Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Lucidne sanje, se kdo še s tem ukvarja?

Lucidne sanje, se kdo še s tem ukvarja?

Živjo,
zadnje čase me te lucidne sanje kar začenjajo zanimat. Če kdo ne ve kaj to je, so to praktično sanje samo, da imaš nad njimi nadzor (to pomeni, da v njih lahko delaš karkoli hočeš npr. letiš, se teleportiraš…). Sam sem že odkril nekaj tehnik in trenutno uporabljam WRILD, ki je pa očitno prava, ker moje sanje postajajo zelo slikovite. Sedaj sem šele začel s to tehniko in sem jo uporabil šele 2x, je pa zelo verjetna možnost, da bom v roku 4 tednov doživel lucidne sanje. Če je kdo že to poskusil to zadevo, bi bil zelo vesel, če mi malo opiše kako to izgleda (pa prosim brez žaljivih in posmehovalnih odgovorov, ker so lucidne sanje bile dvakrat znanstveno in zdravstveno preverjene).

Jaz sem sprobval, vendar mi je uspelo do zdaj 2x in to po pomoti. Ponoči sem se zbudil in nazaj zaspal in sem bil v tem stanju, da sem sanjal in sem jih lahko kontroliral.

Zanimivo, kaj si pa lahko kontroliral?

Kontroliral sem lahko vse. Zamislil sem si sceno, predmete, ljudi, itd. Najboljše mi je tak leteti.

Zanimiva tema. VEm, da se kot mlad vedno želel,da sanjam, da letim in pol res sem. Čeravno se bojim višine.Morda me ravno zato letenje fasciniralo. Nor občutek, ko sme se lahko divgnil od tal in lebdel v zraku poljubno dolgo. Zdaj tega ne zmorem več ponoviti. No stari moji starši so mi dejali, da se to dogaja, ko “še raseš” in si mali,mladi…

Tehnike Wrild za lucidno sanjanje ne poznam. Je pa res, da je tega v mladosti več, kot je pravilno napisal moj predhodnik. Z voljo, hotenjem se da doseči vse. Ko greste spat, se v postelji nekaj minut preden zaspite intenzivno prepričujete, da ko boste sanjali se v sanjah prebudite in da imate popolno kontrolo nad sanjanjem. Zelo zanimive so tudi OBE (out of body experience) izkušnje. Bom še tu zapisal, v vsakem človeku je večno, nesmrtno, neuničljivo superfantastično jedro z nadnaravnimi sposobnostmi.

drug drugega programiramo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close