Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost fant mi pravi da sem debela :(

fant mi pravi da sem debela :(

Hei,
s fantom sva že dobri dve leti skupaj. Na začetku je bilo vse super, noro sem bila zaljubljena in sem še zdaj. pred kratkim sem ga zasačila, da gleda na instagramu ženske s popolnimi postavami. vprašala sem ga če mu nisem več privlačna in rekel mi je da sm mu še vedno všeč ampak da bi lahko shujšala. imam 166 cm in 73 kg.
od takrat naprej razmišljam samo še o tem.
kaj naj naredim?

hvala v

Daj mu dvojko 😴
Preprosto ni zate,išči srečo naprej….
Lp.

Ja lahko mu daš dvojko kot pravi jasa, ali pa enostavno ubiješ dve muhi na en mah in shujša, s čemer izboljšaš svojo počutje plus njemu boš privlačnejša.

nova
Uredništvo priporoča

Oziroma shujšaj in si najdi drugega. To ga bo najbolj bolelo. Ko te bo videl sexi postavco z drugim. Sicer pa 166cm in 73 kg ni tako hudo. Nekateri imamo radi lepe okrogle obline. Ne pa da čutiš vse kosti k se spravta k stvari.

Gapppy, v resnici se nahajam znotraj vas kot neskončno majhna točka. Vi gledate v prostor in jaz vse vidim. Tudi vi se znotraj mene nahajate kot neskončno majhna točka.

Spolno privlačne so mi samo baročne obline, jaz nevem kaj on gleda na tistih dilah brez riti

Razn če uno umetno kardashian gleda k je pol poliester pol silikon

Še presuha si

Druzga si dobi če te žali in mu nisi ušeč, to je njegov problem ne tvoj

Avtorica, rada vas imam. 🙂

Ah, i see you’re a man of culture as well.

Tudi jaz ne vem kaj mu je, mogoče hoče raznolikost.
Moški varajo najpogosteje zaradi tega, ženske pa, ko postane razmerje/partner dolgočasen.

[i]What you most want to find will be found where you least want to look.[/i]

Ce te ma fant rad ti nebo v zivljenju reku da si debela, sprejel te bo taksna kod si ce ti je to rekel zelo nesramno do njega zgleda da mu je vseeno zate kaj ti rece

Daj mu dvojko 😴

Meni pa se zdijo njene številke čisto okej.

Meni se ne zdi to nic slabega, ce ti pove kaj si misli.
Veliko vas tu pise, pusti ga, nima te rad….
Neumnost, vsak ima priloznost da kaj izboljsa na sebi.
To vzemi kot izziv in ne kot žalitev.
Začni teči, plavati…. To je win win situacija
Ti se bos pocutila bolje in bolj zdravo in se bolj privlacna bos.
Karkoli se odlocis, zelim ti veliko srece

Meni se zdijo tvoje mere čisto OK. Sam mam rad punce pri katerih mam kaj za prijet. Ne sekiraj se, če te ma rad te bo sprejel tako kot si, ker po teh merah si čisto OK.

na 166cm je 50kg
shujsi konkretno 🙂

mal za prjet pisejo in pravjo tipi k so sami povprecni da se loh potolazjo da njim ni treba hujsat ker si ti ista bl buckasta 🙂 sam to je fora in to je jasno vidno tud po parih ko jih vids skup

fit tip ma fit bejbo za to nerabs bit pametn
tip k je pa povprecn ti bo pa reku da si cis ok da je treba met mal za prjet d se loh se on zgovarja d sta na istm :))

164/50 top gistel /redko vidis:

https://pin.it/3Iu1NA1

kdor ti pise da si presuha je najbrz se bolj debela od tebe in grda isto vela za deca
🙂

ker na koncu nebos niti ti fit in bos ista kot ostale ne se prepustit debelim zenskam ker se sam tolazjo s spehom 🙂

Fak sam ne. Moj je cist fit, prtegnen. Kolo, hribi, tek, fitnes…js sm dalec od fit zenske 😂 Sam se pa ujameva nenormalno, v postelji, intelektualno, poslovno…Grem z njim v hribe, na kolo itd..tek in fitnes mu prepuscam. Pomoje je bl problem k k punce k so “fit” misljo, da majo zlato p…pa tut ce je v obraz grdoba, karakterno pa puscoba 🤷‍♀️ Odrasli, zreli moški imajo radi samozavestne, pametne in razgledane zenske. Pa ni vazno a je buckasta, suha, visoka, nizka…

Meni so pa vsec malo mocnejse punce. Bi se spoznala? Mogoce se ujameva 😉

Odjebi ga!

Če se dobro počutiš s svojo postavo, potem je ok. V kolikor pa nisi samozavestna (ker to sprašuješ sklepam da nisi), pa bi ti predlagal da malo shujšaj. Začni z rednimi sprehodi oz hojo (3-4x tedsnko) in se bobo kg kar sami stopili

Srečno

ce mu nisi usec taka se te ne zasluzi

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close