Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Potrebujem prijateljico/punco

Potrebujem prijateljico/punco

Hi!
Zadnje čase ugotavljam, da potrebujem nekoga komur lahko zaupam (staršem že dolgo ne več). V bistvu rabim prijateljico/punco (itak poj vidš, če se poštekata). Težijo me stvari, k jih ne morem zaupat kar vsakemu prijatelju, v bistvu sm poznov v osnovki tako osebo, sma hodila na kavo se pogovarjala tut kam šla, tko sama, zdel se mi je da sm do nje tud neki čutu sm ji nism povedu. Mi je pa velikrat težko k če hočeš osebi ( tuki govorim o punci) zaupat morš do nje neki čuit in mi je težko razbrt a sta just friends al neki več. Potrebujem punco, ker mam do fantov odpor, da jim zaupam take osebne stvari, tko smo frendi kej več pa no go. V glavnem iščem nekoga, ki bi me poslušov ni potrebno, da me tolaži al pa kej k ksna mamica samo da vem, da je nekdo ob meni kateremu lahko zaupam in obratno, da nisem sam v tem.
Še tko videz: dobrih 180 cm nism lih k dila mam 80 kg. Pa tko da ne bo kako razočaranje, živim na kmetiji in sem po srcu KMET in na to sem ponosen. še to mam pa 16 let 😉

Vem kko se počutiš ja sm js ista
.. Nemorm zaupat ljudem okrog sebe oziroma nimam nikogar k bi mu lahko… Je velik lažje, če najdeš nekoga tk…. Sam pol pa boli, če se skregaš…. Sm mela enga tipa na snepu… Ful sma se zaštekala si vse zaupala… Pol te pa zajebe… Tak je žal 🙂

😜😜😜Bejba😜😜😜

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close