Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prosim za pomoc. Mu lahko oprostim prevaro?

Prosim za pomoc. Mu lahko oprostim prevaro?

Pozdravljeni.
S fantom sva imela vse kar bi si kadarkoli zelela, a zgodila se je prevara. Prevaral me je s sodelavko. To sem izvedela od nje, on pa je vse priznal. Po 4 dneh klicanja in pisanja ni kazal nobenega interesa, da bi stvari popravil, vendar mi je kljub temu rekel da me ljubi. Zakljucka ni bilo, do 5ga dneva, ko se je hotel pogovoriti in zaceti znova. Sedaj je od tega ze nekaj mesecev, najini pogovori o prevari pa se se vedno nadaljujejo. Na koncu vsakega pogovora se zavedava, da bova s pogovorom vse popravila. Pravi da nima razloga za prevaro, da ga je privlacila in da ga je zapeljevala z besedami kot so; vsec si mi, s teboj si zelim ustvariti prihodnost itd. Pravi da ob vsem tem ni razmisljal, da je vedel, da ni prav ampak vseeno vse nadaljeval. Sele po vsem tem, se je zavedal kaj vse je izgubil, da je bil idiot, slep. Ni nasel nacina kako naj ki vse pove.
Naj povem, da sem za vse krivila samo sebe, on pa je znorel in rekel da za nic nisem kriva jaz. Brisal mi je solze, bil mi je v oporo. Se vedno mi jih brise in se vedno mi je v oporo. Po vsem tem casu se se vedno opravicuje, vcasih spusti kaksno solzo. Pa vendar me zanima razlog zakaj, pa ga ne najde. Je mogoce res da vse to delas brez razloga?
Prislo je tudi do seksa, ampak je po vseh teh napakah prekinil vse stike z njo, jo blokiral itd. Tudi delata ne vec skupaj.
Vsak dan mi veckrat pove, da me ljubi. Ko pridem do tega da je boljse da se ne mucima vec, mi pove, da me ne zeli izgubiti in da si zeli z menoj ustvariti druzino, celotno zivljenje. Jaz pa po vsem tem ne vem vec kaj cutim, ce si sploh zelim splanirati z njim dopust. Vem da ga imam rada, samo ne na kaksen nacin. Priejo tudi dnevi, ko mi ni niti do poljubljanja z njim…
Pa vseeno, ali je to bilo samo enkratno, ali se bo se kdaj ponovilo? Pravi, da tega nebi nikoli vec ponovil. Mu lahko vrjamem?
Vrjamete v to, da lahko po vsem tem razmerje postane boljse?

vklopi pamet, nea nasedaj na take finte, 1x te je že pa še to je vpr. če je to edino kaj je bilo + seveda bo potočil solze itd. govoril vse najlepše ampak jaz se še vedno držim tega ko je enkrat prevara je samo vprašanje časa kdaj bo ponovno prišla kera ko ga bo privlačila in zapeljevala

Cemu se slepis. Brezveze…tip te prinada okoli. Mar ne vidis, da je hinavec. Od drugih si mogla zvedet za prevaro. Celo od gospe katero je poseksal. Bolano totalno. Ti je prisla na dom povedat? Zanimiv razplet.
Pusti tepca. Zasluzis si kaj boljsega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close