Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost fant se samozadovoljuje

fant se samozadovoljuje

živjo,
vprašala bi za mnenje. S fantom hodim 3 leta. stara sva 25 let. Spolne odnose imava primerno pogosto. Saj do sedaj sem tako mislila.

Zgodilo pa se je, da sem šla pred fantom spat. Čez nekaj časa sem se zbudila (ponavadi zaspim kot top) in videla, da ga še ni. Zato sem ga šla iskat. Najdla sem ga pred računalnikom, visel je na internetu in gledal nage babe (kar sem navajena od njega, saj jih tudi včasih skupaj) Hlače je imel spuščene, držal se je za “one” in se samozadovoljeval. Ko sem presenečena vprašala, kaj hudiča dela, se je izgovarjal, da nič. Morem poudariti, da je spil kake dva piva preveč tisti večer.

Že večkrat sem imela občutek, da sem ga zalotla, saj je prišel iz kopalnice s mokrimi spodnjicami (madeži) ali pa je imel malce “vlažno” posteljnino.

Sedaj me je zagrabila panika, da to pogosto dela, ker včasih pač nisem “za” zvečer. Bojim se tudi, da me vara oziroma da me bo pri prvi priložnosti prevaral.

Fantje in dekleta, kaj naj naredim, saj mu ne upam niti reči, tako sem zbegana.
ALi se fantje samozadovoljujeju samo, ko ne dobijo dovolj seksa ali to počenjajo kar tako, ker jih nekaj trenutno zrajca. Ali lahko pričakujem skok čez plot?Ali se naj pogovorim z njim, zakaj to dela?

Hvala za odgovore!

daša

Kaj naj naredim, si se spraševala…….čisto nič…to je čisto običajna stvar, ki jo počnemo vsi fantje neglede na to ali smo vezani ali ne…ene več, drugi manj…kakor komu paše….in še zdaleč ni to merilo ali pokazatelj, ali te fant vara ali ne….

Se popolnoma strinjam. Zaradi tega se nikar ne sekiraj!

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz se strinjam s temi odgovori. To je pri moškem dokaj normalna stvar!

Braz skrbi!
lepo pozdravljena!

Tudi jaz, zenska, se strinjam s temi odgovori.

Ce pa te to tako prizadene, moras vselej potrkat na vrata sobe, v kateri je racunalnik. Tako ti ne bo treba zaslisevati fanta, kaj je pocel. Zdi se mi popolnoma napacen pristop, da ga nekaj zalezujes in sumnicis in si ogledujes njegove spodnjice. Ce se meni pripeti, da ga zalotim v tem polozaju, pac nadaljujeva v dvoje…

Točno tako je!!! Daša..klub tvojim “zrelim”letom se obnašaš prav otročje!!!
Kaj pa misliš, da je to takega, če se tvoj fant samozadovoljuje? A ni to čisto normalna stvar? A ni to naravno? Tudi sam to delam…res je, da sem takrat najraje sam vendar to še ne pomeni, da svoje punce ne ljubim in sem jo pripravljen prevarat…BTW.hodiva že šest let!!!
A ti tega ne počneš? Daj no? Punce a ji verjamete, da tega ne počne?
Če pa že res ne počneš tega(vsaj zelo občasno) pol se moraš pač sama nad sabo zamislit in ne nad fantom!!!

Pa brez zamere!!!

LP Doogy

aja pa še nekaj…ene punce pa to “rajca” in jim je všeč, če njihov fant to počne…
če bi ti bila moja punca bi to tudi verjetno počel pa ne zaradi narave ampak ziher si v postelji premalo zanimiva(glede na tvojo začudenost) in fant to raje počne sam…

oprosti, če sem te užalil ampak tako je!!!

ja in recimo ce bi bil sex full dober in predvsem pogost(recmo enkrat-dvakrat na dan) a vi se vseen cutite potrebo po samozadovoljevanju?Pa se neki;a bol pase ce vam bolj pase tm zenska roka al vasa bl obvlada “delo”?

oops,napaka!se opravicujem za dvakrat napisano”pase”-I VE GOT CARIED AWAY!

Daša!
Zadeva je taka. Tud jest sem še nedolgo nazaj mislila tako, kot ti. Moram rečt, da sem enkrat pri prejšnjem partnerju (s katerim nisva imela ravno pogostih sp.odnosov) skor dol padla, ko sem ga zalotila brez gat. Mislila sem si: a mene noče zadostikrat nabrisat, sebe pa lohk?
No, pri zdajšnjem je tako: oba počneva to, ko sva narazen. Po moje jest še večkrat (glede na zmožnost zaporednega orgazmiranja). Res pa je, da mi tele internet zadeve nekako ne grejo v račun…jest, recimo jih ne rabim. In mi tud ni ne vem kolk všeč, da si ga tip na roko meče, medtem pa gleda eno blondinko s silikonskimi joški. Ampak tako pač je. Sej tud ni on edini v mojih fantazijah…hehe.

Moj odgovor tebi je tole: vse, kar te začudi ali moti na tebi, se najprej vprašaj, če ti ne delaš morda istega. Saj se tudi sama zadovoljiš kdaj, a ne?? Pa imaš zato tipa kaj manj rada?? Je kaj več možnosti, da ga boš prevarala? Po moje ne. Mislim tudi, da je veliko bolje, če se doma samozadovoljuje kot da bi šel ven, “s kolegi na pijačo”. Če veš kaj mislim.

Aja, pa ne se sekirat zaradi doogija. Ker ti je rekel ravno to, kar ne bi smel: namreč da si nezanimiva v postelji, pa da zato fant to dela. To je seveda čist mim, ker to delajo in delamo vsi. Pa zato nimamo nič manj radi svojih partnerjev. Glede varanja pa takole: nikoli ni vse stoprocentno, ampak s samozadovoljevanjem pa zagotovo nima veze.
LP

tudi jaz naj poudarim, da se z doogyjem absolutno ne strinjam in da se mi zdi kar zaljiv. Tega moski ne pocnejo, ker bi bila zenska slaba v postelji, ampak preprosto zato, ker jim je vsec. Je nekako “kratkocasno”, jih sprosti itd. Je pac nekaj drugega kot seks v dvoje. Nekateri moski se ne samozadovoljujejo, ce so v zvezi (se jim zdi tako absurdno, kot tebi), drugi pa se. Woody Allen pravi, da je samozadovoljevanje pac to, da se zaneses na osebo, ki ji res zaupas – sebi… ampak on je itak nevrotik, tako da to ne steje… 🙂

skratka, moj nasvet je, da si do tega strpna in da skusas zadevo “vtkati” v vajin vsakdan – ce se pac pripeti, da ga zalotis, se mu pridruzi. vsekakor njegovo pocetje ni nic slabega ali uperjenega proti vajini zvezi.

O roki in zenski

Spomnim se enega pregovora,
ki sem ga prvic slisal,
ko se nisem vedel,
o cem pravzaprav govori,
in pravi,
da na roko si ga metat, je clovesko,
ljubit z zensko pa bozansko.
Ko sem ze mislil,
da vem, o cem govori,
sem spoznal,
da ljubit slepo,
je pa peklensko.

Daša, mislim, da si delaš povsem nepotrebne skrbi. Veš, midva z ženo imava zelo dober sex, ampak pridejo trenutki, ko enostavno začutiš željo, da se sam poigraš s sabo in to je čisto naravno. Če ga še kdaj zalotiš, se mu enostavno pridruži in boš videla, da bosta oba zadovoljna. Tudi ti se verjetno kdaj poigraš sama s sabo, pa pri tem ne misliš, kako boš prevarala partnerja. LP John

Tudi jaz bi imel en pregovor, ki se v originalu glasi:

Nijedan sex nije toliko ugodan, koliko ga možeš drkanjem zamisliti!

Živjo,

kar pomiri se. To sigurno ni nič takega in večina od nas nas to počne.
Pri nama se recimo partner samozadovoljuje večinoma v poznih večernih urah, ko grem jaz prej spat ali pa tudi dopoldan, ko sem v službi. Nimam nič proti temu samo malo sem jezna ker mi ne pove in pogruntam sama (namreč v predalu izginjajo papirnati robčki in že vem zakaj). Tudi sama se samozadovoljujem in to že od zgodnjih najstniških let in moram reči, da mi zelo paše. Partner nima nič proti temu, celo všeč mu je da se samozadovoljujem takrat ko sva skupaj (pravi da ga to ful vzburja), drugače pa se sama samozadovoljujem takrat, ko ga ni doma in se spomnim na to, naj si bo čez dan, zjutraj ali zvečer.

Samo brez panike pa bo vse v redu. Prav?

Jaz ti svetujem, da se pogovori z njim. Če se tvoj fant samozadovoljuje, ni to čisto nič čudnega, edino to mi ni jasno: zakaj to počne, kadar si ti zraven. Razumljivo je, da ima pomanjkanje, če tebe ni blizu in je pač potreben. Mogoče ga pa ti sama spolno dovolj ne zadovoljiš. Kar lepo odkrito se vidva to pomenita!!!

ma Petra kaj to govoriš…sploh ni res….fant je lahko zadovoljen z ženske strani, in lahko je zenska ob njem, pa se še vedno rad zadovolji sam…zato ne uči krive vere…..samozadovoljujemo se vsi fantje…brez izjem….

To je čisto res. Samozadovoljevanje NIKAKOR ni znak da bi bili nezadovoljni s svojo partnerico.

men se pa te too much velke moske potrebe kr mel gnusjo-vcasih mam obcutek,da bi lazje prezivel brez mene kot pa brez sexa!ze res da je sex v vezi full pomembna stvar,sam v mejah normale in okusa!

Vsekakor tu ni nobenega zdravega recepta. Je pač tudi ”živalski” nagon, tako kot med samim seksom. Obadva bodita v akciji, pa če si kdaj sama, tako kot on, ni prav nič napačnega če si simultano v akciji.

Če me zaloti z orodjem v roki, in ima kak boljši predlog, ni problema! Vendar je mama narava vse zakomplicirala, zato verjetno tako mora biti. Idealno rešitev najdete v ameriških filmih. LP T.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close