Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost obriti moški in tangice

obriti moški in tangice

Zanima me kaj mislite o obritih moških in tangicah, seveda ali moški nosijo tangice.Moj tip se namreč noče pobriti, pravi, da bi bil pol edini…..ženske povejte svoje mnenje, saj upam, da bom tipa na podlagi vaših odgovorov prepričala

Nena ga seri, no! Ne brit bogega reveža, to je isto, kot če bi on od tebe zahteval, da si daš frizuro na glavi na 0.1mm pobrit….ne se šalit, no…moški, če ni kosmat, ni moški…..

pa brez zamere….

Uffff, pol sem dec in pol, ker sem kosmat čist skor povsod 🙂

nova
Uredništvo priporoča

A to pomeni, da sem jaz pičkica, ker se pobrijem vsake tolko cajta??

Stvar je v HIGIENI, mam ljubimca, ko si pač dlake večino-ne vse- na spolnem organu pobrije, tako je tudi meni boljše, ko se z njim igračkam. Res se mi to zdi boljše.

Pa ja, saj neke meje so meje……ampak pobrit celega moškega, rit, pa noge pa vse…..vse v redu, če to naredi iz svojega interesa, ampak, da punca to od njega zahteva za to, da lahko pol on tangice nosi, tega pa ne zagovarjam….

Ah no, saj ženske tud marsikakšno stvar naredimo za tipčke. A ni res? Kakšen kompromis bosta že našla.
Na morju (na nudlci) sem vidla enga tipa k je bil čist pobrit. Pa sploh ne zgleda slabo ;-))

Seveda si pičkica. In vedi, da ima za mene izraz “pičkica” ljubkovalem pomen.

Oh jojoj, supr, kaku lepu od tebe :))

Ti se pa raj delat spravt :)))

😛
Pa te res ni težko najdt!!!

Torej nisi huda, če mislim, da si ljubka pičkica?

Pozor, to nisem jaz, jaz sem Jure1!

Spljoh ni problema – mi je v čast, ker ma vsak ženske in moške spolne hormone 🙂

Jaz sem se enkrat (ne povsod, samo tam) bolj iz zafrkancije in štosa in “sej si ne upaš” sindroma, pa NAMA je bilo tako všeč, da kar traja in traja….

Drugače pa tangice za tipa so mi pa bolj bljak, a, stvar okusa, pač.

Hm, do zdej sem bla misljenja da tip mora bit kosmat, kjer koli pac je in kolker koli ga je mati narava obdarila, pa ste me ( npr. Saso) mal zmedli , mogoce pa res ni slabo. Bom tud jaz mojmu predlagala, ……” sej si ne upas”, pol bom pa verjetno kar sama stopila v akcijo, no ja poskusit ni greh.

Sam bo verjetno se nekaj casa trajalo! …….ga ze slisim, ko bo reku, pa dej ki so pa to vidla, …….sej nisem pickica,………..do zdej te ni motlo, zdej pa kr na enkrat……., uf, ampak jaz se ne dam. Bom porocala , ko se bo zgodilo. Mogoce drugo leto!

Tangica.

Oglasi se kaj na moj mail.

MENI ŽE OB SAMI MISLI NA TO, DA BI SE MOJ TIP OBRIL PO TELESU, DELA SLABO! BLJAK!!!!!!!!

EJ, ČE BI SE TVOJ TIP HOTU SAM OBRIT-OK, MA ČE SE NOČE, NE GA SILIT!

MISLIM, EJ………….!!!! DEJTA RAJ KEJ BL PAMETNEGA IN PREDVSEM TAZGA DELAT KR JE OBEMA VŠEČ, NE PA SAMO TEBI!!!!!!!!!!

Ok, sej po mojem ne bo hotel, jaz ga pa tud ne bom silila! Oz. lovila kod z britvico v roki! Halo!

Tangica

Meni ni vsec ce je moski pobrit. Sploh ce ma noge pobrite..to mi je pa tolk grdo ej..za bruhat.
Ne no silit svojga dragega da se gre pobrit. Milsim da tega ne bi smela zahtevat od njega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close