Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost možna nosečnost? :(

možna nosečnost? :(

Pozdravljeni.
Imam vprašanje. Z punco sva skozi zadnji mesec imela par spolnih odnosov. Vsi so bili zaščiteni (kondom), ni bilo nič drugega direktnega stika. Le dvakrat je skoraj prišlo do izliva v nožnici, a preden je prišlo do izliva sem ud umaknil ven iz nožnice. Po tem se kondom pogledal in bil je cel. Skrbi naju. Menstruacijo bi morala dobiti danes, a vendar še nič znakov 🙁
prosim za odgovor 🙁
hvala.!

Takrat ko smo najbolj živčne, menstruacija “nalašč” rada malo zamudi. Če ni to, pa pač po test.

Ah, nič ni!

nova
Uredništvo priporoča

Nič bat, saj kondom ni počil, zakaj taka skrb?
Pomirita se…

za vse,ki imate spolne odnose je njaboljše da si kakšno knjigo preberete.ne glede na to koliko ste stari marsikaj očitno ne veste

samo za info:
ženska lahko zanosi tudi z predsemensko tekočino.To pomeni da tebi nekaj malo spremij že ven “odteka” ,pa čeprav ne pride do izliva

wq, ja pa sej pravi, da sta imela kondom?!

Hej!

Mene pa neki zanima, ali je možna nosečnost, če fantu pride zunaj nožnice? Namreč s tipom sva se oralno zadovoljevala,nikoli mi ni dal penisa v vagino.Torej nisva seksala, sva se samo zadovoljevala. Deviško kožico še mislim, da imam nepredrto, ker je s spolnim odnosom še nisem pretrgala, mogoče sem jo na kateri drug način. Kaj pa vem? Po pravici povedano, premalo poznam te stvari. Mislim pač, ker še nisem krvavela, potem sem še vedno nedolžna. U glavnem njemu je prišlo, vendar kot sem že prej povedla zunaj vagine, tako da sem se njegove sperme dotaknila samo z zunanjim delom spolovila. Verjetno je ves strah, ki ga imam zdej zaradi te situacije odveč, ampak prosim razumite me, to je bilo za mene prvi tak intimen stik. Zato vas prosim za vaše mnenje. Aja, zadovoljevala sva se dva dneva po končani mentruaciji (baje da so to najmanj plodni dnevi), in pa on sam mi je reku, da z njim ne morem zanosit.

Ali je res ves strah odveč?

V prihodnje bom nedvomno poskrbela za ZAŠČITO! Sedaj me je izučilo!!!

Hvala!

1. Nedolžna nisi več!
2. Seveda je možno, da si noseča!
3. A je on neploden, da z njim ne moreš zanosit?
4. Čas je bil izbran dobro, če.. Nimaš prekratkih ciklusov!
5. Pouči se o stvareh natančno preden se kaj greš. Saj lahko že na tem forumu prebereš kakšne so potem stiske,dileme in obveznosti. Si dovolj Zrela za prevzemanje odgovornostiu?

si me pa potolažla, ja!:)
Stara sem 21 let in do te situacije je v trenutku prišlo. Ja, on je neploden. Potem verjetno ni nobene možnosti, da bi z njm zanosila?
A si to prepričana glede tvojih odgovorov, rada bi imela še mnenje od druge osebe. Več glav, več ve…

Prosim

Če je fant dejansko neploden, potem ne moreš zanositi, ne.

A v primeru, da pa ne bi bil, potem bi lahko zanosila, četudi ni bil s svojim penisom čisto nič v meni?

in da še jst nisem krvavela zaradi predrtja deviške kožice?Oz. se nisem še nikoli samozadovoljevala z vibratorjem? Kako se smatra izguba nedolžnosti?

Hvala vsem za odgovore!

Izguba nedolžnosti se smatra s tem, da je penis v nožnici. Če se to še nikoli ni zgodilo, si še nedolžna. Tudi, če bi uporabljala tampone, vibrator, bi bla uradno nedolžna, čeprav bi se pri tem deviško kožico že predrla. Glede krvavitve – ta ni nujna. Če še maš deviško kožico pa lahko preprosto ugotoviš. Poglej se v ogledalo, na spodnjem delu je (poglej kako skico v kaki knjigi), ugotoviš pa še tako, da če sama probaš s prstom vidiš, če te boli oz če si ne moreš vstaviti več kot 1 prst.
Drugače močno dvomim, da bi lahko zanosila, vseeno pa pazita v prihodnje. Ti pa svetujem, da si prebereš čimveč o spolnosti, tak boš bolj sproščena. Tud sama sem ogromno o tem prebrala in čeprav sem imela prvi spolni odnos pred kratkim (stara sem 21, kot ti), bi lahko rakla da vem že teoretično skoraj vse o tem. Plus da pripomore k sproščenost.

Ej Anemona, ful ti hvala za odgovore. Resnično so me mal pomirili. Ja, penis še nikoli ni bil v moji nožnici, kot sem pa še prej rekla, se je dotikal mojih sramnih ustnic. Od tega verjetno pa res ne moreš zanositi! V prihodnje si bom nedvomno sposodila kako knjigo o spolnosti in jo prebrala. Ta izkušnja (ki je prišla iznenada) me je čist prestrašla!! Nikol več. Mal še vseen dvomim, da bi res lahka bla noseča (kljub temu, da penis ni bil v nožnici, da sma se zadovoljevala po menstruaciji, in da je on neploden), zato bom v primeru, da naslednje menze ne bom dobila, kupila nosečniški test in ugotovila- za vsak slučaj.

Hvala!!!!

Daj dej ga lomit 🙂 Ženska, ki celo življenje oralno in analno seksa, je torej “nedolžna”? :))))))

“Nedolžnost” je povsem kulturni pojem in okoli tega se je brezzveze prerekati, ker ni čisto nič važno. Pojdimo nazaj na trdno področje anatomije. Ženska ima od rojstva prehodno deviško kožico in če s prsti, na katerih je sperma, šariš okoli deviške kožice, je zanositev mogoča, čeprav seveda ni zelo verjetna. In tudi bolj malo moških je zares neplodnih, torej sploh ne proizvajajo spermijev. Večina neplodnih proizvaja majhno količino ali funkcionalno slabše spermije, kar pa pomeni, da se zanositev z določeno mero (ne)sreče lahko še zmeraj zgodi, kajti zanjo je dovolj eden zdrav spermij. Zato ne bodite preveč zaupljive in lahkomiselne.

Aha, nekdo se je odločil, da bo negiral vse moje izjave na forumu. Totalno bedno, no.
In ja, izguba nedolžnosti pomeni, da je penis v nožnici. Takšna je definicija, idi gledat v kako literaturo. Nedolžnost ni kultni pojem ampak je povsem medicinski.

anemona, ti dam čist prav!!!!

Kar tolažita se!

No, čisto nedolžna pa punca menda ni, če oralno in analno seksa, ne? :)))

Teoretično je nedolžna. Taka je definicija. Ampak tisto nedolžno dekletce pa seveda ni:P

jacaa, zakaj pa tolažita? sej jaz nisem več nedolžna, zakaj bi se mogla tolažit?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close