Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost tabu tema-koliko žensk sploh ne doživi orgazma

tabu tema-koliko žensk sploh ne doživi orgazma

Nikjer ne zasledim teme, da bi se ženske razpisale o tem,da ko seksajo s tipi, oni doživjijo orgazem one pa ne. Ali pa o tistih moških, ki jim prehitr pride in potem svojih partnerk nikoli ne zadovoljijo. One pa mislijo,da je kaj z njimi narobe ali pa celo hlinijo orgazem. V neki raziskavi sem zasledila, da več kot polovica žensk ne doživi orgazem. V danjašnji družbi je to še vedno neka tabu tema o kateri noben ne govori.

Najbolj mi grejo na živce moški, ki spraznejo svoja jajca in jih boli kurac ali je ženska sploh zadovoljena. Ali pa tisti, ki jim v eni minuti pride. Kakšen je to sploh seks? . Zato prosim vas dekleta, razpišite se, izmenjujte svoja mnenja. Spregovorite o tem naglas, da niste v seksu zadovoljne.

fency

Ne rečem,da se mi v preteklosti ni zgodilo,ampak zdaj bi ga pa nabutala,če bi jaz ostala nepotešena on bi se pa spraznu!!!Na splošno pa nimam teh problemov,včasih je treba dat sicer malo napotkov, ampak večinoma sva zadovoljna oba.

nova
Uredništvo priporoča

zdaj mi je že lep čas bivši fant,vendar 3 leta kar sva bila skupaj,sva vedno imela super sex.vedno je najprej poskrbel zame,vzburjalo ga je,če je videl,da jaz uživam,brez besed je vedel vse kar mi paše,najin sex je vedno trajal in trajal…nikoli ni bilo na tem področju problemov.zdaj sem pa bila v vezi z nekom,ki ni zdržal niti pol ure spolnega akta,vedno je moral paziti,niti jaz niti on nisva mogla bit sproščena,so se zgodile tut noči,ko sem jaz ostala nepotešena,se mi zdi to zelo sebično od njega,tako,da sva potem tudi zaključila.žal ali pa na srečo,sex v vezi je meni prioriteta in če tle ne štima…ne bo nikjer…

No to je pa lepo slišat,da se ženske postavtite zase maicha mislim.Ker okol sebe sam poslušam,punce, ki pred svojim partnerjem hlinijo orgazem in se mi pol pritožujejo čez tipe. Zato sem se odločila, odpret to temo. Ker vidim, da se o tem sploh ne govori. kot, da bi se ženske česa sramovale.
Tud sama mam ta problem, da s tipom ne doživim orgazma. Zdej sem s tipom v zvezi že neki cajta, model je karakterno res ful uredu. Sam,ko seksava jzt preprosto ne doživim orgazma. (Ne mislim zdej oralnega ). Moj problem je ta, da ga z nobenim tipom nisem doživela. Jzt lahk seksam po eno uro, pa nič.

ja jst sm pa nekaj časa nazaj doživela orgazem tudi po večkrat, sedaj pa že nekajkrat nikoli, sam se glih ne sekiram.

če ženske same ne bomo poskrbele zase,kdo bo?? hlinila orgazma nikoli ne bi,brezveze,sama seb bi lagala,pa se pretvarjala,to mi je bedno.najprej je treba ene stvari pr seb razčistiti,ne vem za druge ne bom govorila,ampak bla sm v vezi z nekom,bil je sicer moj prvi fant ampak kr nisem in nisem doživela orgazma,nisem znala uživati z njim,ni me znal vzburiti ni me privlačil.in potem ko najdeš pravo osebo,jo maš res rad,se poklapa tut v sexu.vsaj pr men je blo tko.in zdaj mi je čudno,če doživim samo en orgazem…mi je pa žal tistih žensk,ki ne doživijo orgazma,ne znam si predstavljat da ga z nobenim ne doživiš…

Sicer sem fant, ampak vseeno sem imel že nekej punc in lahko tako povem tudi iz moškega vidika kako je z tem.

Doživljanje orgazma je problem lahko tudi pri moških. Zgodilo se mi je že, da me je punca privlačila navzven, vendar mi v postelji ni in ni šlo. Enostavno ji je pisalo na obrazu da ni sproščena in to je vplivalo tudi na moje doživljanje orgazma, tudi erekcije! Osebno sem bil prepričan, da je kriva sama, saj sem se želel pogovoriti večkrat, pa je vedno rekla da je vse ok. Te romance je bilo kmalu konec, saj nisem mogel sexat z žensko ki z menoj v postelji ne zna uživat.

Sicer se mi to ni zgodilo velikokrat, a vendarle bi bilo dobro premisliti zakaj kdorkoli ne doživi orgazma. Osebno nisem egoist v postelji, zato z hladnimi ženskami in tistimi, ki slabo sexajo nimam kaj početi v postelji! Vzroke je pa dobro najprej poiskati v sebi in šele potem v partnerju! Zato o tem, da je moški kriv da ženska ne doživi orgazma, ni potrebno niti zgubljati besed – v vsaki vezi, pa naj bo to fuk veza ali resno partnerstvo, sta vedno za vse probleme odgovorna oba!

Ry

se strinjam z ryjem,da ne smemo krivit moške če punca ne doživi orgazma,vsaj do neke mere ne…:) ker pač za druge ne morm govorit,povem pač zase,kako je blo pr men…s prvim nism bla sproščena ker pač je blo vse na novo,nekako me ni glih najbolj fizično privlaču ampak trudil se pa zame tut kaj extra ni,samo on on in še enkrat on.drugi fant je pa vse naredil,že samo s pogledom me je obnorel…:) in sva se veliko pogovarjala o vsemu,kaj pač komu paše,vse,brez tabujev.bila sva skupaj kar 3 leta,to ni malo,tako da je res vedel vse kako mi paše in tudi jaz.in to pogrešam zdaj…:)

Lep pozdrav! No js sm v zvezi s fantom 4 leta. Že 2 leti se nekako med sexom ne ujameva. Oralno me včasih zadovolji, kar se pa tiče sexa pa lahko rečem da malokrat. Zgodilo se je že da skoraj mesec nisma sexala, ker me pač ne privlači več. ne wem, sej ga ljubim pa vse ampak… ne čutim tistga poželenja več… sj se trudi pa vse, ampak je že vse tako samoumevno.. nisem več sproščena, vse mi že postaja kot nek ritual. povejte punce če ima katera podobne izkušnje.

Steča, žal mi je, ampak “najebala” si ga. S fantom boš šla prej ali slej narazen, 100%. Čau.

To, da ogromno žensk ne doživi orgazma, je čista resnica. Imam kar nekaj prijateljic, ki jim nikoli ne uspe doživeti orgazma med seksom. Zakaj je tako pa ne vem…
Vem, da tudi meni ni uspelo takoj pri prvem seksu, amapak šele čez nekaj časa( mesecev..)…

stela123 in vse podobne, ki se pizdite tukaj zakaj ne doživite orgazma: nedolgo nazaj sem gledal oddajo na to temo in je bilo lepo rečeno, da ženske, ki so preobilne, težko (zelo težko, v nekaterih primerih skoraj nemogoče), da doživijo orgazem.

Moj nasvet vam: namesto da se pičkate po forumih, pojdite raje v fitnes ali kaj podobnega in se raje začnite ukvarjat s športom. Bote prej doživele orgazem, kot pa z vrečko čipsa ob rač. in stresanjem jeze nad moško populacijo na forumih.

problem ni v moških,ampak naj se vsaka ženska zamisli malo najprej nad sabo,sem pa srečna,da spadam med tist procent,ki s tem nima težav in mam zlo rada sex.seveda s pravo osebo.je pa res,kar je dance napisal,vsaj do neke meje…če ženska ni zadovoljna sama s sabo pa s svojim telesom,pa ma skoz neke komplekse,se bo težk sprostila s fantom.

Dance Club Massacre,ne sodi nekaj kar ne veš. Kot prvo, sem zelo seksi ženska in nimam nobenih problemov s težo. Odprla sem temo, da se o teh problemih,ki jih imamo ženske pač spregovori.

Ko prebiram tole temo se sprašujem predvsem nekaj, ve ki pravite, da doživite orgazem med sexom, ali je recimo zraven vključena “pomoč” prstkov ali vam dejansko pride samo s penetriranjem?

Sama recimo nikoli nisem uspela doživeti orgazma samo na ta način, vedno morajo biti vključeni še prstki za stimulacijo ščegetavčka, samo penetriranje in drgnjenje ni dovolj. Koliko pa vas je takih?

jaz sem takšna!lahko mi pride samo s penetriranjem in je tut orgazem močnejši kot pa s prstki.

MENIM DA JE VELIKO V VAŠIH GLAVAH, POL SO NESPOSOBNI TIPI VGLAVNEM ITD. ena moja prijateljica je prvega z mano doživela prej nikoli, bila je mal zakompleksana.obstaja šola za to

jaz s sexom še nikoli nisem doživela orgazma, sem pa opazila, dami s prstkom bolj paše, a kljub temu mi ne pride.

ko sem izgubila nedolžnost, mi splh ni prišlo, pa še tako je bolelo, da sva nehala, sedaj pa ima drugega partnerja, ki mi je v bistvu komaj drugi, skupaj pa sva že prek 10 let..misite, da bi z drugim doživela orgazem?

lahko se sexam po 2 h, pa mi ne pride, ravno obratno, ko že predolgo traja, mi sploh ne paše več, saj itak vem, da mi ne pride in prej me še začne peči.

je pa res, da doživim orgazem, vsaj mislim, da je to to, ko se v nekem smislu samozadovoljujem. to pa počnem tako, da se obrnem na trebuh in z eno roko potisnem neko krpo ali deko in tam držim to pa potem se tako migam in mislim na erotične scene ter pride. vendar pa to počnem že od vrtca dalje. vem, da sem bila še fiull mala, ko sem to začela delati (ker sem zmeraj spala z eno krpo-namesto medvedka ipd.) in kako sem to sploh začela delati, pojma nimam, vem pa, da sem že takrat mislila na sex-erotiko, kolikor sem pač videla na tv in meni se je ta feeling-orgazem takrat začel.

mislite, da prav zaradi tega nisem sposobna doživeti orgazma ob sexu?

a je še kdo taki, ki dela kaj podobnega, in to že od malih nog?

lp

ja če tipu pride v manj kot minuti. pol je zagotovo tip kriv za to. zame ni doživet orgazem, da me tip seksa, jzt se samozadovoljujem zraven, pol mi itak pride.
jzt sprašujem, a vam pride ženske, brez vaše pomoči, med seksom?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close