Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost lezbijka, droge in cerkev na pomoč!

lezbijka, droge in cerkev na pomoč!

Ne vem kako naprej…
situacija je taka, sem lezbijka in sem pred kratkim zanosila. moja punca tega še ne ve. zgodilo se je nekega večera, ko sem bila precej na dnu. da pojasnim še ozadje: lahko bi rekli, da sem zasvojena z nekaterimi substancami, velikokrat posežem po kokainu in zraven alkoholu, ne branim se tudi spida, sladoleda in kar pride do mene… zaradi trenutne situacije sem ostala brez službe (delala sem kot natakarica v nočnem klubu) tako da si lahko predstavljate moj življenjski utrip in moje finančno stanje.
no da se vrnim na problem, ko ni bilo druge možnosti sem za drogo prodala svojo tamalo. vse je delovalo bp dokler mi ni začela zamujati menstruacija. moja partnerica ni seznanjena z to odvisnostjo in ji ne morem povedati resnice, ne želim da je skrbeh zaradi mene, saj sem drugače stabilna.
nekaj časa em bila na zdravljenju ampak so me zaradi uživanja spet nagnali, sedaj nimam več možnosti zastonj zdravljenja saj nisem zavarovana, denarja pa tudi nimam. S starši se ne pogovarjam saj so izjemno verni in ne podpirajo moje spolnosti.
kaj naj naredim, kako naj rešim situacijo z punco ki jo brezpogojno ljubim?
prosim za kakšen nasvet.

V katerem nočnem jlubu si pa delala? Ker jaz namrec sama tud iščem delo v nočnek klubu kot natakarca.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close