Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost obrita ali neobrita-to je sedaj vprasanje:)

obrita ali neobrita-to je sedaj vprasanje:)

za tipe in za zenske..vem da je ta tema ze bla sam useen je se velik takih ki jih to zanima.najprej me zanima kaj imajo tipi rajs-obrito al neobrito muco.. pol pa se vprasanje za zenske-kaksen je najbolsi nacin da to naredis…nisem ravno strokovnjak na tem podrocju zato me zanijao kasne izkusnje, nasveti…hvala lp

Lepa frizurca je lahko prav tolk sexy k cist obrita muca. Drugac pa si moja bejbika brije kr z ziletko pa peno za britje…sam mal mors pazt :>

Okusi so različni. Tudi jaz gledam na to različno. Včasih mi je všeč divja kosmata džungla, včasih nežno obrita mucka. Ampak oboje je vznemirljivo. Za lizanje pa je bolje, če je muca obrita. Ampak brij se nežno, da okrog muce ne bo videti kot oskubljena kokoš.

nova
Uredništvo priporoča

Nekako tako ja.

Kaj pa ti, Mateja,
a imaš rada če je tip pobrit ?
Meni se je nekaj časa to, hmm, upiralo, no ko sem stvar realiziral, sem bil nad učinkom nadvse navdušen. Priznati sicer moram, da sem bil prvič res kot oskubljena kura, a se je kmalu uredilo, pa tudi pogled na pobritega oneta v malem stanju me spravlja v obup, tako mi je grozen. A ko se gospod dvignejo, kar žarim od sreče, tako mi je všeč. Se pa nisem seveda zato bril. Kaj mi Ona dela….
Orala ima sedaj tako širši pomen, da to ni res. intenzivnost, uf, šta mi radi…
Torej, upam, da boš dosegla enak učinek, tako da ti to toplo priporočam.
Sicer pa, ko se naveličaš, je enostavneje, preprosto ne narediš nič…

Pri britju imam same tezave. Kot prvo, neznosno srbenje, kar seveda povzroci grde rdece pike in moja muca ni za nikamor. Kot drugo pa ceprav se zadrzujem in se ne praskam se pojavijo pikice, vcasih celo mozoljcki. Torej, racarani krog 🙂
Kaj nej nardim?

Meni je se najbolj vsec srednja pot, da je zenska spodaj pobrita, na vrhu ima pa kaksno lustno frizurco, ce je cist vsa pobrita, imam vcasih obcutek, kot da sem s kaksnim otrokom 🙁

Je pa seveda odvisno od zenske…nekatere so ze nepobrite zelo malo porascene in se jim prakticno ni treba briti, druge imajo pa tako dzunglo, da se izgubis.

To je res. Čopek sredi gladke kože je lahko izredno vznemirljiv, pogled na obrite ustnice pa prav tako.

Masha, puder (navadni) v prahu bo omili težave.

spodaj obrito, zgoraj kaka luštna frizurca, ni pa seveda nujno

Pojdi v k….. prasica!

k…… je pisal/pisala:
>
> Pojdi v k….. prasica!

kaj je pa tebe takole ob živce spravilo, da si na tak način
odgovoril, namreč nikjer ni bilo kakršnegakoli žaljivega odgovora, ali kaj
podobnega..

Ali si pa le mogoče samo malo slabe volje in potem to stresaš naokoli.

Malo se umiri pa bo…

Mateja, a si mislila vprašat tipe in ženske človeškega rodu ali tudi prebivalce svinjakov (za njih MENDA uporabljajo kolofonijo –
to je tista snov za “ošopat”)?

Urša – upam da se to ne nanaša na mene..
Jaz sem samo repliciral osebku z imenom k……

lp
klemenxx

Tudi z depilacijsko kremo VEET gre zelo v redu pa še rdečih pik in mozoljev ni potem.Vendar pa le dobro preberi navodila,saj moraš najprej testirati majhen del kože na preobčutljivost.Izberi pa si tudi VEET za občutljivo kožo.Nekaj o tej temi se da najti tudi na tujih www. straneh.Meni osebno je všeč kadar je dekle depilirano samo okrog sramnih ustnic.Sicer pa veselje traja samo dan ali dva,potem pa že bode.Preveč pogosto uporabo depilacijskih krem pa tudi sam ne bi priporočal,saj ne vem kakšni so dogoročni učinki le teh.Oteh povprašaj dermatologa v drugem forumu.

hej, tako je to, vsakemu svoje, najpomembneje pa je, da je veselička lepo urejena, se pravi čista, jaz osebno ljubim kosmatinke 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close