Najdi forum

Prebolevanje bivše

Pozdravljeni!
Verjetno se vas je že večina od vas soočila z prebolevanjem bivše ampak mislim tiste prve prave ljubezni katere ste mislili da bo toto in da bo za večno, ki si prezivel toliko casa z to osebo, dozivela res veliko stvari…No jaz pa imam situacijo taksno ki prebolevam trenutno bivso ok. 10 mescov ki pa ze ima gospodicna ze v sebi 5 mescov otroka z 10 let starejsim fantom , punca pa je bila pred slabim letom komaj polnoletna..mislim bravo ane.
Ampak ni kaj drugega kot iti naprej ampak dejansko me ne razume nobeden okoli mene ker se dejansko se ni nihce s tako temo soocil. Vsak ki bo povedal svoje mnenje mi steje . Tako da hvala!
Lp

Punce/ženske prebolevajo tako da pokličejo frendice in gredo ven in se dajo dol s parimi dokler te ne pozabijo oz. najdejo zamenjavo.

Idi ven pa žuraj, sedaj pridejo študentke in sexaj dokler ne pozabiš bivše, seveda s kondomom.

Zanimivo kako veliko ljudi oz. bivših tu na MON-u kar naprej skače v nova razmerja, ki “poboljšajo” njihovo situacijo samo začasno. Prav smešno je, čeprav je bolj žalostno, mladost norost, kaj češ. Izgleda, kot, da ima sama probleme s sabo. Tebi svetujem, da delaš na sebi in da si jutri boljši človek kot včeraj. Zanima pa me kje v razmerju je začelo škripati?

Prosim ne pišite neumnosti. Starejši ljudje živite v 1990 ne pa v 2019. To, da se zamotiš z drugimi ni rešitev, to je samo odlašanje, kar pa pride v navado, super recept za nezavedno nesrečo. Potrebna sta volja in pravi prijatelj, ki ti pomaga, ko potrebuješ pomoč.

nova
Uredništvo priporoča

Tako je, prej ko boš uvidel boš vedel kako v resnici laufa moški- ženske.
In ja vsaka ki vsaj kokr tolk zgleda ima kup osvajalcev in lahko samo izbira s kom bo bila.
Ene pač potem gredo z vsakim in jokcajo da nemorjo dobit resnega , spet druge izbirajo najboljšega ampak še vedno so na lovu za boljpim, spet tretje si najdejo resnega fanta in jih drugi ne zanimajo. Je pa tazadnjih najmanj.

Tako da ven med punce in je jokcaj doma pred računalikom. Sedaj se pričenjo žuri in žuraj.

Ja, doživljaš podobne stvari kot marsikdo od nas starejših. Vsak od nas je že doživel to, kar si tudi ti. Jaz sem preboleval leta, faaaakkkk, kaj mi je zdaj škoda tega časa… Potem sem začel bolj pogosto menjat punce, ko sem ugotovil, da sem res dober v seksu, sem se tolkel po glavi za vsa leta neaktivnosti in jokcanja za bivšo. ŽEnsko najlažje pozabiš s seksom z drugo. In ravno na enak način delujejo tudi one. Če ima otroka, je pa to končni signal, da se umakneš, pozabi jo!! Čez desetletje boš nanjo gledal prijateljsko, zdaj si preveč ljubosumen za kaj takega. Glede sebe, sedaj, desetletje in pol kasneje, vem, da je dejansko trpel moj ego. Ne gre za brezpogojno ljubezen, to ne obstaja, ego je tisti, ki nam trpi ob zavrnitvi. In ja, veliko, veliko je samskih žensk, le v akcijo je treba. Komaj čakajo, da jih kdo ogovori, pa je večina moških takih rev, da so ženske razočarane. Najbolj pomaga pogovor. Skozi tak pogovor tudi najlažje prideš naslednji v hlačke. Torej, glavo gor in pogumno naprej.

Dodal bi še, da gre pri bivših in prebolevanju v bistvu za tekmovanje, kdo bo imel zadnjo besedo, kdo bo šel iz zgodbe kot zmagovalec. Bi rekel, da si tokrat to ti. Če je bila kakšna možnost vrnitve, pozabi zdaj nanjo, ona bo imela otroka, njen svet se bo radikalno spremenil. To ti. ljubezen bi jaz kvečjemu spremenil v to, da bi ji sedaj pomagal. Če, seveda, sta v toliko ok odnosih. Če pa špilaš ljubosumje, tace stran. Ljubosumne fantke z egotom, ki ogrožajo življenja žensk bi bilo potrebno kastrirati, ali pa evtanazirati. Ne se igrat z mislimi o njej, vem, da je težko, samo ona je še v težjem položaju, dobila bo družino, konec je heca zanjo. Bodi moški in to sprejmi.

Katastrofalna “mamin sinko”, permisivna vzgoja čustveno nedoraslih tipov je ponavadi kriva za ljubosumje. A tipi pa lahko skenslamo babe? One pa ne smejo? Al večina žensk pri 18 je čista katastrofa, puste to, počakte, da mal zrastejo, da dobijo izkušnje. Pri 18 še ne veš, al bo sploh ok zgledala, ko neha rast. Marsikateri se šele po 20 začne kazat prava slika kako bo zares izgledala. To so leta, ko si izbirate partnerko, ne pa prej. Šele po 20, po 30 so greha vredne, ko so izkušene. Tako, kot smo kej vredni tipi, ko smo 30, prej smo brezvezni. Torej, prste stran, ukvarjajte se s sabo. Vaam povem, ni boljšega filinga, ko s časom po prekinitvi ugotoviš, da si ti na boljšem, ker si delal na svoji samozavesti in na sebi. To je najboljša samopotrditev.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close