Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost MUCA – kosmata ali obrita

MUCA – kosmata ali obrita

To vprasanje bi rada postavila predvsem fantom. Kaj vam je bolj vsec? Vas motijo dlake v mednozju dekleta? Pri oralnem seksu? Ce si zenska redno brije muco ima razdrazeno kozo – to vam ne more biti vsec, ne? Nekaj dni po britju ima dlake, ki se bolj pikajo – vas moti to? To in vse v povezavi z mojim vprasanjem bom z veseljem prebrala! Hvala vam!

Sicer nisem fant mislim pa da lahko odgovorim v imenu mojga lubija 🙂
Njemu je ful bolj všeč če se obrijem!To da nekaj dni po britju dlake še bolj pikajo pa prav gotovo moti ! rešitev je v tem da si po nekaj dneh spet obriješ ! jest vem da je tipom zelo težko da britje muce ni tako enostavno opravilo kot oni mislijo pol pa kr pričakujejo da si bomo redno brile ! za znort ! 🙂
Drgac pa moji prjatli pravjo tko .. ene mot ene pa ne .. vsem je pa bols ce je obrita !

Men je ful bolj všeč muca, ki je lepo obrita. Sicer po nekaj dneh začne pikati, ampak se splača potrpeti. LP Igor

nova
Uredništvo priporoča

Se splača potrpeti ? Si mislil nase, ki te rahlo bode med seksom ali na punco, ki jo vse srbi in ima razdraženo kožo?

Zelo egoistično se je slišalo , ja! 🙂

Vsekakor je lepši in slajši (oralni) sex, če je muca obrita…

Mislil sem predvsem nase ker me rahlo bode in ne na ženo, ki pa jo nič ne srbi in nima nič razdražene kože. Če pa bi imela s kožo težave, se pač nebi več obrila, ker zakaj bi ona morala trpeti, da bi bilo meni lepo. Rad imam, da mi je lepo, ampak ne za ceno tega, da zaradi mene nekdo trpi. Zadovoljna Anči? LP Igor

lilly, pri zadnjem stavku se nisi zmotila!

Igor, a ženi pa ni lepo, pri oralnem seksu?

Veš, da ji je.

YAO….Jz bom pa tako reku lepo je ce je pobrita muca, sam to niso prau prijetni obcutki tako za moza kot za zeno. Meni bi blo boljse ce bi bla se na krajse postrizena 😉 mislim da je ta nacin prijetnejsi za oba.

..s pobrito na nudistični plaži?

s fantom namreč hodiva v FKK kamp, jeseni pa me je pregovoril, da se obrijem,
in to sedaj (tudi zaradi svojega užitka) počnem redno 2-3x tedensko. Ne vem kaj naj naredim poleti?

Moja si jo redno brije, lani se nama je zgodilo, da sva prišla na plažo, kjer so bile tri čehinje z obrito in če se niso one sekirale, se ni niti moja, saj menim, da jih ima večina mladih obrito – ne se zaradi tega sekirat!
Upam, da sem ti z odgovorom pomagal.

Lep pozdrav!

Draga princeska!!!

Ce to redno delas tudi ta obcutljivost koze zelo hitro mine!!! Je pa res, da je muca slajsa, ce je obrita…ni nujno da je od zgoraj mocno obrita!!! Najvecji uzitek je, če so sramne ustnice brez najmanjsih dlacic!!! Sploh pa, ce je “sveze” obrita…pol je tako lepo gladka in sladka!!!

meni so usec kosmate muce saj zgleda odraslo ce pa je obrita se mi pa zdi da je deklica
no saj tako je moje mnenje

ti si zihr pedofil – saj ostali sploh ne pomislimo na kaj takega! Od kod ti take misli?

Men se dopde obrita pička me pa ne moti kakšna dlaka pa tud če ma punca malo bolj kosmato se nibi pritoževal oziroma me dlake nebi ustavile, da bi jo obdelal.

Pač stvar okusa in kar osebi paše.

všeč mi je spodaj pobrita muca, me pa prav nič ne mori kosmata, jo prav tako ližem pa še spermo je lepo videt med dlakicami!

jst si jo brijem pa mojmo je to ušeč…
pač mam sicer probleme z kožo mal sam kr gre. ga ne moti.
je pa tut men lepč če ima obritga pri oralnem tko da mislim da tut njem dlake neb bel pri tem neki ušeč… drgač pa ja ..stvar okusa

sploh nevem zakaj se obremenjujete s tem, kaj je vsec DRUGIM. za koga pa se brijete? zase ali za druge? cim se za druge, se nimate radi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close