Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Spolni odnos brez zaščite, menstruacija, nosečniški test,

Spolni odnos brez zaščite, menstruacija, nosečniški test,

Pozdravljeni!
Imam eno najbrž precej smešno vprašanje ampak me je pač malo strah.
Pred nekje štirimi tedni se je s partnerjem zgodil spolni odnos brez zaščite (vem, krivda obeh, ampak ni to tema vprašanja), on pač ni (bil) prepričan če je spustil kaj vame ali ne, jutranje tabletke pa nisem vzela. Pred dobrim tednom se je zgodil spolni odnos z zaščito, ampak ker naju je bilo malo strah, da je počil kondom, sem vzela tudi jutranjo tbl.
Opravila sem nosečniški test ‘first sign’, tudi pred ‘drugim’ spolnim odnosom, kar trikrat-strah pač, zaradi prvega spolnega odnosa, ki pa je bil vsakič negativen.
In vprašanje.. Ki, kot sem rekla, izpade najbrž smešno, ampak nisem prepričana.
Test se ‘lahko’ opravi kadarkoli-tako rečeno tudi ‘vseh 9 mesecev’ (kolikor naj bi trajala nosečnost), pa tudi če je bil vmes spolni odnos s tabletko, bo test kazal ‘prav’? Menstruacija oz krvavitev je prišla kot bi mogla, že prvo noč – kot pogosto – precej močno, majhen občutek napihnjenosti.
Veva oba, da se spolni odnos brez zaščite ne bo več ponovil, veva da, kar se je zgodilo, bi najbrž bilo deležno veliko kritik ampak vseeno prosim za mnenje oz.pač pomoč.
Najlepša hvala vsem.

Po zapisu sodeč si še ekstra mlada, mogoč čelo premlada za spolne odnose (mogoče bl čustveno, ampak to debata za drugič)

Zapis si napisla ful zmedeno in nism ziher če sm dojela, kaj sprašuješ, točno, ampak milim, da nisi noseča, če so bli trije testi negativni in si dobla menstruacijo.

Se pa sprašujem, zakaj teh uprašanj ne postaviš svojemu ginekologu, če nisi prepričana? +tut te gospe, ki delajo v lekarni, ti znajo na ta vprašanja zelo strokovno odgovorit. (in če je tvoj odgovor na to vprašanje, da še nimaš ginekologa, si ga prosim takoj zrihtej! ker bi blo grozno neodgovorno, da še nimaš ginekologa, glede na to da si že spolno aktivna)

+če te je z odraslim sram govorit o seksu (z ginekologom, gospo, ki dela v lekarni itd), pomeni, da si absolutno premlada za seks…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close