Najdi forum

Razdevičenje?

Stara sem 22 let in sem še nedolžna. Pred kratkim sva se s fantom spravila k prvemu spolnemu odnosu. Vendar ga ni mogel spravit vame, ker je mene mocno bolelo – imela sem obcutek, da imam premalo luknjo.
Zdaj ne vem a sem bila res tako nesproščena, da se je luknja “zaprla” ali pa je problem v deviški kožici. Kako se le ta pretrga, je to boleče? Prosim za pomoč!

Mislim da ne boli to da se ti pretga kožica ampak to da je maternični vrat še zelo ozek .. men se zdi da neki tazga ! 🙂 ja moraš biti pa sproščena in pomembno je veliko predigre in da je fant zelo nežen !

Marjana, luknja sigurno ni premajhna, pomisli kako gre potem otrok skozi pri porodu. Boli te zato ker imaš verjetno deviško kožico zelo debelo ( debeline so različne, nekatere imajo zelo tanko in penis prodre skozi zelo hitro, nekatere imajo pa pač bolj debelo). Pri tebi gre verjetno za to, je pa tudi res, da če se bojiš da te bo bolelo, bo toliko težje. Tudi sama sem imala enake težave, vendar sva večkrat poskušala, potem pa je šlo. Poskusila sva tudi tako da sem bila jaz na njem in sem sama prodirala toliko kot sem vedla da lahko, da me nei bolelo. Želim ti veliko uspeha.
lp mateja

nova
Uredništvo priporoča

Jooj, Lilly, koliko si pa stara če smem vprašat? Meni bi se namreč čudno zdelo, da sem ženska in ne bi poznal ustroja svojih spolnih organov 😉 Maternični vrat nima nobene veze z razdevičenjem. Samo deviška kožica, ki pa je največkrat že malo raztegnjena – mogoče od samozadovoljevanja ali od kakšnih športnih aktivnosti. Torej so problemi z razdevičenjem največkrat psihološke narave. Maternični vrat je namreč začetek maternice in leži globje v notranjosti – na koncu nožnice(!). Penis se lahko drgne obenj, ne more pa prodreti vanj, ker je to največkrat boleče za punco. Za razdevičenje je najpomembnejša sproščenost, zaupanje partnerju, nežnost in vztrajnost.

lp, Allure

Se strinjam! Poleg sproscenosti, zaupanja partnerju, neznosti in vztrajnosti pa je za dober in nebolec odnos pomembna tudi sama zelja po seksu ter zadosti visoka vzburjenost. Saj je v vlažno vagino mnogo lažje prodreti kot v suho. Odnos je bil verjetno bolec prav zaradi tega. Da pa pride do vlaznosti, pa je seveda potrebna sproščenost ter tudi prava predigra.

Lp, Barbara

Kr en !! Pa sej nism rekla da ima maternični vrat kej opravka z razdevičenjem ampak sem rekla da mislim da ne boli pretrganje kožice !!!!!!!!!!! poleg tega pa pretrganje kožice še ne pomeni razdevičenje ker si kožico lahko pretrgaš pri raznih aktivnostih npr. gimnastiki ali pa kaj takega pa še ne pomeni da nisi več devica… V glavnem rekla pa sem da ko nožnica še ni raztegnjena in to boli ! Zato pa pri prvih nekaj odnosih boli ! ali pa če ženska ni dovolj “mokra” !!

TKO ! 🙂 a sm še kej narobe povedala ?

živjo

prosim te poglej pod forum za ginekologijo, kjer sem odgovorila neki punci, in sicer naslov “BOLI”

moje izkušnje!

Nataša

mogoce lohk probas z posebnim nastavkom (meh od ovce)
ki ga kupis v sex shopu ga das not pol pa napihujes dokler luknja ni dovolj velika veliko srece

samo sprostit se mors. lahko pa je tvoja deviska kozica tako vrascena da zaradi tega ne gre. lahko gres h ginekologu in ti jo on prereze. ampak je boljs da se poskusis sama, ce pa res ne bi slo..

ali je možno da ti po prvem zaščitenem spolnem odnosu zamuja mestruacija???

Še vedno pišeš bedarije, raje vzami kakšno knjigo o človeški anatomiji in prelistaj do spolnih organov. Nožnica se NE MORE raztegniti niti ob prvem, niti ob 100-tem spolnem odnosu. Da se nožnica malce raztegne je lahko kriv porod, pa še to ne vedno. Kar se pa tiče materničnega vratu, si ga pa v prvem postu očitno zamenjala z nožnico, pa si še enkrat preberi kaj si prej pisala. Vse ostalo kar si pa napisala sedaj, pa je možno vendar manj verjetno. Pretrganje deviške kožice v večini primerov boli, lahko manj lahko bolj, lahko se zgodi, da mora dekle obiskati ginekologa, ker je deviška kožica enostavno premočna ali predebela.

Lili pa še en osebni nasvet, ne vem kaj bi rada dosegla s tisočimi klicaji, raje sprejmi to kot nasvet in nekaj iz česar se lahko naučiš, kot vidiš o teh stvareh ne veš ravno veliko ali pa še nimaš izkušenj.

lp

Nedolžna pri 22-ih. Ti si edina na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ BULL

O ne pa ni :)))

seveda, da ni;)

Predlagam ti, da s prvim spolnim odnosom počakaš do poroke.
Spolno občevanje pred poroko je umazano in grešno.

mislim, da je za tvoje stanje kriva deviška kožica, kot so že prej povedali..:)
sicer pa se ne sekiraj, če te ima rad in vse to, bo razumel in meu potrplenje…
pa nabavita si kakšen lubrikant..:)

lp

Bolečine se najpogosteje pojavijo zaradi krča vaginalnih mišic, ta pa nastane zaradi nesproščenosti ženske (ni bilo dovolj predigre, prisoten je strah pred bolečino in krvavitvijo, partner se ji ne zdi pravi, mogoče je imela predhodne slabe izkušnje kar se tiče spolnosti – spolno nadlegovanje,…). Krč se pogosto pojavi skupaj s suho nožnico, žleze ne izločajo dovolj tekočine. Zaradi krča in ker ni vlažnosti penis ne more prodreti v vagino.
Redkeje se pri ženskah pojavlja izredno debela deviška kožica. Se pa mora odstraniti s kirurškim posegom.

Vuk ma maliga ; DDDDDDD

pridi k men pa te bom razdeviču pa nebo nic bolelo verjami mi

Mene pa neki zanima.? Kako se lahko razdeviči ženska sama,če se lahko? Razen z pripomočki kot so DILDO se lahko še kako drugače npr. z PRSTI? Kako? Hvala 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close