Najdi forum

Strah pred goloto

Prijateljica me je povabila,da grem z njo in njeno sestrično skupaj na morje. Problem je v tem, da bomo šle s sotorom v nudističen kamp, saj je prijateljica že od malega nudistka.

Zadnje dni ful razmišljam, kako me bosta prijateljici in ostali ljudje opazovali in ocenjevali moje telo, ko bom popolnoma naga v kampu.
Prijateljici je pa golota na plaži nekaj čisto normalnega in se mojemu problemu samo smeji.

Imate kakšen nasvet kako premagati strah pred goloto?

Ah na nudistični te ne bo nihče opazoval in ocenjeval.Jaz sem 18 let hodil v nudistične kampe in ti lahko povem, da je tvoj strah čist odveč.Nasprotno, po moje na oblečenih plažah bolj opazujejo in ocenjujejo ženske.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To mi govori tudi prijateljica, ampak jaz imam še vedno strah pred goloto.
Pa sploh nimam slabe postave.

nova
Uredništvo priporoča

a to, da bos (po tvoje) v centru pozornosti ni vredu?

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Joj, tako poglej: na oblečeni plaži je itak vsaka druga zgoraj brez.

Torej je razlika med oblečeno in nudistično le v tistem štrikcu med nogami, ki pa je itak tako tanek, da je čist vseeno, če ga nimaš.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Saj vem, da ni bistvene razlike med češpljami. Bolj gre za občutek, da me bodo vsi v kampu gledali.

In zakaj bi med številnimi golimi ženskami ravno tebe zavzeto gledali?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

js vem, js vem….ker je spešl!

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

če ti ni prijetno, ostani pač doma. Kaj naj ti rečem:))))

Uf, kar lepo število jih je zgoraj brez. Men je to totalno mem….se mi zdi,da je ženska bolj privlačna v kopalkah, kot da ji visijo tiste joške (vsaj povečina nima nič kaj prijetnih za oko)….

Tebi manja pa naj povem, da če ti ni ok, pač ne pojdi. Ne boš izstopala niti ne boš nič posebnega, vse je čist tko kot bi bila oblečena, predsodke imaš samo in le ti.

Hribi, malo si me razočaral. A nisi že prebral priročnikov o dvigu samozavesti? Saj veš, tista žepna izdaja. Če bi bolj zavzeto hodil v knjižnico, bi ugotovil, da občutek, da te vsi gledajo in ti je pri tem neprijetno, ne izhaja iz zavesti, da si spešl, ampak zaradi prenizke samozavesti. Dečva ima lahko super postavco in krasno izgleda, pa jo bo vseeno grozno sram pred pogledi drugih in kar naprej bo mislila, da jo vsi opazujejo in ocenjujejo njene primanjkljaje. Ker hej, primanjkljaje imajo sicer vsi, ampak njeni so gotovo največji. Saj objektivno ve, da ni z njeno postavo v celoti vzeto nič narobe, ampak detajli so pa ubijajoči. No, lahko pa gre samo za to, da je še zelo mlada in neizkušena na področju zajajanja na nudo plažo. Ko bo tretjič tam, ne bo več problemov. Ali pa že prvič, ko bo videla, da v ničemer ne izstopa. No, razen če ima pirsinge po vsej češplji.

c c c, Hribi, pa tako si bil že blizu temu, da lahko pomagaš. Zares pomagaš. Zdaj pa tole. Eh….

Ja, se strinjam. Premalo samozavesti, objektivno nic narobe, tudi malo verjetno je, da bi jo vsi gledali. Ampak vse to ona ze ve. Taka opazanja in nasveti so isto jalova kot tisti pred izpitom…umiri se, reci si da znas in podobna sranja.

Nisem. Prirocniki so za tiste, ki ze vse vejo. Js pa se nism tam. Tut nikol ne bom. Zato so prirocniki tudi sranje. Naceloma.

Priznam, bolje da tega ne bi napisal. Amapk sem. Prokleta custva!

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

jaz te čisto razumem in na tvojem mestu ne bi šla na tak dopust, ker se ne bi dobro počutila. Razmisli, če ne bi šla raje kam v kopalkah:)

Ne, hribi, ne nasveti, samo opažanja. Nasvet: bodi močna, bodi samozavestna ipd. so res totalno brezvezni. Dokler si bejba ne pridobi samozavesti, ne bo nič bolje. To se pa z raznoraznimi nasveti v tem stilu ne da, se strinjam. Zato ji tudi nisem ponudila nobenega. Nasveta. Ker nobeden ne bo odpravil težav tam, kjer nastajajo. Pri koreninah. Za kaj takega pa potrebuje veliko več kot nek nasvet na nekem forumu.

BTW: Zadnje čase si pa res nekam pretirano čustven. Džizs.

Kaj pa so korenine?

Drugace pa mislim, da bi se mogla zadeve lotit postopoma. Najprej bi se mogla slect npr. pred Spiderjem, potem bi prisu zravn se Dragon, nato se js, ker rad pomagam (seveda bi mizal). Da bi se cim bolj priblizal realnosti nudisticne place bi se lahko se mi slekl. Pomoje bi palil.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Ja, to je dober nasvet. Postopoma. Ampak da ne bi zgledalo malo preveč narejeno in okolje preveč laboratorijsko in prisiljeno, bi morda potrebovali še kakšno bejbo. Evo, se javljam. Tudi jaz rada pomagam. Lahko se tudi slečem, da bodo potem vsi buljili vame, pa bo punca bolje prenesla težo golote.

Samo hribi, tole je res nesebično in altruistično od tebe. Mislim, glede na to, da ti bejbe niso ravno smetana na torti. Posebej ne nage.

Aja, sori, tam bo tudi Dragon. Okej, vzamem zgornji odstavek nazaj.

Kaj so korenine? Ja, v tem primeru razlogi za nesamozavest, bi rekla.

Se vedno sem imela spodnji del oblecen na nudisticni plazi- tako kot imajo nekatere zgornji del slecen na navadni plazi. Ne sekiraj se in ce ti pomaga, imej spodnji del bikink na sebi- ker pac nisi nudistka….

Ja, ženske se lahko tudi na FKK zgovarjate, da imate menstro, če vam pride kak redar na plažo težit, zakaj imate kopalke. (to delajo)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Iz tvojega pisanja izhaja, da strah ni tako močan, da se ga ne bi dalo premagat zato obvezno POJDI! Iz povedanega izhaja, da še premišljuješ, kaj bi naredila, ali bi šla ali ne. Zato po moje kar pojdi.
Kot praviš prijateljice vedo za tvoj strah, zato ti bodo pomagale in se za začetek namestite na kakšen bolj oddaljen konec plaže. Nato počasi v morje in straha ne bo več. Ne pozabi ap na zašito proti soncu in seveda vse ostalo.
S seboj boš imela sigurno tudi kakšno brisačo in če bi bila “zadrega” prevelika se nekaj minut pokriješ z brisačo. Sigurno po eni uri straha ne bo več.
Če ne bi šla se bi sama sebi smejala iz kakšnega neumnega razloga si zamudila lepo doživetje s prijateljicami. Samo ne obremenjuj se s tem.
Nikar pa si na FKK plaži ne oblači kopalk, razen iz res utemeljih razlogov, ker to ni lepo in ni potrebno.
Pa obvezno poročaj kako je bilo ko se vrneš domov.

To je vse v glavi.Strah pred goloto je privzgojen.Golota je vendar najbolj naravna stvar na svetu, saj se rodimo goli.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close