Najdi forum

POMOČ-analno

Halo

jaz in moje dekle bova poskusila analen sex, vsi pravijo da je kul!

mene zanima, kako se pripraviti na to?Kje se kaj kupi, dobi, dela itd.

prosim za različne nasvete in dobre odgovore HVALA

Pozdravljena!

Lepo, da sta se odločila popestriti odnos tudi v tej smeri.
Analni sex je zelo delikatna stvar in sicer predvsem za zenske.
Če se ne izvaja “pravilno”, obstaja možnost, da je boleč predvsem za žensko.
Predlagam vama:
1.) da si v sex shopu kupita lubrikant za analni sex, saj so vse ostale kreme (za roke, …) nepreimerne.
2.) Ona naj bo pred aktom zelo sproščena, zato ti predlagam, da jo najprej zmasiraš (z oljem) po celem telesu
3.) Najlažje prodreš vanjo tako, da se postavi v t.i. Doggy style (na vse štiri), ti pa najprej prodreš vanjo z prstkom in počasi raziskuješ ali ji vse skupaj ugaja.
4.) Ko boš prodiral z penisom – prodiraj nežno in počasi!
5.) Ne prodri do konca temveč do določene mere

Če bosta upoštevala vse te nasvete, mislim, da zna biti tudi analni sex nekaj lepega, predvsem pa popestritev v spolnem življenju!

Obilo zabave,

Poly

Pridružujem se nasvetuPoly, rada bi pa še dodala, da pod nobenim pogojem ne smeta občevati najprej analno, nato pa v vagino!!! , ker lahko zelo škoduješ punci ( lahko se vagina hudo m vname in še hujše! ) Lahko pa obratno

1. stvar: zavedaj se, da bo najbrž tvojemu dekletu to zelo osebna izkušnja, po kateri bo potrebovala veliko crkljanja
2.pojdi v sex shop po lubrikant
3.namestita se čimbolj udobno (za njo predvsem). Na spolnost.com predlagajo, da je ženska na trebuhu, ima pod trebuhom blazino, ti pa na njej
3. Ne vtikaj ga najprej v rit in potem v vagino!!! Zaradi različnih (hudih) vnetij namreč.
4. Poskušajta večkrat po malo…da se rita navadi…
5.tudi pod tušom, ko je vse dobro namiljeno gre…

To so moje izkušnje. Veliko užitkov!!!

Kaj ni dreka v ritu ?!

No, kot vidim je to tudi ostalim kar všeč. Moram priznati, da veliko časa nisem poznala seksanja v Ritko, ko pa me je moj dragi prvič začel s prstom dražiti po ritki in mi porinil vanjo najprej prst sem občutila nori užitek, Kasneje sem se popolnoma sprostila in njegova biba je kar sama zdrknila v mojo ritko, tako , da kar nisem mogla verjeti.
Kasneje sem poizkušala sem tudi sama s korenčkom ali čim podobnim in predlagla tudi mojemu dragemu, da mi “zabaše obe luknjici. Res je lepo in
ko se popolnoma predaš je to užitek za oba.
Ne predstavljma si skoraj več seksa brez porivanja tudi v Ritko.
Tudi vam želim obilo užitkov.

Kako prepricam partnerko za sex v ritko

Oj kako naj partnerko prepričam za analni sex

Živjo poly mane pa zanima kako naj partnerko prepričam za analni sex

Živjo kako naj prepričam partnerko za analni sex

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close