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prvi spolni odnos:kondom ali brez

Prvi spolni odnos:kondom ali brez

Veliko je govora o kontracepciji za ženske. Nič oz. zelo malo je pa napisano za moške razen kondoma.

S punco bova imela prvi spolni odnos, to je za njo prvič za mene ne.

Mi je pa prvič, da bom razdeviču žensko. Kar meni predstavlja problem. Ali jo predreti s kondomom ali brez? Skupaj sva že kar nekaj časa in jaz bi da to poteka gladko. Naša zveza je zelo resna in nočem da bojo slabi spomini na to.

Nimam SPB sem se testiral na Hiv, vse ženske, ki sem jih imel sem pa uporabljal zaščito. Žal ona ne sme jemati KT, zaradi svojih zdravstvenih težav.

Midva bi zelo rada brez kondoma in bi šla na umik. Meni to niti ni problem, vendar se bojim predsemenske tekočine, ki je pa npr. prisotna že ko se dovolj vzburim.

Upam da nisem zakompliciral zadev. Prosim res brez žaljivih odgovorov, ker resno sprašujem.

Kondom! Razen, če bi ji rad uničil mladost … Koliko pa je ona stara, da je sploh v dilemi?

Umik?

Upam, da se ne boš “umaknil” tudi potem, ko boste trije!

nova
Uredništvo priporoča

18 je stara. Nebi se umaknil tudi če bi bili trije. Sej tud kondom mi ni problem, problem je al naj jo takoj s kondomom razdevičim ali brez, pa kasneje nadaljujem s kondomom.

Lahko je rečt da se ne bi umaknil četudi bi bili trije 😉
Ampak to ni za to temo.
definitivno kondom-zakaj,zato da ne bo prišlo do kakšne infekcije,vnetja,zanositve….

Pa obstaja tudi druga zaščita ne samo tabletke samo za info 😉

Povej npr. eno, ki ne škoduje zdravlju. Raznorazne diafragme itd ne pridejo v upoštev. Špikal se pa tudi nebom z enimi inekcijami, katere tud sam Bog ne ve kakšni so stranski učinki.

Kot kaže je edina varinata samo kondom.

bimbek2222 ubistvu ni nujno, da jo boš že pri prvem spolnem odnosu razdeviču, drugo je pa kondom pomemben, ker bo ona bolj sproščena…jaz imam 20 let in jemljem kt, vendar pa vseeno večinoma seksava s partnerjem s kondomom, ker sem bolj sproščena, da ne bo kake zanositve

bibib
Super da skrbita za zaščito. Za začetek bo kondom potem najboljša rešitev, potem bomo pa videli. Men je res v interesu, da se ne boji in da to poteka brez problemov, ker jo je že tako al tako strah.

Nujno, nujno, res nujno uporabita kondom!
Pri mojem prvem sp. odnosu je dečko vmes ratal tako neučakan, da je hotel kr brez not prodret. Meni je jasno samo kondom hodil po glavi in sem avtomatsko zaštopala. Nisem in nisem ga not spustila. Ne prvič ne nikoli več… Tisti poskusi so pa zaradi tega boleli ko sam vrag. Sem se pol hecala, da je blo kt bi SCT kopu jaške:))
Uporabita kondom, da jo pa še bolj umiriš, se dogovorita, da boš vseeno izvedel umik – toliko, da vidi da ti lahko zaupa.

Ah v zvezi sva že več kot leto in pou. Tko da mi zaupa. Zato pa sem jo tudi toliko čakal. Eni mi boste rekli da sm neumn, sam obstajamo tudi takšni moški, ki bomo počakali, da bo punca pripravljena.

Ok bom uporabu kondom.

Sj mene je tut fant čaku 1 leto,,lih zaradi mene, ker me je bilo malo strah

bravo bimbek..

fajn dedec si zapomni si to. ostani tak, pa imej še naprej tko rad svojo punco, pa če ne bo šlo je ne obtožuj

Lahko se pa naučita uporabljati naravno simptotermalno metodo (to ni koledarska)!
Je prbl. 99% zanesljiva, če jo pravilno uporabljaš in brez vseh negativnih posledic na zdravje in filing 🙂
We like it!

fajn za unih 99% in zajebano za tisto deklicoo z 1%, ki se bo ukvarjala z mislijo na splav

to so čari statistik, odvisno na keri strani si a ne 🙂
in če bi ble te metode tako fajn in zanesljive, sem prepričana, da se ne bi ženske najedale s tableti…

Saj tudi kondomi in tabletke niso 100%, kaj pa misliš :)))
Te metode so fajn, samo naučit se jih je treba in nekaj truda vložit v to. In v plodnih dneh pač seksat s kondomom ali pa se vzdržat. To pa je že tu mač, ane?

za 16 let stare otroke ja

Evo pa je šlo. Malo težje s kondomom, ker jo je bilo strah bolečin. Vendar je šlo in drug oz. tretji dan je že šlo normalno. Bova videla kako naprej, ali se bova zanašala na varne dni ali ne. Obstaja programček MenKol, ki ga poberete na tej strani http://www2.arnes.si/~mpavle1/freeware.html pa si tam izračunate svoje plodne dni oz. datum ovulacije itd.

ti si res en bimbek

kr računaj ja, pol bo zanosila……….

otroci, ne se zafrkavat s tem

Sej v vsakem primeru paziš, da ti ne pride v nožnico. Sej nisem imel namena končati v njej.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close