Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kje najti punce iz kmetije

Kje najti punce iz kmetije

zmeden20letnik
25 Jul 2019 17:32
FacebookTwittergoogle_plusPinterestDeli
Živjo, sem fant star 20 let, prihajam iz okolice malo večjega mesta na Gorenjskem in res bi rad spoznal punco ki imajo doma kmetijo. V preteklosti sem že imel eno resno punco iz kmetije, bila je zelo vredu, sonček največji, odlična družina ampak se nama žal ni izšlo. Pri njej sem se res navadil delati, saj je na kmetiji vsak dan delo in ni mi boljšega ko sem jim pomagal grabiti, obračati in pospravljati seno, delo v štali… Delo na kmetiji me sprosti saj sem pod velikim stresom, ker se doma ne razumemo najbolje in ni mi lepšega kot to da s punco leživa skupaj na pokošenem travniku, gozdu kjerkoli v naravi saj mislim da je to najbolsa terapija (meni ustreza). Zakaj hočem punco iz kmetije? Zato ker vem da so punce iz kmetov res pridne, pametne, lepe in marljive

Pojdi malo po deželi, ruksak na rame, nasmeh na obraz, prijazen pozdrav in slej ko prej se bo kaj našlo, pa kakšna veselica na vasi, pa ne stati ob šanku, ampak treba bo znati zaplesati, malo dekletom na dušo pihati, če pa iščeš nov dom in misliš, da te bo kar takoj katera vzela, …..pa še o pridnostih in podobnih lastnostih, ki jih NAJ bi imela kmečka dekleta, to je zelo relativno, itak si še mlad, TAKE A TIME, …..

Ja js sm s kmetije ampak odpadem saj sem komaj 13 in vemo da bi to blo zelo ooo čudno lol ne morm ti glih kake predstavit kr mam polno sošolk ko sem si dobra z njimi sam ja vse so 13 lahko pa bi se prijavu na ljubezen po domače? Ti se odloč. 😂

nova
Uredništvo priporoča

Mislim da se ti ne rabi sekirat zarad tega bo že prišla ta prava.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close