Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zamika me probat razne stvari

Zamika me probat razne stvari

Hej,

Moj problem je, da me vcasih tko res zamika da bi probu kj takega kot pac se nisem … pac star sm 15 let in bi se enkrat zdej tk res res napil… Pa ne zato ker je to kul alpa kej takega, samo zanima me kak je občutek… enako govorim za cigarete.. ful bi probo da bi vidu kk je to… sej nebi to sam neka tu ga piv sam pac tk z frendi pa tk da bi blo fajn… pac nevem a je to radovednost al pa samo moja dark stran… a se je še komu drugemu to dogajalo?

cigaretov se izogibaj kot hudič križa. Veliko mojih vrstnikov je tako pri 15. oz. v prvem letniku srednje šole “le poskusilo kaditi” zaradi družbe. ob koncu 4. letnika jih je večina bila odvisnih.
Alkohol ni nek problem – dokler se znaš kontrolirati , isto kak lsd ali pa speed na kakšnem party-ju probaš pa je to to.
verjami, da ne boš nič zamudil, če ne boš niti poskusil kaditi

Pisi me zs, pa greva skupaj kej spit. Js tut hocem probat na polno se ga napit, sam zdej bo zima pa bo hudic

nova
Uredništvo priporoča

Dark stran? To je za tvoja leta normalno, počakaj srednjo šolo in bo prišlo vse samo od sebe… niti ne boš opazil tega.

Za nasvet: za prvič spij kakšen kozarc vina s starši, saj to ni nič takega

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close