Najdi forum

Sperma po obrazu

ali vam je vaš partner že kdaj polil spermo po obrazu in laseh? Men je to naredil včeraj, pa mi je blo precej nerodno. Potem je pa hotel, da se postavim pred ogledalo in me je ful zamaknjeno gledal in mu je kmalu še enkrat prišlo po meni. A moške to res tako rajca?

:)))

Polil je? A jo v flaši hrani?

nova
Uredništvo priporoča

Ma kaj polil, fanta je gasilec in rad šprica:-)

Kak te je gledal, zamaknjeno?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ah glede na to kaj vse moške rajca, mi res ni nič čudno. Moj tega sicer ne počne…

Praviš, da te je zamaknjeno gledal…
nekako tako:
http://img.photobucket.com/albums/v98/nomedigas/1181976766060.gif

?

sporoči, če je imel isti pogled.

drugo, polil te je… kul, torej je mel vrček sperme s sabo ves čas, v primeru, da se odločita za intimo?
In zakaj je hotel da se postaviš pred ogledalo? Je normalen?

NI!

http://img.photobucket.com/albums/v98/nomedigas/1181976766060.gif
🙁

Definitivno nenormalno obnašanje, vsaj za moje pojme. Takšne izkušnje še nisem imela in si je tudi ne želim.

mislim, da je bila enkrat na enem od MON forumov strokovna razlaga kak odnos ima ta moški do ženske…

Res? Ima kdo mogoče link? Me res zanima strokoven pogled na to zadevo. ALi pa vsaj naslov teme?

Važno je, da ženska pogoltne.

za nekoga, ki sprašuje kako ljudje začnejo preko neta komunicirat si pa do goltanja sperme očitno že nepredoval, al so pa to sam pobožne želje 🙂

Meni se pa to ne zdi preveč čudno, je pač del spolne igre -seveda pod pogojem, da obema paše.

Meni je to všeč in me rajca …

Nč posebnega. Ne se sekirat, če ti paše je kul.

nevem zakaj bi bilo to ponizevalno do zenske, da je manjvredna. zakaj? ce ji to pase, zakaj pa ne? te strokovni odgovori..oh ja…ene pac to rajca..

HAHAHAHAHAHAHAHA

to se meni zdi čist normalno, pa nič poniževalno, jas tud rad mam v ustah ko punci pride

a lahko tole prevedeš? ;)))

a lahko tole prevedeš? ;)))[/quote]

mogoče ona ejakulira…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close