Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Seks v troje, mlajša punca in starejši par

Seks v troje, mlajša punca in starejši par

Dve leti nazaj sem imela fanta, ki je bil od mene starejši skoraj 10 let. Jaz sem bila 21, on 30. Ni nama šlo, mogoče ker je bila taka razlika v letih.. v glavnem sva se razšla in je vsak šel po svoje, bila sva skupaj 10 mescev. Jaz sem sebi našla fanta, s katerim sva skupi že dve leti, ga imam najraj in mava skupne cilje, želim si zavedno biti znjim. Moj bivši fant sebi našel 10 let starejšo žensko, torej stara 40, mamica, sicer ona je zdaj 43, moj bivši 32 in jaz sem 23. Že dolgo časa sanjam in si želim seksati v troje z njima. In globoko v sebi čutim da če bi jaz to napisala bivšemu fantu, bi si tudi onadva želela. Sanjam kako lupčkam njegovo punco spodaj in me to zelo rajca.. Sploh vam nemorem opisati kako si želim uživati z njima, zadovljiti njo in tudi njega. Velik stvari bi počela z njima. Še posebi si želim lupčkati njo in njeno spodi in bi ji porivala prstke notr, lizala njegovega in bi ji ga porivala notri v njeno muco in vse probala z njima. To mora biti nekaj posebnega. In ne nisem lezbika, ampak že dolgo si želim jaz kot mlajša punca zadovoljiti moža pa ženo, ki sta v dobri formi in stara 38-45. Želim si to samo enkrat doživeti in da nihče ne zve nikoli. Da bi ostala skrivnost. Skrbi me pa ena stvar 🙁 Svojega fanta imam najraj in imam res lepo zvezo, zaupava si oba in se mava rada. Pa tudi sama vem da sem pridna punca nasplošno, imam urejeno življenje, končujem faks in z fantom nama gre super, ampak to si želim doživeti samo enkrat.. Me ja pa zelo strah in mislim da bi imela slabo vest, ker se mi zdi da je to varanje na en način. Fanta pa nočem zgubiti. Kaj menite vi o tem? Ali ma še kdo take želje? Ali je kakšna ženska, ki ima moža in si želi to doživeti z mlajšo žensko kot popestritev? Jaz bi se potrudila da uživata oba, to si želim že od vedno doživeti, ampak da se nikoli ne zve. Ali je vse to normalno o čem jaz razmišljam? Ker že nekaj časa sanjam seks z bivšim in z njegovo starejšo punco, sanjam kako ji lupčkam muco, on me pa nabija in gleda njo, in potem se zbudim in to se dogaja že nekaj časa. Ali se splača probati vse to in najti kakšnega para, ki želi uživati v troje z mlajšo žensko za eno noč.

nakladanje enega pubertetika ki si ga meče na roke

a si si ga že zdrkal drhadžija

Kontaktiraj me na zs cuci muciii3 👍

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close