Najdi forum

Pozdravljeni,
zanima me vaše mnenje ali pogled. Vesela bi bila tudi kakšnega nasveta.

Ali je to zgolj friendzone? Kaj lahko storim da do tega ne pride?

Začelo pa se je tako, konec prejšnjega leta sem na nekem dogodku spoznala fanta, ki se mi je na prvi pogled zdel kar simpatičen in zanimiv izmenjala sva si nekaj besed,nic posebnega. In nekje kakšen mesec kasneje sva se spet srečala dejansko po naključju, se spomnila drug drugega. Zamenjala sva kontakte…in ce skrajsam,po pol leta komunikacije sva se videla kar nekajkrat pač kot je komu ustrezalo….povedala sem mu, da se mi zdi simpatičen…reagiral je pa tako da želi zgolj prijateljstvo, to sem razumela. Nakar pa me čez čas povabi na dogodek za katerega mislim da je osebne družinske narave….in tja pač ne spadam če se poznava zgilj par mescev in nimava zgodovine…..kasneje sva se še pogosto videvala. Opazila sem da deliva podobna zanimanja za šport on bolj jaz manj, podobne hobije. Srečevala sva se podnevi in zvečer na sprehodih itd..zgodilo se ni nič….sploh ne reagira..poskusila sem ga objeti vrnil ni nič…..(torej sva očitno samo v zfriendzone). :/
Ne razumem zakaj na eni strani kaže naklonjenost po drugi strani ne reagira…komunikacija je kolikor mislim kar normalna.

Pri tem pa me je enkrat tudi pospremil domov(ni bilo poljuba objema skratka nic)-, pogovor je nanesel tudi na življenje po študiju , prihodnost _zeli druzino ima starejso sestro,brata…predlagal je da greva na počitnice….izlet. Kadar predlagam jaz ima izgovor, jaz pa naj bi šla kamor njemu paše :/ osebno sem za kompromise.
Žal mi je, da sem spoznala nekoga s katerim bi lahko imela kar nekaj skupnih točk….ampak iz kdove kakšnega razloga iz tega nebo nič.

Zanima me vaš pogled. Kaj delam narobe?
Kaj lahko še storim?. Imam občutek,da je bolje da odneham in da je to zaključena zgodba. 😭
Tudi razumem,da vsak potrebuje svoj čas, vendar to že predolgo traja. Ce ga vprasam ali ima punco *vsakič pove, da nima punce.
Hvala za nasvete 🙂

Ali je to zgolj friendzone?
Ne vem, ker vaju premalo poznam.

Reagiral je pa tako da želi zgolj prijateljstvo, to sem razumela.
Mogoče on ni siguren kaj si želi, mogoče ga je strah ali pa si narobe razumela njegov odziv. Sama ga vprašaj. Če ti direkt reče potem to velja.

Nakar pa me čez čas povabi na dogodek za katerega mislim da je osebne družinske narave…
Spet, kaj si kateri od vaju smatra za osebno stvar. Mogoče, mogoče si želiš njegove bližine tako zelo, da se ti stvari samo zdijo take ali pa ti tvoja prepričanja malo nagajajo.

Zgodilo se ni nič….sploh ne reagira..poskusila sem ga objeti vrnil ni nič…..(torej sva očitno samo v friendzone). :/
Mogoče, vprašaj ga, če ga lahko tu in tam objameš, da ne bo obema nerodno v prihodnje.

Ne razumem zakaj na eni strani kaže naklonjenost po drugi strani ne reagira…
Mislim, da izkazuje spoštovanje. Kot sem povedal že prej, mogoče drugače interpretiraš njegova dejanja kot bi jih on sam.

Komunikacija je kolikor mislim kar normalna.
Kaj smatraš kot normalno komunikacijo?

Predlagal je da greva na počitnice….izlet.
Kadar predlagam jaz ima izgovor, jaz pa naj bi šla kamor njemu paše

Noben ne pravi, da moraš iti (sama to govoriš), to je tvoja odločitev. Vedeti moraš, da ima vsak of vaju svoje življenje in potrebe, to spoštuj.

Osebno sem za kompromise.
Govoriti je eno, delati pa drugo. Kompromisi se po navadi sklepajo z ljudmi s katerimi delamo, poslujemo ali pa živimo. Če nasprotna stran ni za kompromise, ti nič ne pomaga, če si ti za.

Žal mi je, da sem spoznala nekoga s katerim bi lahko imela kar nekaj skupnih točk….ampak iz kdove kakšnega razloga iz tega nebo nič.
Žal ti je za kaj?
Skupne točke, kaj misliš s tem? Če si želi samo prijateljstva je to treba sprejeti in spoštovati.

Zanima me vaš pogled. Kaj delam narobe?
Kaj lahko še storim?. Imam občutek,da je bolje da odneham in da je to zaključena zgodba. 😭

Hočeš zasesti mesto njegove punce. Lahko si njegova najboljša prijateljica ali pa greš svojo pot naprej. Smatram, da nimaš ravno veliko prijateljev, to bi lahko bil razlog, da si želiš razmerja…?

Tudi razumem,da vsak potrebuje svoj čas, vendar to že predolgo traja. Ce ga vprasam ali ima punco *vsakič pove, da nima punce.
Kdo pa pravi, da jo mora imeti? Njega ne moreš spremeniti, to lahko naredi samo on. Sedaj na koncu si mislim, kot da ima on neko blokado, ga ne privlačiš ali pa da ga zveze ne zanimajo. Ne vem. Pogovori se z njim.

Hvala za nasvete :)
Pa še kdaj 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close