Najdi forum

Kako vročina vpliva na vaše poželenje in seks? Na moje slabo.

Joj rak, name pa ravno obratno. Bolj kot je vroče, bolj se mi hoče. Ko pa burja zunaj mijauka, takrat mi še k…c stavka. Sašo.

glih obratno. v najboj hudi vročini privrejo na dan moje najbolj divje misli in fantazije. lp

nova
Uredništvo priporoča

Ej sašo ne morem si kej ampak zmeri se ti nasmejim, ful si mi faca. Maš tak zdrov humor. :))))
Dragi rakec! Čudno, ponavadi sonček v vseh prebudi vročo kri. Uspelo mu je tudi pri meni in vročina sploh ni ovira, nasprotno. Če samo pomislim kako lepo je bilo na morju…
Žou mi je zate.

Ja, vidiš rakec, smo že trije v opoziciji.
Pa saj že beseda sama pove: Vroče misli, Vroči telefon, tako si Vroče želim, nenazadnje, Vroči Kaj ????

Jaz tudi nisem vremenska, tako da lepo je , če škrablja dežek, če naletava sneg al pa če te božajo sončni žarki. Vroče je v vsakem primeru.

Couldn’t agree more!!!!! Avgust rulzzz! Najbolj je vroče, najbolj se mi meša pa še roj. dan bom kmal praznoval. ;))

Že danes, vse najboljše!

Ta kterga pa?? če sem seveda lahko radovednna

Ja hvala lepa no!

čez 3 dni. Kdaj pa ti?

ti, kaj pa če bi res proval z vročim kajem. misliš, da bi ostal hladen in imun.
aja, veš, da pa se tudi v hladni senci gozda.

Vse najboljše, pa lepo praznuj.
Mislila sem kateri rojstni dan?

Uh, slabo sem prečital tvoj post, očitno me daje premrzla klima :). Ja 26.poletje me pričakuje. Hvala tud tebi za lepe želje :))

A lev, ponosni. Se mi je kar zdelo po tvojem pisanju.

Eno šalo, za rojstni dan. (se oproščam za izrazoslovje)

Na hribu se je paslo veliko bikov, raznih starosti. Pa so ugledali v dolini, par kravic.
Pa rečejo tisti biki od 20 let:”Bejžmo jih dol pofukat!”

Pa pravijo uni od 30: “Ma, dejmo počakat, če bodo prišle gor!”

Tisti od 40 let, pa vzkliknejo:” Bejžmo fantje, gor grejo!”

Poleti mi je ful smotano, ker je ful vroče, pa hočem bit čim bolj gola in prosta. Zato ne maram, da bi se kdo še name lepil. Saj ponoči, ko se malo ohladi je boljše, ma podnevi….grrrrrrrr

Ja madona folk..kaj pa tus….pa tam khmmmmmmmm…malce domislije prosim!!!
Rakec hit pod tus!!

Rakec
Tuš odpravi vse težave, če ti pa to ne pomaga pa si nalij škaf vode in se polivaj med sexsom še bolje bo šlo. Pa ne iz mojih iskušenj ampak, ki praviš, da ti je ful vroče saj mi imamo pasjo vročino pa je kar lepo, če se objameš saj ponoči pa ni kruto kaj ne?
Lep sexs ti želim marelica

Hey, astrologinja med nami. Ej a obvladaš izračun ascendentov?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close