Najdi forum

Prst v ritko

Ej fantje in punce tudi, me pa ful zanima, če vam je všeč pri sexualnih igricah, da vam punca poriva prst v ritko ali kakšen drug predmet…?
Moja to prakticira in priznam, da mi je všeč. Ima kdo od vas podobne izkušnje?

Sem ze sanjaril o tem, samo raje bi imel v ritki kakšen kol ali kaj podobnega,
medtem, ko bi s punco divje sexsala. To bi bilo res super samo ni izvedljivo.

O tem mi je pravila prijateljica!Njen fant močno uživa,če mu tlači prst v ritko!Sicer se to ne dogaja pogosto, sem in tja, mu pa očitno paše!To ni tako nenavadno saj je znano,da če prst prodre globje v anus,da so občutki ugodni,saj s tem masiraš prostato!Sicer pa to nisem slišal prvič,ampak mi je o em pravila tudi neka daljna sorodnica!

nova
Uredništvo priporoča

Pa še to!Mislim, da to nima nobene vezi s homoseksualnostjo!Ker bi se kdo utegnil bati, da če mu taka spolna praksa paše, da je potem gay!Gre samo za fiziološki užitek!

Točno, točno to! Pa je prav zato to tipčkom težko priznati, čeprav je homosexualnost popolnoma nekaj drugega…
Moj prizna, da mu paše in zato prakticirava, prejšnjemu je tudi.

Ola!
Jaz tipu to ne delam, ker mi ne pusti, pa bi včasih rada poizkusila. Med spolnim odnosom pa mi je prijetno, kadar mi on to dela, vendar samo takrat, ko sem fino vzburjena. Drugače me pa majčkeno boli-kaj šele kaj drugega.

mislim da je to obvezno,ker nas moske to zelo vzburja…imam sosolca ki mi to neprestano govori kako mu prija..

Kak je pa pol prst ko ga ven daš? :))

prst je al pa tut ni cokoladen.
jaz bi zlo rada to delala mojmu fantu pa mi ne pusti.verjetno ga je res sram da nebi izpadu gej.ampak bi mu pol ziher pasalo.bom vztrajala-mogoce bo pa popustil.

Ko sem jaz to mojmu predlagala se je fullll branu .. pol sva pa enkrat tko ležala pa sm ga začela tko z roko .. fulll počas ..pol pa zmeri bl proti odprtini .. pa sm ga tm tko s prstom božala in je kr začel vzdihvat ..pol kasnej mi je priznal da sploh ni blo tolk slabo kokr je mislu da bo .. in od takrat mi zmeri pusti ..

Nekaj je še boljše.
Da ti dama draži anus z jezikom.

Jaz sem šele na stara leta spoznal kaj pomeni star ljudski pregovor:
… nekomu rit polizati… ;)))))

men je enkrat zenska to nardila s prstom pol mi je pa se svoj vibrator not porinla, sam pol sva pa pogruntala da mi bol pase kej mehkiga naprimer banana, mi je pa vse kar je povezano z anusom vsec tudi lizanje njenga

Hej
Men to full paše,sploh pa če mi porine v ritko svoj vibrator…. Ej noro,če kdo to še ni probal,mora obvezno…

Kakšen misliš ? Usran!!

ja treba je probat…mi smo se šli enkat lokomotivo..sm jst mojo od zadej mene pa kolega …neverjetno..ko enkat pogruntaš kok paše če maš kej v riti,ne bi pa mogu imet recimo sex samo z moškim,mešano ja straight pa nkol

Ne vem lahko da je od dreka
Ne vem provi pojdi na wc in si zatlači prst v rit potem pa ga položi če bo grenk je sigurno od dreka. 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close