Najdi forum

Manipulacija

Prva stvar, ki jo bom zapisala je ta, da se zavedam da cas celi rane. Dozivela sem v zivljenju ze dosti slabega, izgubila skoraj vse, ki sem jih imela rada. In seveda sla cez to, da se zivljenje tudi brez njih nadaljuje.
Prisla sem v neko fazo, kjer si zelim ustvariti druzino. Ta faza me drzi ze lep cas (bi raje videla, da me ne). Sem precej topla oseba in kadar mi je nekdo zares vsec (v vseh pogledih) se hitro odprem in zaupam. No v zadnji zvezi sem se zelo opekla, bila sem delezna grde manipulacije, katero nebi nikomur privoscila. Od tega je minilo pol leta ampak jaz nikakor ne morem iti z glavo naprej. Ne morem si iz glave zbiti besed, ki mi jih je dajal (da sem najboljsa, da komaj caka, da si ustvariva druzino) … Zavedam se, da jeza ne resi nic. Zavedam se, da niso vsi ljudje enaki, ampak kako ponovno nekoga spustiti v svoje zivljenje, ko pa se je nekdo uspesno pretvarjal, da je najboljse bitje tega sveta. Kako naslednjemu cloveku vrjeti na besedo, ko pa imam stalno v glavi kako grdo sem bila izzigrana?
Zavedam se, da nisem edina s tem problemom. Ampak kje za vraga najti osebo, ki ima resne namene in osebo, ki zna biti iskrena? Pa da napomnem – dobro izgledam. Bolj dobro, kot vecina zensk. Imam samozavest, imam dobro energijo, nisem neumna. Clovek bi lahko rekel da sem ”poln paket”, katerega se vecina moskih ustrasi, ker imam precej mocno energijo.

Bolje biti tiho, kot dati neumen odgovor sem si dejal, pa vendar- Z začetek morda bi svetoval, da nimaš velikih pričakovanj, to pomaga in potem te nišče ne more prizadeti. Če si v glavi zadaš misel,da je nek nov znanec , ki ga na novo srečaš nič več kot le dober prijatelj ali ljubimec, je na razhodu, če se to že zgodi, enostavneje-manj boleče, ker si na to pripravljena. No to govorim iz lastnih izkušenj. Ko sva se srečala, sva uvidela, da to ne bo trajalo, ker sva bila čisto nasprotje. In le iz meseca v mesec se je čakalo, kdaj bo kdo zadnjič pomahal v slovo. No to se zgodilo čez 3 leta, ko je moja le pomahala v slovo. A šlo je kot bi to lahko rekel pri meni lažje kot v prvem razmerju, ko je bila oreng štala…Morda sem ravno takrat vzel naslednja razmerja že v naprej za pač preganjanje prostega časa in nič resnega, za kaj bi si moral rezati žile…Itak ne boš v glavo videla človeku, ki ga srečaš prvič, razen, če ga že dlje časa v naprej poznaš. Čas pokaže svoje in sname ljudem maske.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close