Najdi forum

LEDENA KRALJICA

Kja moški mislite o ženski, ki je zelo privlačna, a je nekakšna Ledena Kraljica- večinoma resna, zadržana ,s hladnim, a zapeljivim pogledom in ki ne pusti da se ji približa bilokateri?

ni to zame. enim se zdi ql, ampak ponavad ne dolg…

meni se zdi taka zenska odvratna, nic ne bi imel z njo

nova
Uredništvo priporoča

Men je pa to full všeč!!! Ko se ženska ceni in ne pusti vsakemu butecu uživanja. Pa taka zna v življenju reči varanju “NE”….to mi pa veliko pomeni. Jst bi pa takoj bil s takšno…

ok, ni fajn da se pusti vsakemu, ma tud ledena kraljica ni uredi! sicer če jo pol spoznaš in vidiš da je v bistvu ql, pole ja ma da je pa taka non stop je pa kukr je reku mudel: neki cajta je fajn pol se jo pa navelicas! pa nej ostane sama ce hoce bit taka! 🙂
ene pa ful zmixa taka sjora… ratajo obsedeni z njo ker jih “ne jebe pol para” …

ok zdej ze filozofiram.. cau 🙂

Tanci najprej en lep pozdrav. Ti kr tko naprej, ampak mors pol met ti “jajca” da prides do tipa k ti je vsec, k on bo prsu do tebe samo v takem primeru da bo mel jajca. Sej vcasih en pogled pove vec kot tisoc besed. Ne se pustit, ful je na svetu prascov. Jst upam da nism med njimi.
LP Darko

tanci je pisal/pisala:

> Kja moški mislite o ženski, ki je zelo privlačna, a je
> nekakšna Ledena Kraljica- večinoma resna, zadržana ,s
> hladnim, a zapeljivim pogledom in ki ne pusti da se ji
> približa bilokateri?

Fasada? Potemkinova vas?

Atasmrk

sovraživ potemkinovo vas, kuga za vraga je to?

Saj vem,d aje spet nekaj resnega ampak to je pa cist nekej novga 🙂

Ucenec

sm se prepoznala 🙂

Odvisno zakaj in kok dolgo je taka ženska takšna. Če je taka zato, da rajca točno take tipe, ki na to padajo, jih zjebe ipd., pol je bedna. Če je zavrta, pol nej gre k psihologu. Če je to le fasada, zato ker nima jajc, pol nej kej naredi za svojo samozavest. Druga stvar: a je ženska taka samo tok dolgo, da vidi, če se bo tipu dal ubadat z njo, pol se pa odpre – to je kul. Če pa je taka kr skoz, pol….ja ne vem, nisem tok pametna. Tretja stvar pa je: kok je ta ženska stara. Če je najstnica, pol je treba za neke hude analize še mal počakat – takrat se šele izoblikujemo. Če pa je čez 20 ali celo 30….pol se je pa treba vprašat o njeni preteklosti. Slabe izkušnje?

ucenec je pisal/pisala:

> sovraživ potemkinovo vas, kuga za vraga je to?

Take so ponavadi kake najstnice. Tihe vzvišene in ne vem kaj še vse.

Nosijo se kot da so edine na celem svetu, ki jo imajo.

Ko pa odprejo svoja usteca – pol pa vidiš da so podn, pomeni “puhle” do konca.

moje mnenje

Ma take zenske se ocitno bojijo necesa. Zdej ce se odlocm da bi jo dubu, ona pa spila ledeno kraljico, je vse kar morm narest, da najdm tist zarad cesa je taka. k to enkrat ugotovim je moja. Sam ponavad se mi ne da s takimi ukvarjat, ker mam pol prevec dela z njeno psiho.

Lp
simon

Zivjo!!!

Se strinjam s tabo Simon! Moja punca je taka… za ostale je Ledena kraljica, zame pa Ognjena cesarica. 😉 Po svoje imajo res nekake probleme, predvsem strah pred ranljivostjo. Saj verjetno vsi veste, kdo vas je najbolj sposoben prizadeti – vaš partner – od tod tudi taka izbirčnost. S tem, da so ledene se dobesedno zavarujejo – malo čustev ven in nič noter. Tudi, če vam jo navsezadnje le uspe pridobiti, jo se vedno niste osvojili. Led se pri njih pocasi tali. Ko pa vidite, da ste bitko dobili boste prejeli medaljo, katero bo marsikater od vas nosil celo zivljenje – in to s ponosom.

Lep pozdrav vsem!!!

In kaj , če se v duši LEDENE KRALJICE skriva nežno, toplo srce?

Živjo!
Jaz sploh ne dvomim , da se v večini ledenih kraljic skrivajo nežne dušice, le na pravi način in počasi vas je treba staliti in postanete nežne mehke in volne. Zato, ko pride pravi princ in se dovolj potrudi okoli tebe in te odmrzne………..

Simon
Ko sem brala tvoje pismo oz. sporočilo so mi lasje po konci stale. Prosim te prvo se nauči pisati prav slovnico in nato piši na računalnik. Pa brez zamere upam, da bodo tudi ostali mojega mnenja. Ne si mislit nisem najstnica, da ti to pišem ampak rada prebiram kaj mladina piše nimam nič proti mladini edino pišite prav slovnico, da vas kaj razumemo, če te pa še kaj bolj podrobno zanima pa poglej(srednja leta, ki je ena gospa odprla temo glede slovnice.
L. P.

Žal ti moram napisati, da je tvoje pojmovanje “dobre” slovnice na kilometre daleč od tega, kar naj bi ta pojem v resnici poemnil. Še enkrat si preberi svoj post; sama sem v tvojem kratkem sporočilu našla “le” ene 20 napak.
-v prvem stavku manjka vejica za “sporočilo”. Poleg tega “oziroma” ni slovenska beseda in “lase” so “lasje” ter so ti lahko le pokonci “stali” ne pa “stale”.
-drugi stavek: za “prosim te” je spet vejica, namesto “prvo” bi morala uporabiti besedo “najprej”, da bi bilo vse skupaj podobno nekemu pametnemu stavku, ne pa spakedranščini.
-tretji stavek: vejico bi morala postavita za “pa brez zamere”, ne pa za “upam”.
-četrti stavek: za “ne si mislit” spet manjka vejica, poleg tega je stavek slabo sformuliran, spet manjkajoča vejica pred “ampak”, pa pred “kaj mladina piše”. Potem bi bila smiselna pika, sicer pa spet vejica pred “edino”, le da bi morala zamenjat “edino” z “vendar”…………………………………in še in še in še in šeeee, pa se mi ne da več!!!!
Skratka, draga “Beybi”, najprej pred svojim pragom pometi (kar bo trajalo kakšnih 10 let, po tem kar smo prebrali, pa eno dobro dobro metlo potrebuješ – najbolje, da greš spet malo v osnovno šolo), potem pa se pojdi lektorja. Aja, pa Beybi bi moralo biti recimo Baby, če se že gremo…..
LP
lektorka (prvič in zadnjič, ker je čist mim)
Maca

Maca
Hvala ti za nasvet bom ponovno šla v šolo pa magari sem že od šole kar 21 let oz. delam že 21 let, da se nerazumema napačno.
Pa naj bo baby lepo te pozdravlja Baby

Kaj pa vem!?
Zame bi bil izziv pridobiti tako “ledeno kraljico” .Mogoce bi se hitro zacel topiti led!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close