Najdi forum

POTREBNA SEM

Zivjo,
Sem dekle stara 15 let zelo sem potrebna in nevem kaj naj naredim pisite mi predloge za samozadovoljevanje npr kaj si lahko vtaknem v… Itd vcasih razmisljam da bi zelo rada seksala da bi kar nekega fanta prosila ce lahko seksa z mano vcasih imam res tako potrebo in vcasih bi tudi celo kaksno punco imela da mi jo lahko zrajca nevem zakaj ampak nisem niti bi niti lezba tako da nevem kaj naj naredim pissite predloge (imela sem ze eno izkusnjo z svojim fantom rada bii too ress ponovila zelo sem potrebna

klikn na snep xsicx7 pa se bomo zmenl

Prestav to za 3 leta kasnej pa raj se sprav kj bl pametnga delat

nova
Uredništvo priporoča

dodaj na snap dejaan007 pa sezmeniva ;)*

Pisi na privat!

ce si za da te fukam napisi snep

15 let si stara pa se misliš že fukat okol, počakaj vsaj do 18 leta, za zdaj pa uporabi roko al pa si nabavi dildota, kako se samozadovoljuješ pa najdeš na netu vse kar ti paše.

Mala, lahko se dobiva kje v avtu se malo poigrava, kaj pravis?

daj snap

Ni problema ti me sam dodej na snepu jakamikosev2020 pa se zmenva lah tut kksna druga punca ofc

Dodaj na snap kerakoli nejckrmar2020

racicniko😉😉

Snap:nik_n3114

Odgovor na objavo uporabnika
enkbitefuku, 11.11.2020 ob 06:47

ce si za da te fukam napisi snep

Sbaruca2021

Snap potrebenfant132

Kontakt dj pa bo

Mogoče  se bi dobila na kašni   zabavi   kjer bi plesala potem bi pasla v park  tam se bi  probala   slatati po telesu   .

Te popolnoma razumem =)
Če bi rada noro dober seks z več orgazmi mi piši pa se bova dogovorila. Lahko te pridem iskat z avtom in se odpeljeva na kak skriti plac. Ali pa najameva kak apartma, če ti ni do seksa v avtu..

Pisi mi na gmail: [email protected] sem mlad 23let ce bi se spoznala..

Odgovor na objavo uporabnika
najstnicasem, 01.11.2020 ob 14:38

Zivjo,
Sem dekle stara 15 let zelo sem potrebna in nevem kaj naj naredim pisite mi predloge za samozadovoljevanje npr kaj si lahko vtaknem v… Itd vcasih razmisljam da bi zelo rada seksala da bi kar nekega fanta prosila ce lahko seksa z mano vcasih imam res tako potrebo in vcasih bi tudi celo kaksno punco imela da mi jo lahko zrajca nevem zakaj ampak nisem niti bi niti lezba tako da nevem kaj naj naredim pissite predloge (imela sem ze eno izkusnjo z svojim fantom rada bii too ress ponovila zelo sem potrebna

Piši mi: [email protected]

sem 31 let star, lahko te marsikaj naučim

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close