Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost punce in resna zveza

punce in resna zveza

Nisem zasledil”debato” na tem forumu in se iskreno opravičujem vnaprej da se ponavljajo debate kot kakšen star kasetofon🙂 Moram se razpisati na tole temo,ker imam občutek, da nisem edini in upam da bo kakšnemu/ni v tolažbo da nisi edin/a ,da isto premišljuje ali pa imajo pogovor v tej smeri🙂
Že večkrat sem se vprašal ali je mogoče spoznati sorodno dušo ali je v današnjih časih samo “loterija”?? Sam sem mišljenja,da najboljše štejejo osebne prvine kot so iskrenost,zaupanje in poštenost…. Ampak obratno, videz,avto, in neosebne stvari se s časom postarajo….
V času ko je prišla korona in do zdaj sem se veliko naučil na sebi in vem da je tako in nič drugače… Naj vam razložim zakaj sem takega m času ko je korona sem se spraševal ali je z mano kaj narobe v smislu ali imam narobe prepričanja ali sem oseba ki ne “otežuje” zadeve in sem načela zakaj bi si otežil življenje ko pa še preprosto ne znamo živeti?? Ampak kar se tiče “zakompliciranja” smo pa pravi mojstri🙂 Naj vam navedem par primerou da je temu res🙂 Ali ne vrjamete,pa naj vam povem par primerov da boste videle,da je temu res tako 🙂 Dekleta brez vas je problem,po drugi strani pa cel HALO🙂 Dekleta ve ste mojstrice igre- rade dajete fante na raznorazne”teste” ki ve tako pravite, ali pa se z njim poigravate… je totalni nesmisel in škoda časa kajti v drugačnem pomenu imate same sebe za norca in se potem sprašujete zakaj je do tega prišlo… Kot drug problem je pa v tem da rade opravljate med sabo kakšen je pa tale fant v smislu,da bi si vzela čas in ga spoznala na osebni ravni kot pa preko govoric. Kajti vsaka ki ima svoje mnenje glede fantov ima drugačno stališče oz. po domače rečeno ” vsake oči imajo svojega malarja” ali pa na način strahu iz. prejšnjih izkušenj… Pač da se mi ne bo zgodilo kar se mi je pri prejšnji zvezi… Pač pusti se presenetiti🙂 Na kratek način sem hotel izpostaviti par stvari. In ja da ne boste samo ve v tem smo tudi mi fantje pravi hudički🙂 Isto za nas velja nismo vsi isti, da smo naivni in preračunljivi in ostale zadeve ampak konec koncev smo pa na istem položaju kot ve da bi bili ljubljeni in dobili nazaj na takšen način kot smo vam pokazali,ter povedali na seveda prijeten način… Želim poudariti,da tiste fantje ki si želijo resne zveze in ne na tiste ki letajo okoli dekley kot “prašički v buče”🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close