Najdi forum

Kmet išče punco

Pozdravljeni,
pa, da preidem kar k stvari. Sem 24 let star fant kot že iz teme razvidno po poklicu kmet. Zanima me, če je že kdo imel tak problem, da ne more oz. nezna najti punce, katera bi se zanimala za kmeta. Dan danes opažam vse več Instagram in Facebook modelk, katere vse dajo na izgled in pa premoženjsko vrednost partnerja. Pa da nebo pomote, nisem nek zakompleksan kmet ampak mi manjka vsakdanji stik z nasprotnim spolom. Seveda gremo s prijatelji tudi v klube in podobno ampak tam zanimanja iz ženske strani za povprečne moške pač ni. Prosil bi pa, vse ki se kakorkoli najdete v tej zgodbi da podaste svoje mnenje oz. rešitev ki vam je kakorkoli pomagala prebroditi tako krizo. Hvala

Pokaži ji račun za traktor pa pokaži ji račun za avto bo sigurno katera prijela. Vem da je traktor lahko zelooooo drag. 🙂

Potem lohk punca reče da se je vozila okol v zelo dragem vozilu.

Ampak res ne vem zakaj se punce ne palijo na kmete k se okol vozijo v 300k dragem traktorju. . Raje imajo fante k se okol vozijo v 10k avtih


A tako drage traktorje ma pa kar vsak kmet po tvoje? Večina jih komaj shaja, tudi s tistimi dražjimi traktorji.
Drugače pa mi ni jasno – če je ženski npr všeč 10k vreden avto, je keš pi*ka, če bi ji bil všeč pa 200k vreden traktor, pa ne bi padla v ta predal? Say again?

In še odgovor avtorju teme. Želim ti da najdeš sebi primerno, spoštujem delo kmetov, vendar sem bila sama nekaj časa snaha na kmetiji in ker razen gospodinjskih del ter košnje trave nisem pomagala, sem se počutila zelo neprijetno, tašča in tast sta bila zelo vsiljiva in sva šla narazen samo zaradi tega s sicer kompatibilnim fantom.
Žal včasih dva različna svetova ne moreta sobivati, in četudi je punca delovna in pridna , a ne želi živeti/delati na kmetiji, bo večni problem. Tudi če ne bo nihče nič glasno povedal.
Punc s kmetij verjetno je kaj v tvojem koncu, ampak ti verjetno ne bodo nujno všeč …

nova
Uredništvo priporoča

Ne glej IG pa FB pa te fore. Mislim, gledaš lahko. Ni pa tako v realnosti. Kako so pa včasih dobili fantje(pa ni pomembno to, da so kmetje) punco. Maš tudi dosti takšnih punc, ki se pali na traktorje pa na kmetijo, pa ji je to všeč, pa ji to tut dost pomeni. Maš pa take frajle, ko še deci kozarca ne bi pospravle s pomivalnega stroja. Ampak to se z leti spremeni, verjemi. Je pa res, da so dandanes tudi takšni časi, starši otrokom nudijo vse, otroci imajo vse pa še veliko drugega, jim ni treba delati, a to se z leti spremeni.
Drugače pa friendly remember(evo, sem se že navezal teh IG pa FB besed od teh frajlic): bodi to kar si, v kakem klubu pa le kateri pomežikni-če se ti bo nasmejala, si zmagal! To je to, pa dvakrat špricni kako odišavljeno vodico na sebe …5 jih boš mel okoli sebe, ne ene.
Bodi dobro!

s katerega konca Slovenije pa si? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close