Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost PRETIRAVANJE S SPOLNIMI ODNOSI

PRETIRAVANJE S SPOLNIMI ODNOSI

Pozdravljeni, že nekaj časa se obremenjujem s sledečim problemom in bi res rada povratne informacije in vaša mnenja. Stara sem 21 let, s fantom pa sva skupaj približno 3 leta. Sama sem še študentka, on pa je zaposlen. Do težav med nama prihaja zaradi spolnih odnosov, on je namreč nezadovoljiv. Vidiva se med tednom in skupaj sva celoten vikend. Vedno razmišlja le o seksu.. Ko se zbudim moreva 1-2x zjutraj, če mu ne ugodim se cel dan kregava. Sledi 2x seks popoldan.. po možnosti kjerkoli! V avtu, garderobi.. itn. Zvečer pa še vsaj 2x, drugače me sploh ne pusti, da zaspim. Dobesedno se obesi name in mi tudi po 2 uri pridiga o najinih problemih, kako ga nimam dovolj rada, da ne dovolj seksava. Moti me ker seks povezuje z ljubeznijo. Zelo ga imam rada, si tudi želim z njim ustvariti družino in me žalosti njegovo obtoževanje. Če nočem seksat z njim govori, da ga nimam rada in me prepričuje, da imam sigurno nekoga drugega. Seksat moreva tudi, če imam menstruacijo, ne glede na bolečine. Vse se dobesedno vrti okoli seksa. Prišlo je že do te meje, da sem morala prestavljat menstruacijo s kontracepcijo zato, da sem ugodila njegovim potrebam. Probleme imam z menstruacijo nasploh, imam policistične jajčnike in težave s ščitnico. To občutno vpliva na mojo željo/neželjo po spolnosti. Njemu pa enostavno tega ne morem dopovedat! Moje počutje ga ne zanima, seksava toliko, da me vse peče. Vse skupaj je pripeljal do te meje, da ne znam uživati več. Prepričati me želi, da so vsi predstavniki moškega spola taki – da si želijo seksa tudi 6x na dan in več. Enostavno ne razumem njegovega nagona, zato vas prosim za nasvet/mnenje.

Živijo Zvezdica,

ker ti nihče ne odgovori, ti bom jaz. Sem 36 in tudi sam imam zelo močan spolni nagon, 10 let nazaj je bil pa še močnejši. Ampak nikoli nisem manipuliral s puncamin na takšen način. Tudi ne uživam, če punca ne uživa. Priporočam ti, da dobro premisliš in se vprašaš če te ima ta tvoj fant res rad. Ker izgleda res velik manipulator in s takimi so, sploh na dolgi rok, samo strašne težave.

Če te je užitek že minil (vsakega bi pod takšno zmanipulirano prisilo), mu daj pavzo in povej da se tega ne greš več. Ali pa še raje kar končaj z njim, čeprav vem da ti to ne bo lahko, ker pišeš da ga imaš rada. Boš že sama uvidela čez čas.

Skratka, ne počni stvari v katerih ne uživaš. Ne pomeni ne. Če bo zaradi tega užaljen pa ko ga j***.

Srečno naprej! 🙂

Zivjo, jst mislm d ti lahko zelo pomagam, sem 20, z obema biušima ko sem bil sem takrat dobil ogromen nagon ker tudi jaz kot vecina moških povezujem seks z ljubeznijo in večkrat in boljše kot pofukam žensko bolj ji s tem pokažem da jo imam rad, 2. biusa ki sem jo imel je imela isti nagon kot jaz, zato ti bom povedal kako sva to rešila z 1. biušo. Nasveti so:
-zavedej se d bo on tako velik nagon imel še nekaj let pol se pa mal umiri
– pogovor se z njim kako si ti zelis seksat, d ti nočš tuk ampak d bi mu ga z veseljem takrat sam povlekla (lahko probata tut u rito se prvajat d te nebo pizda bolela ce preveckrat seksata
– nauč se fajn fajn fajn dobr fafat, preživ ure in ure na youtubu d bos mu dajala najbulsi blowjob d mu bo prec prslu pa taku dobr prslu d bo govov za par ur al pa do konc dneva, ucas bo kr zaspal za kaksno uro ce bos top top
– med seksom in ku mu daješ blowjob mu povej kaku rada tu delas pa kaku ma dobrga/velizga/lepzga tiča pa spodbujej ga d naj mu pride pa povej mu d ti je zelu ušeč ko mu pride, pa povej mu ku boš mela dost med seksom ampak na lep način (recimo povej mu d te je taku dobr pofukal d si čist gotova pa d bi ful ful rada vidla d mu pride vate) pa mu bo prslu hitrej in buls in bo potešen za dlje časa in hitrej bota lahku kej druzga delala
– delejta kakšne aktivnosti skupej kjer nebo pomislu na krkol seksualnega, ampak se zavedej d je malo takih stvari pa d fajn potrebni najdemo skor povsod kej seksualnega

nova
Uredništvo priporoča

Je pa res d če si mu res resnu povedala d te boli in ti ti ni prijetnu pa d mu je res useeno mata pa kr orng problem ker ce mu je useeno zate, pol on ni zate, res je pa tudi to da ker se vidta samo med vikendi je on takrt ekstra potreebn, po faksu ku bota skp zivela bo najbrz manj potrebn k bota bul rednu skupej zdej pa sam caka ceu tedn d ti ljubezn izraz z seksom kot je normalnm moški način izrazanja ljubezni, NUJNU NUJNU se pa pogovor z njim to

6x na dan ni normalno, pa sem moski in star 23..
To, da te ne poslusa, pa lahko pomeni samo eno – da te nima rad. Dobro premisli, ce si zelis ostati s takim clovekom, ki te dobesedno sili v seks…

Pa srecno

Skenslaj ga in to takoj. Tudi sam sem moški in rad seksam vendar ženske je treba spoštovati. Če rečeš ne je ne. Pika

Zanimivo, da niti ena ženska ni odpisala. Zvezdica, se strinjam z zadnjim pred mano. Srečno.

Tu sploh ni vprašanja, niti debate. Ne je ne, z njim prekini takoj, ker te očitno ne spoštuje in nima rad ob takih bizarnih zahtevah.

Vsem iskrena hvala za nasvete in mnenja. Najprej sem pomislila da problem tiči v meni. Vidim pa da očitno temu ni tako.
Hvala!

Čez nekaj let se noš sladko-grenko smejala sama sebi, ko se boš spomnila na tega bedaka in vezo z njim. Samo končaj čimprej, da ne bo bolj grenko kot sladko. Tip je bolan v glavo. Če bi bila moja sestra ali hči in da mi to poveš, bi ga razdrl na kose. Reši se ga.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close