Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ali je masaža varanje?

Ali je masaža varanje?

Zivjo vsem!

Mene pa zanima naslednje mnenje… Kaj za vas tocno pomeni varanje? Za ene je dovolj ze poljub, za druge šele sex, kaj pa menite o masaži nasprotnega spola? Verjetno si mislite, da to ni nič posebnega… No, potem si pa zamislite še, da je ta oseba v času masaže gola, vendar ne pride do nobenih nadaljnih stikov (poljubljanja oz. sexa)…

Torej, je to za vas varanje?

LP Žuga

Če misliš navadno masažo – terapevtsko – to NI varanje..

Če misliš erotično masažo, kjer obljubljajo do vrhunca
potem to JE varanje..

Sem že bil na takih masažicah, kjer resno ni nobenega sexa, ali karkoli
drugega, vendar nekatere maserke dovolijo dotikanje, tudi po prsih in muci…
Pa oblečene so v zelooo sexi perilo in ko te vzburijo do konca in z roko zadovoljijo,
to JE varanje..

Samo imam srečo da nimam nobene deklice, tako da ne varam nikogar…

No… glede na to, da nisi terapevt, da se ne dotikaš erogenih con (razen riti), ampak si zaradi globokih pogledov v mednožje zrajcan k pes…..?

Kam naj bi te to uvrstilo?

LP Žuga

Ali sem razumel vprašanje, ali ne ???

Kaj boš ti maser in boš masiral deklice do vrhunca ???

Ali boš pa ti šel k maserkam – do vrhunca ??? Zraven tega pa
imaš svojo deklico, kateri govoriš da jo ljubiš in kaj še vse ???
Če je zadnje – imaš deklico in hodiš na erotično masažico k drugim
maserkam potem to JE varanje..

Če imaš deklico, kateri govoriš da jo ljubiš, poleg tega pa ti masiraš
druge deklice do vrhunca potem to JE varanje..

Če ti masiraš druge deklice do vrhunca in sam nimaš dekleta (kot jaz),
potem to NI varanje..

Če ti hodiš k drugim deklicam na masažico do vrhunca in sam nimaš
dekleta (kot jaz), potem to NI varanje..

Nenee…. v nobenem primeru ne pride do vrhunca oz. draženja spolnega organa…

Najprej razčistiva nekaj:

1. Ali imaš deklico, kateri govoriš da jo ljubiš ????????

2. Ali je maserka gola / sexi perilo in ali si ti tudi gol do konca ???

ali pa takole, ali se ti (cenzurirano) dvigne in maserka to vidi ????

1. Da, imam jo in jo tudi ljubim. (drugace se nebi mogel upreti skusnjavi…)
2. Ves cas sem bil oblecen samo v kratke hlace
2.1 najprej je ona mene masirala in je bila oblecena v pulover in tangice
2.2 potem sem jaz zmasiral njo in je bila oblecena samo v tangicah
3. Ne dam ji niti priloznosti, da vidi koliko sem zrajcan….

Klemenxx je pisal/pisala:
> Če misliš erotično masažo, kjer obljubljajo do vrhunca
> potem to JE varanje..

Za nekatere je varanje samo koitus (prodretje moškega uda v žensko), kar se mi zdi preozko. Je pa nekako najboljša definicija reakcija partnerja – ko se počuti prevaran, je kar se nje(ga) tiče to to. In potem imaš problem, četudi se ne strinjaš s tako definicijo.

Klemenxx je pisal/pisala:
> Če ti masiraš druge deklice do vrhunca in sam nimaš dekleta
> (kot jaz),
> potem to NI varanje..

Koga boš prevaral, če si sam? :-)))))))))))))))

Je potem tudi samozadovoljevanje varanje, saj odrekaš ženskam užitek? :-)))

Če bi bil tako ozkogled kot so nekateri ljudje, potem se nebi obremenjeval s tem. Me pa zanima tudi mnenje drugih, ki so se znašli v podobnih situacijah. Ali pa recimo, ce bi se bili zmožni upreti skušnjavi, pa čeprav so že tako globoko zabredli vanjo… Bi prekinili zadevo al bi šli vse do konca?

Veš AtaSmrk, kar se tiče reakcije partnerja – me ne zanima, ker že sedaj vem kako bi bilo – kreg na polno, nazadnje pa še pokop zvezi. Zato sem se pa tud odločil, da to vprašanje postavim tu – v forumu. Vseeno hvala ti za odgovor.

LP Žuga

Imam znanca, ki hodi na masaže. Vsakokrat doživi vrhunec. Maserke se ne dotika,tudi do kakršnekoli izmenjave sokov ne pride. Le na koncu, ko je vse skupaj že “ne morem več”, ga ročno podrka-več kot 2-3-krat gor-dol mu ne rabi-
in to je to.Pravi, da si nekaj takega želi doma (mislim na masažo), a ker tega ne dobi, gre drugam.Črne vesti nima, saj jemlje to le za šport.

Važno je, kaj se ti pri tem dogaja v glavi; če si želiš z osebo, katero masiraš, kaj več, potem je to varanje. Če pa masiraš prijatelja, kateri te telesno ne privlači, potem to ni to. Vi pa govorite o erotični masaži, kar pa seveda je varanje, saj punca ne ve, kaj počnete in se greste zavestno rajcat k eni drugi! Tukaj sploh ni vprašanja!
Ampak, tako mimogrede, jest tipa ne bi pustila masirat kakšne druge punce, no way!!!

ej a ste gledali Pulp Fiction? tam na dolgo in si siroko razpravljajo a je masaža (v tem primeru masaža nog) varanje al ne ko Jules govori:
Jules:
“It was a foot massage, a foot massage is nothing, I give my mother a foot massage.”
po drugi strani pa Vincent trdi:
Vincent:
“Look! I’ve given a million ladies a million foot massages and they all meant somethin’. We act like they don’t, but they do. That’s what’s so fuckin’ cool about ’em. This sensual thing’s goin’ on that
nobody’s talkin about, but you know it and she knows it.”

tako je to 🙂

al pa ce bi ti mogoce raj masiru svojo punco kot kero drugo pa ona tebe ??

Hm…

Zakaj vsi varanje dojemate s fizicnega stalisca? Mislim da partnerja enako, ali se bolj prizadane, ce ve da si v mislih pri drugi/drugemu. Fizicne povezanosti se je lazje znebiti kot psihicne, mar ne?

>
AtaSmrk je pisal/pisala:
> Je potem tudi samozadovoljevanje varanje, saj odrekaš ženskam
> užitek? :-))) Zanimivo, ni kaj 😉

se strinjam s tabo Mako. Popolnoma.

glede samega vprašanja pa: zakaj se ne bi partnerja med sabo naučila masaže, kar zna biti zelo poučno in zabavno. Naučiš se masaže, znaš ugajati partnerju in spoznavaš njegove odzive. Zakaj bi sploh hodila k nekomu v nek center na masažo?

ja, varanje je lahko masaža sama (odvisno seveda, kdo te masira in kaj si ti pod tem predstavljaš), varanje je poljub, varanje je sex… človeka varaš že s samimi mislimi (boli in je huje kot telesno varanje)…varanje je v bistvu tudi izvajanje tistega, kar si tvoj partner ne želi da počneš, a to vseeno prakticiraš, pa naj gre to za pogled, dotik, masažo…ali karkoli drugega.

didi

Tole ste pa vsi skup mal mimo udarl !!!! Prevara pomeni takrat, ko ti nekoga prevaraš predvsem v psihi! To je najhujša prevara! Ker tud tist sex sam po seb-če je sam sex- ne pomeni dost oz. ne toliko, kot če prevaraš v glavi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Res pa je, da takale masažice ne pelejo nikamor. In to je prevara! A bi ti svojo pustu, da bi šla k enmu full tipu, k bi mel kar kaj za pokazat in bi tvojo ‘punco’ zrajcal do konca pa ne glede na to ali bi jo pofukal kot se reče al pa sam oralno……….in bi jo pripeljal do vrhuncev, ki jo ti mogoče ne?????????? Veš, na žalost al pa na srečo, resne zveze zahtevajo tud mal resnosti in odpovedovanja!!!!!!!!!!! Če se tkole s tem ukvarjaš, ti svetujem, da orenk premisleš o tej vajini zvezi, kajti očitno ti neki manjka, In pejt po svoje še za ene 2 let pa ga gon okrog in se veselo prepuščaj užitkom ‘maserk’! Pa veliko sreče!

masaža ni varanje.

varanje je če ob partnerju ki ga imaš rad, seksaš z nekom na ta način da se v tebi prebudi strast do te osebe oz. čutiš nekaj več kot le zadovoljevanje človeških potreb.

Jaz bi nekaj rekla na to temo-moj partner je hodil k neki maserke na erotično masažo in potem imel 15 let z njo skrivno afero-masaža je varanje Vedno

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close