Najdi forum

Zivjo! Imam en cuden problem. Vglavnem imela sem fanta. Zveza je trajala 1 leto in 3 mesce. Use je bilo lepo. Pustila sem mu dovolj svobode, sex enkraten, vedno ga je doma pricakalo skuhano kosilo. Veckrat sem ga presenetila tudi s kaksnimi malenkostmi. Zadnje case sva se veliko pogovarjala in rekel mi je da si zeli z menoj ustvariti zivljenje…2 dni za tem pa mi je napisal da me zapuaca zaradi druge. Spoznal je angelsko terapevtko. Pravi da do nje cuti nekaj posebnega. Priznal mi je da mi je celo zvezo lagal, o tem da zeli biti z menoj, da bi si rad ustvaril nekaj z menoj. Uglaunem, rekel je da zeli biti s to angelsko terapevtko zato, ker mu je odprla oci. Ker ne zeli vec lagat nobeni punci ( ceprav mi je sam priznal da je lagal vsem), da zeli postati pozitiven clovek, da zeli razumeti biblijo in se ravnati po njenjih nacelih. Ko sem mu rekla da ni lepo kar je naredil, je rekel da sem polna negativne energije in da se ne zeli vec pogovarjati z menoj. Naj povem se to, da je vs preteklosti veliko kadil travo in obcasno vzel tudi kaksno drugo drogo.. zanima me vase mnenje o celotni situaciji. Hvala za odgovore

Daj mail kako pa kaj..

lahko si hvaležna angelski terapevtki, da te je rešila hude muke življenja z odvisnikom od drog in lažnivcem. Ob vsem se mi postavi samo vprašanje, zakaj si hotela biti z odvisnikom?
Možgani na off? Želja po trpljenju? Preveč turških nadaljevank?

Iskreno povedano? V njemu nisem vidla tega…zdaj pa me je se toliko bolj zvilo, ko mo je rekel kako posten in iskren je pripravljen biti do nje….

zanima me vase mnenje o celotni situaciji.

Ti usekana, ker si bila skupaj z narkomanom. Igrala si se s strupeno kačo, ta te je pičila, kar je vedno le vprašanje časa, zdaj bi pa naše mnenje??? Naše mnenje je, da si ne preveč inteligentna. Narkomani, pijanci ipd., to bi morala biti rdeča luč za vsako normalno žensko.

ko berem takele zgodbice s evedno vprašam, kaj ima ženska v glavi, če kaj, da je s takim. mogoče gliha vkup štriha in iste vrane skup letijo

Pusti mu svobodo, je svoboden človek tako kot ti, ki ima pravico odločati kaj bo s svojim življenjem. Bo že nekega dne do konca odprl oči ali pa ne, nič za to, enako velja zate.

Vprašaj se zakaj ti je bil všeč, zakaj ti je postal všeč (to ima opraviti s tvojim otroštvom in s starši). Predelaj otroške travme, ko boš razumela druge, se boš začela imeti rada.
Kar pa me zelo moti pri vajinem odnosu je to, da mu nisi postavila mej, kaj lahko in kaj ne, mogoče zato, ker je bila komunikacija samo površinska.

Samsko življenje je čas za delo na sebi.
Lp

ko berem takele zgodbice s evedno vprašam, kaj ima ženska v glavi, če kaj, da je s takim. mogoče gliha vkup štriha in iste vrane skup letijo
[/quote]

Opisan odnos je bil manipulativen in avtorica je bila čustveno odvisna od partnerja. Iz tvojega in komentarjev ostalih ljudi lahko povem, da tudi vaše življenje ni veliko boljše od avtoričinega.

Avtorici priporočam, da spozna samo sebe.

Opisan odnos je bil manipulativen in avtorica je bila čustveno odvisna od partnerja. Iz tvojega in komentarjev ostalih ljudi lahko povem, da tudi vaše življenje ni veliko boljše od avtoričinega.

Avtorici priporočam, da spozna samo sebe.
[/quote]a to je diagnoza pshiatra iz polja na daljavo hahahaha. ne skrbi ti za moje duševno zdravje, je precej na višjem nivoju kot tvoje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close