Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kakšen okus ima sperma ?

kakšen okus ima sperma ?

Pozdravljeni !

S fantom sva se pogovarjala o tem da bi njemu prišlo men v usta ampak mene je strah da bi bil okus ful zanič in bi se potem začela tam kaj zmrdovat !
¨No zanima me kakšen okus ima sperma in kakšen je občutek če tipu pride teb v usta !

Hvala za odgovore 🙂

živjo
ne razumi napak, toda za mene je okus sperme nadpovprečno zanič, za bruhat. Odvisno je tudi, s čim se tvoj fant prehranjuje. Če kadi in pije alkohol, ima seveda okus bolj grenak, če pa je veliko sadja in zelenjave, pa zdravo nasplošno živi, potem je tudi sperma baje boljša (tako sem brala) za okusit.

Poskusi, morda takrat, ko mu pride, samo malo povohaš in malo poskusiš, ne vem boljšega nasveta.

nataša

Joj, punce, punce, kaj pišete…

Hehe…poskusi jo, ne bo ti razžrla grla, meni verjemi nimas se kaj bati. Sicer pa je res, da je okus odvisen predvsem od prehrane. Zato ti svetujem, da poves fantu naj par dni je veliko sadja in sladkih stvari in jo potem poskusis.
Iz izkusenj z zenske strani ti pa povem, da je sperma vcasih dobrega, vcasih pa manj dobrega okusa. Vendar pa sem slisal ze izjave, da, ko je dobra, da je okus podoben sladki smetani, hehe…

Sej ce ti pa ne bo vsec, pa ti fant tega ja ne bo zameril?! Lahko se pa zmenita za obojestransko pokusino, hehe…

Cao!

Jest bi rekla, da tud naša “mokrota” nima glih bajnega okusa, pa je vseeno slastna za večino fantov. Pri spermi je čist isto. Men je v redu. Ni pa glih za na kruh namazat…
LP
Mačka

Mačo, če ti je tolk všeč okus po spermi, jo pa še sam mal probi? Pa vsi ostali tipi tut, k ne razumete, kako bejbi ni do tega? pojej svojo spermo, pa boš vidu …

Hehe, hehe
saj ni nič tako zelo smešnega, a ne?

Dej Bach, ne bodi tako omejen! Jaz ji nisem napisal, da se sili in jo mora pojesti!
Napisal sem, da naj vsaj poskusi, razumeš to razliko?!
Sploh pa je noben tudi ne sili, da jo tudi poskusi, ampak očitno njo mika oz. jo zanima, saj drugače potem ne bi bila prišla na ta forum in spraševala kakšen okus ima sperma, in da bi jo rada poskusila ipd.

Bach, res nimaš drugega pametnejšega dela kot da se obešaš na besede drugih in jih izkrivljaš? Nekateri tukaj želimo nekaterim resnično pomagati. Nismo tukaj, da zdravimo svoje komplekse na drugih ali pa da bi koga žalili oz. mu škodovali.

Lilly, naredi tako kot ti hočeš, jaz ti samo pravim, da še nihče od tega ni umrl. Če pa te partner sili, potem pa povej, da to ni v redu z njegove strani in da mora spoštovati tvoje želje. Čeprav se velikokrat tudi upošteva partnerjeve želje. V vsakem primeru je to odločitev obeh, kajti le tako bosta oba zadovoljna.

Čao!

Nasvet: Probajta s položajem 69 in ob tem poskusita telesne sokove drug drugega.
Nikoli ne veš, mogoče pa vama bo všeč…

No naj vam povem da sem poskusila in mi ni bilo všeč .. tak kislo grenek okus je bil .. potem sem pa naslednji dan še enkrat pa ni bil tolk slab .. se strinjam z maco da ni tolk slabo ampak za na kruh pa ni za namazat .. 🙂
ja no drugač pa ženski sokovi tud niso najbolši .. mojmu je včasih všeč včasih pa ne .. ampak čista sem zmeraj .. sam tko včasih pred menstruacijo mu je t ak zanič okus !

Po moje je za moškega bolj pomembno samo dejanje in ne toliko to, ali ženska spermo pogoltne ali ne. Sam okus pa ni nič posebnega, niti ogabnega – mogoče res odvisno od prehranjevanja moškega.
Sama sperme nikoli ne pogoltnem – ko mi fant špricne v usta, z jezičkom porinem vso to “maso” ven iz ust, kar pa je fantu še bolj seksi, saj sem vsa pospermana po obrazu, vratu in še kje. Vedno znova pa vsaki rečem – pazite na oči – kok pa to preklemano peče!

Popolnoma se strinjam s tabo!!!!! Meni gre na bruhanje že, ko jo povoham-nenamenoma…Moj tip je ful sadja pa zelenjave, ne pije in ne kadi, pa kljub temu je sperma zanič!

…..ammm men je sperma pa full dobra še posebej od brata pa še hit mu prdide tk da jo lhk zaužijem kdr hočem…..pomoje tut on uživa ku mu ga poližem….no zdej sm šla v podrobnosti ampk povem pa lhk da je okus sperme božanski…
…aja to glede brata to je tk razmišlala sva pč zakaj neb se mal igrala pa mela spolne odnose če to obema paše tk da uživava vsaj 1X tednsko,…ja men res ni dovhčs, am spolne odnose mava že kr velik časa že od ka pa vem od 17 leta naprej…..če ma tle kkšna punca brata, je samska in brt zelo privlačn pa tut on brez punce nej se ga ne boji pa mu kr pove če je pč za sex men se zdi to čist o.K. tk da pejte v akcijo……in sprobajte kakšna je sperma…

tvoja muca – adijo pamet! najbrž se hecaš!!!!

Meni je okus partnerjeve sperme dober. Sem ga že vajena in mi je res skoraj tako, kot bi lizala sladoled. Je pa odvisno od prehrane, midva jeva večinoma zelo lahko hrano (skoraj vegetarijansko, meso 1x na mesec), alkohola in tobaka se izogibava. Pa sej se navadiš na vsak okus pomoje.

Dekleta ki pravijo kako zelo ogaben jim je okus fantove sperme, dvomim da v orali sploh uživajo. Če se imasta s fantom rada, si zaupata in delita intimnost, potem take reči kot so okus sperme ne bi smele biti problem.

Sej tudi ko se zjutraj zbudiš imaš običajno zadah iz ust, pa si ne tečeš takoj zob umivat in pol prideš nazaj in poljubiš fanta za dobro jutro?

Živjo!
Okus sperme mojega bivšega je bil grozljiv. Enkrat sem jo pogoltnila in mi je bilo še par ur po tistem slabo. Zaradi tega imam zdaj veliko frustracij pri svojem sedanjem fantu. On se zelo zelo kvalitetno prehranjuje, tudi sperma lepo diši in, včasih je čisto čisto malo pokusim, ima tak sladek okus. Hudo mi je samo, ker si on želi, da bi mu prišlo v moja usta, jaz pa začnem doživljat slabe spomine pri moji prvi izkušnji. Kar zablokiram in se prestrašim … saj on me ne sili, vem pa, da bi mu veliko pomenilo.
To sem napisala kot izkušnjo, da bodo druge videle, da niso same s podobnimi problemi.
Papa!

Bina, zakaj pa ne bi mogu uživat v orali, če ti sperma ne paše, mislm kaka logika. Jaz je tut ne goltam pa mi je vseen zakon oralno.
In ja, z jutranjim zadahom ga ne poljubljam, niti on mene ne, ker nama ni do tega. Mogoče kak poljubček na lice ,kej konkrtnega pa po umivanju zob. Še sam seb smrdiš, ne morš pol drugmu jezika v usta rint, fuj.

JAH PRVO NEJ TVOJ FANT JE KAO SLADKARIJO AL PA SADJE KAKE DVA DNI POL JE ITAK FULL SLADKA:-)
JEST SM BLA KR PRSENECENA K SM TO PROBALA PRI MOJMU :-§

Pa pivo naj spusti za dva dni(:

GRENKO

lahko fant spije spormo
da ali ne

naj mi nekdo pove kakšen okus pa ima ”muca”??

Sj se lahko v vrto postave punce, pa če bote pridne bote mal doble.
Jem pa zelenjavo z domačega vrta pa sadje tud, tko da je BIO.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close