Najdi forum

Težave v ljubezni

Pozdravljeni.
Imam eno težavo in sicer zadeva je sledeča. Sem v 3. letniku in imam punco že leto in pol s katero sem v resni zvezi in tut razumeva se odlično. Že par mesecev pa opažam da mi je vse bolj všeč en sošolec s katerim se odlično razumeva. Dolgo časa sem slutil da se bisexualec saj so mi poredko v oko zapadli tudi kakšni fantje ampak nikoli nič kaj posebnega. Ampak zdaj je pa vse drugače. Od kar smo v karanteni tega sošolca tako pogrešam da ne vem kaj naj s punco pa se skoraj vsak dan vidiva.
Ne vem ali mu naj povem da mi je všeč saj me je strah da bo jezen in da se sploh ne bo želel pogovarjati z mano saj bi ga rad obdrzal vsaj za prijatelja.
Prosim za vaše nasvete.
Hvala

Ta sošolce nima punce in z nobeno si ne piše. Vem ker si vse povema.

Pozdravljen.
S tem, da ti je všeč sošolec, ni nič narobe. Imaš ga za dobrega prijatelja, se ob njem počutiš dobro in si želiš družbe. Zato imamo prijatelje. Mislim, da to nima veze s spolnostjo. Nič ne bo jezen, če mu poveš, da ga pogrešaš in da kakšno rečeta. Brez skrbi.

nova
Uredništvo priporoča

Po mojem mu lahko poveš ker če si res zaupata in sta dobra prijatelja, se ne bo jezil ali se ti smejal. Vseeno pa se mogoče prej vprašaj če ti je všeč le kot prijatelj ali kaj več

Predvsem to povej punci, če je prava, se vama bo prijatelj pridružil in lahko se boš stestiral. Če ti bo všeč bi scena, imaš dobrega prijatelja za to, če ti ne bo, ti prijatelj ne bo zameril, punca pa ti bo s tem pokazala, da je za spolnost odprte glave in bosta dolgočasje v postelji težko izkusila (se po nekaj letih srečnega in zadovoljivega sexa pojavi, ko ni več novih izzivov za popestritev).

Verjemi 67 let staremu, še vedno spolno aktivnemu staremu prdcu, ki je 50 let srečno živel s svojo ženo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close