Najdi forum

Enostavno povedano:ful sm potrebna!Kar naprej mislim na sex…cele dneve skoraj nič druga.Če bi se dalo bi si jo rajcala kar naprej.Fanta trenutno nimam s.o. pa sem imela samo enkrat.
Kaj pa vi?Kolikokrat pomislite na sex in razne fantazije?
Tudi sanjam kar naprej o tem in se vedno zbudim z mokrimi hlačkami!
Upam da ste me vzeli resno in boste kaj dopisali…hvala!LP

Ja men gre tut večino časa samo to po glavi. Zmerj k za kšno dobro bejbo hodm se mi že dvigne. In pol ga morm doba obdelat ob misli na to bejbo.
Pika a bi se dal kj srečat pa…:)

Matr ste dedci naivni in so fuckin’ predictable!!!! Eh, včasih me je sram, da sem moškega spola!

nova
Uredništvo priporoča

Ja, a teb tale pika tud mal po moškem smrdi.Sem bil pa prepričan, da se bo takoj kdo najdu, k se bo ponudu. No sej, vsak ma svoj način kako pridt do muce, kok pa to deluje je pa druga.

Lp
simon

Mislim ej..a zato ko sm punca oz ženska pa že kr ne smem bit potrebna al ka Simon??
Pa seveda je čist njegov problem na kak način pride “do muce” kot si reku.Mogoč se boma pa res zmenla:))))
Lp

Ej, mislm da se ne bos zmenla. Ker ce si mela do zdej sam en spolni odnos ne verjamem, da bi se ze zdej kr tko z nekom zmenla za spolni odnos. Mogoce bosta sla vn, sam preden bosta sla pa v postlo, bos mogla pa najbrz se mal navezat nanjga. Lohka da se motm, sam sm 99% preprican v to kar govorim.

No bot potrebna se naprej

Lp
simon

Hehe, dobr si jo (ga) 😉

Si preverila, če so hlačke mokre zaradi uhajanja vode, ali so v resnici posredi izločki iz Cowperjevih žlez, ki vlažijo spolovilo?

Seveda sem te vzel resno, še raje bi resno vzel (in obdelal) tvojo vlažno muco. Tvojo zgodbo sem prebral včeraj, celo noč sem imel trdega ob misli na tebe. Odpiši mi na e-mail.

In kaj te ovira da bi zadovoljila svojo potrebno muco?!? 1001 možnost za zadovoljitev….Rajcaš si jo pa tut lohk cel dan če maš cajt 😉

Zdravo Pika!
Tvoja težava je resna in mislim, da nisi edina, ki se sooča s tem. Imaš več možnosti, da rešiš svoj problem. Najtežja,vendar trajna možnost, je da najprej svoje misli usmeriš tja ,kjer se počutiš svododno in ne ujeto želje po spolnosti. Ko se boš ˝ohladila˝, poskusi najti tisto kar te najbolj vzburja in se zavedati tega. Če boš to našla, usmeri svojo pozornost v sebe in se zavedati svoje potrebnosti. Moraš vedeti, da so le misli tiste, ki te nadzirajo in ko se enkrat zavedaš so misli tvoja osebnost, ki te muči težave ne bo več. Vendar mislim, da je to pretežko izvesti brez velike samokontrole, zato so druge rešitve, ki niso trajne, lažje in prinašajo kratkotrajni užitek. Ena od možnosti je ,da najdeš fanta, ki bo stregel tvojim zahtevam. Če gre pri tebi res za stalno potrebnost, potem, sliši se smešno, vendar bo le malo kateri fant zmogel ustreči tvoji stalni potrebi. Če pa gre le za začasna obdobja, potem pa rabiš le izkušenega ljubimca, ki te bo že z majhno pozornostjo privedel, da nepozabnih užitkov.
Upam, da me nisi razumela narobe, ne želim te zmesti, niti ne filozofirati o ˝potrebnosti˝, vendar moraš da je poti do rešitev več. Le najti moraš pravo pot ki bo ustrezala le tebi.

Končala sem tretji letnik in letos me je ful začel metati – pri telovadbi sem buljila sošolce med noge in potem doma tiste najlepše “obdelala” v glavah. Na eni žurki sem se dala dol z enim, ampak potem so pa vsi začeli govoriti, da mi na obrazu piše, kolk sem potrebna. Zadnji teden mi jo je ta sošolec potem s prstki v zadnji klopi med poukom in sem mislila, da se mi bo zmešalo – bilo je ful dobro. Ampak potem je po moje vse razbobnal frajerjem v razredu in mi je res totalno žal, da sem to naredila, ker verjetno vsi vejo in opravljajo, tako da me je sram za naslednje leto. V takem stanju se sploh ne prepoznam, ne morem trezno razmišljati, le seks mi gre po glavi – sem na primer brez modrca (imam bolj male) in si na skrivaj zdrgnem bradavice, da mi ful štrlijo in potem se naslajam ob moških pogledih… takrat bi z vsakim, celo z neznancem – a… Cena je previsoka, moralni maček prehud. No ja.. čeprav nič ne morem reči, kaj se bo dogajalo na maturancu jeseni…

Daj, oglasi se, opravila bova čisto potihem, nobeden ne bo vedel, midva bova pa uživala.

a ste res vsi moski tako nesposobni, da je vecina muc lacnih

Čisto resno, oglasi se na moj e-mail.

a se lahko se jaz

Kakor kdo Tina, Kakor kdo.
Brez preiskusa, ne boš vedela.

ful mam filing da sploh niste za stvar oz ste samo kaksn mesec ali dva aktivni do konca pol je pa konc vesela

Ne bom, ker me je strah takih srečanj na slepo.. Kdo bi vedel kaj se skriva za tem prijaznim nickom. “Vroči” mejli so pa tud brezveze a ne?

Tina a si ti raverka?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close