Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost romantična večerja

romantična večerja

Danes zvečer bi rada naredila mojemu predragemu eno romantično večerjo … vendar ne vem, kaj narediti, da bi palilo. Problem je v tem, ker oba zelo malo jeva in še posebej za večerjo bi rabila nekaj okusnega vendar lahkega …
Ženske (in mogoče tudi moški) svetujte mi … prooooosim!!!! Nisem bogve kakšna kuharica, vendar se lahko potrudim ….

Če imata problem s hrano ti povem naslednjo štorijo.

Dva mlada in ful zaljubljena študenta sta se na hitro poročila. Punca pravi svojemu dragemu:
– Veš vseeno me malo skrbi, kaj bo z najino prihodnostjo. Nimava denarja, služb, bogatih staršev…Le kako bova živela.
– Ne skrbi pravi fant. Ljubezen naju bo preživljala.
No, potem pa enkrat pride tip proti večeru domov in vidi ženo, ko se gola spušča po ograji hiše.
– Ja trapa, kaj pa počneš.
– Nič posebnega, dragi… samo večerjo ti grejem…

Mogoči ni preveč romantično. bo pa ziher zapalilo.

Če oba jesta morske sadeže, predlagam eno rižoto z morskim isadeži, zraven pa grško solato. Oboje je enostavno z naredit. Seveda ne sme manjkat dober vinček, sveča, romantična glasba, potem bo pa steklo samo od sebe…

hahahahhahahaha. bravo ! iz srca !
L.p.”Štumpantl”

ves kaj bi (bom nekoc) jaz naredil… sposodil si bom en mali coln, pa peljal predrago princesko s colnum na sredino jezera, kjer bova prizgala svecki, in imela piktnik tam sredi Slivniskega jezera …
hrana … dva anglesaka senvica pa dve steklenicki pijace .. 🙂

preprosto in mislim da nikoli pozabljeno…

testenine s tunino:) pa zraven se malo koruzce , paprike in podobno… lahko in enostavno za pripraviti:)

Če še nisi pripravila večerje (upam, da ne zamujam), ti priporočam spodnji nasvet, ki ga je dal Sašo kakšen teden nazaj. Sicer je za fante, vendar verjemi, deluje tudi obratno :))

http://med.over.net/phorum/read.php?f=17&i=13954&t=13954

LP Jani

romantična večerja JAJCE NA OKO pa ŠTIKL KRUHA 😀 pole pa akcija samo pov ure mata dosti

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close